Jump to content
IGNORED

Panduracija u Srbalja


Eraserhead

Recommended Posts

U agenciji su me prosle nedelje upozorili da je registracija istekla i da ce me obavezno kazniti ako me zaustave iako imam od njih papir da sam zapoceo proces nove registracije tako da je stroza praksa vec poznata. Onaj mesec dana vazi samo da se ne mora raditi i nove tablice.

Link to comment

Greškom otkriven identitet prikrivenog islednikahttp://www.novimagaz...venog-islednika

Problemi su nastupili i u sredini gde radim. Tokom akcije na kojoj sam radio prebačen sam u Protivterorističku jedinicu (PTJ), gde su počeli da me šikaniraju nazivajući me špijunom. Komandant jedinice je više puta protiv mene pokretao disciplinske postupke, a nedavno i podneo rešenje o mojoj suspenziji. To je obustavljeno odlukom iz kabineta ministra i direktora policije, navodi Milutinović.
:isuse:
Link to comment
Policija_Sudar_Leskovac_Fotgrafija-sa-Facebbok1-480x442.jpgLeskovac: Još je nepoznato da li je do ovog nesvakidašnjeg udesa došlo zbog neprilagođene brzine kretanja uslovima puta, zbog nepoštovanja prava prvenstva na semaforima, ili, možda zbog izlizanih guma :rolf:na vozilima, budući da su u momentu sudara kolovozi bili klizavi zbog kiš e
Link to comment

ako se ne varam, posle Sablje™ policija po prvi put objavila sliku osumljičenog za najteže krivično delo, ubistvo manekenke u NS-ujel to počela nova praksa ili se neko zaleteojel to praksa na Zapadu™

288194_darijan1_ff.jpg?ver=1352809633

Link to comment
kao NBA topten, samo su afroamerikanci na listi
Baš sam pokupao da identifikujem lika sa bilborda ali se ne sećam ko je u pitanju. Lupio sam se po prstima pre nego što sam napisao da su oni meni svi isti. :) Mislim ipak da je gosn Darryl bio u pitanju.Jako čudno sam se osećao kada sam video taj bilbord. Prvo ide reklama za neku novu grickalicu, onda ovaj begunac, pa zatim popust u meku. Edited by pacey defender
Link to comment
ako se ne varam, posle Sablje™ policija po prvi put objavila sliku osumljičenog za najteže krivično delo, ubistvo manekenke u NS-ujel to počela nova praksa ili se neko zaleteo ...
Čini mi se da su to objavili u NS dnevniku, neka potvrdi neko, ali valjda je to praksa u NS (bar prema nekoj priči koju sam čuo). Edited by S.L.
Link to comment

a po kojoj logici se ubijena manekenka u medijima pominje kao vladislava c? nije najvaznije, naravno, niti imam ideju da tako jeste ili nije svuda u svetu, ali ako je ideja da se stiti identitet, lose je sprovedena.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...