Jump to content
IGNORED

Panduracija u Srbalja


Eraserhead

Recommended Posts

ok, ja sam gledala b92 i jos negdje, da li mozda u danasu, tamo je vladislava c.slika je sa fejsbuka ubijene cure, kak se to zove, profil slika. ali blic je trebalo da bude osjetljiviji, svejedno. da se ne desi da kontekstualizuje stvar na izvjesni morbidan nacin.

Link to comment

potpuno tacno, nije problem u imenu i prezimenu (etika nalaze da se prvo obaveste najblizi i zasigurno utvrdi identitet pa se onda objavi ime i prezime), nego u seksualizaciji zrtve nasilnog zlocina. aj sad svi da drkamo na lesa, jeeeej.no, mene vise nista ne iznenadjuje, kada sam video da se nekrolog mom prvom uredniku (Rasku Kovacevicu, slava mu) koristi u maticnoj novini za reklamiranje uspeha te kuce, sta je prema tome par mrtvih dojki neke nepoznate manekenke.mrzim ovaj svet.

Link to comment
potpuno tacno, nije problem u imenu i prezimenu (etika nalaze da se prvo obaveste najblizi i zasigurno utvrdi identitet pa se onda objavi ime i prezime), nego u seksualizaciji zrtve nasilnog zlocina. aj sad svi da drkamo na lesa, jeeeej.
Da je samo to, to bi bilo ogavno, ali ovde je u pitanju i nešto mnogo gore - čitaocima se daje jedna narativna matrica za tumačenje događaja - ona je sponzoruša, sama je kriva. U biti - Ksenija Pajčin all over again. Edited by Syme
Link to comment
Da je samo to, to bi bilo ogavno, ali ovde je u pitanju i nešto mnogo gore - čitaocima se daje jedna narativna matrica za tumačenje događaja - ona je sponzoruša, sama je kriva. U biti - Ksenija Pajčin all over again.
Već ima toga:npEAe.jpg
Link to comment
Da je samo to, to bi bilo ogavno, ali ovde je u pitanju i nešto mnogo gore - čitaocima se daje jedna narativna matrica za tumačenje događaja - ona je sponzoruša, sama je kriva. U biti - Ksenija Pajčin all over again.
Ja nigde to nisam primetio, bar sudeci po komentarima gde se skuplja svakav sljam, ljudi mahom osudjuju nasilnika, koji je inace danas i uhapsen. Nadam se da ce dugo robijati.
Link to comment
Ja nigde to nisam primetio, bar sudeci po komentarima gde se skuplja svakav sljam, ljudi mahom osudjuju nasilnika, koji je inace danas i uhapsen. Nadam se da ce dugo robijati.
Stavio sam link.
Već ima toga:npEAe.jpg
Duševan čovek, da ne kažem, duhovan. Jebo ga duhovnik. Ali pazi kako se sve uklapa - mačizam, duhovnost, mizoginija. Predivno.
Link to comment
mater mu jebem pandursku, da hapsi zenu zato sto mu je rekla "sram vas bilo". jel moze nekako da se sazna ko je ovaj pandur, da se tuzi, da se uradi nesto?
Vrlo lako, s'obzirom da ima cin potporucnika pretpostavljam da je staresina u stanici koja je nadlezna za opstinu gde se desavalo iseljenje.
Link to comment
Stavio sam link.Duševan čovek, da ne kažem, duhovan. Jebo ga duhovnik. Ali pazi kako se sve uklapa - mačizam, duhovnost, mizoginija. Predivno.
Ma ništa, zreo je za poruku tipa "a kada se tvoj ćale zaljubio u kurvu i sa njom pravio dete, onda to nije bio problem?"
mater mu jebem pandursku, da hapsi zenu zato sto mu je rekla "sram vas bilo". jel moze nekako da se sazna ko je ovaj pandur, da se tuzi, da se uradi nesto?
Nadam se, snimak postoji, minimum suspenzija.
Link to comment
mater mu jebem pandursku, da hapsi zenu zato sto mu je rekla "sram vas bilo". jel moze nekako da se sazna ko je ovaj pandur, da se tuzi, da se uradi nesto?
jel postoji neka organizacija koja pomaze gradjanima u tuzakanju drzave i njenih sluzbenika u ovakvim slucajevima?bila bi korisna.
Link to comment

ok, ali da postoji organizacija koja pomaze gradjanima u procesu tuzbe, povecao bi se broj gradjana koji bi se odlucili da tuze. sumnjam da se ljudi masovno obracaju ombudsmanu.da, prosirila bih djelatnost te zeljene org i na prava iz radnog odnosa.bez obzira sto postoji i sindikat i inspekcija rada.(jasno da nije ista oblast kao ovo gore, samo razmisljam sta sve nedostaje a bilo bi korisno)

Edited by morgana
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...