Jump to content
IGNORED

Panduracija u Srbalja


Eraserhead

Recommended Posts

kakvi su smradovi ovi iz sindikata policije, to je neverovatno.http://www.pressonline.rs/sr/vesti/hronika/story/167393/%C5%BDrtva+torture+krade+%C4%8Dokolade.html

Link to comment
što, jesu montirali nešto?
kakve jebene veze ima da li je ukrao nesto ili nije sa cinjenicom da su ga panduri tukli? ne znam ni zasto me to pitas kad znas da je cilj ovog saopstenja da se pokaze kako su policajci tukli lopova i zbog toga nevini izgibose.@gotivactaj snimak nema ama bas nikakve veze sa cinjenicom da su se panduri izivljavali i da se dacic sa pravom izvinio. Edited by kojot
Link to comment

Nije da branim policiju..i necu ih braniti nikada kada naprave ovakvu svinjariju..Ali zamisli cime i kako drzava moze da te kazni u slucaju neke sitnije kradje,koja dopire do famoznih 150 eura. Ako je i postojao neki zent od batina dobijenih u stanici,posle ovoga ga verovatno nece biti. Otprilike,strah od toga batinanja je bila jedina pretnja za nekoga ko pretenduje da makne nesto sitno. Opet,ne podrzavam kljunove u batinanju,ne vidim ni jedan ugao iz kog bih nekako mogao to da opravdam. Cinjenica je da je zakon strahovito i tragicno los i ne moze na pravi nacin da zastiti moj akumulator u kolima,tvoje felne ili komsijin Tv. Snimljeni plavci su,na potpuno pogresan nacin,pokusali da sami,svojerucno i svojenozno,sprece visestruke povratnike kradjama da ponove delo. I eto,nisu uspeli..a sada se jos tragicnije blamiraju pokusajima da nekako opravdaju ucinjeno.Nekih 90 dana robije za onoga ko ukrade makar orbit ili cunga-lungu bi mozda pokrenulo resavanje problema oko masovnih sitnih kradja.Neko vreme vec razmisljam sta bi mi se desilo da odem na pumpu,natankam auto dizelom do cepa,zatvorim rezervoar i odem bez placanja..kada odstranim dovoljno skrupula da zaboravim na obraz,mozda i probam pa vam javim iz prve ruke.

Link to comment
Nije da branim policiju..i necu ih braniti nikada kada naprave ovakvu svinjariju..Ali zamisli cime i kako drzava moze da te kazni u slucaju neke sitnije kradje,koja dopire do famoznih 150 eura. Ako je i postojao neki zent od batina dobijenih u stanici,posle ovoga ga verovatno nece biti. Otprilike,strah od toga batinanja je bila jedina pretnja za nekoga ko pretenduje da makne nesto sitno. Opet,ne podrzavam kljunove u batinanju,ne vidim ni jedan ugao iz kog bih nekako mogao to da opravdam. Cinjenica je da je zakon strahovito i tragicno los i ne moze na pravi nacin da zastiti moj akumulator u kolima,tvoje felne ili komsijin Tv. Snimljeni plavci su,na potpuno pogresan nacin,pokusali da sami,svojerucno i svojenozno,sprece visestruke povratnike kradjama da ponove delo. I eto,nisu uspeli..a sada se jos tragicnije blamiraju pokusajima da nekako opravdaju ucinjeno.Nekih 90 dana robije za onoga ko ukrade makar orbit ili cunga-lungu bi mozda pokrenulo resavanje problema oko masovnih sitnih kradja.Neko vreme vec razmisljam sta bi mi se desilo da odem na pumpu,natankam auto dizelom do cepa,zatvorim rezervoar i odem bez placanja..kada odstranim dovoljno skrupula da zaboravim na obraz,mozda i probam pa vam javim iz prve ruke.
nema ali, ne sme da bude nikakvog zentanja od batina u stanici zato sto to ne sme da se dogadja. tacka. ovo je poruka pandurima direktno od ministra da ne smeju da se izivljavaju nad ljudima, bez obzira da li su oni ucinili neko krivicno delo ili ne. izivljavali su se i nad mojim drugom koji nista nije uradio pa nikom nista.a to sto se dobijaju male kazne je problem o kojem smo milion puta pricali, i to nije nikakvo opravdanje. Edited by kojot
Link to comment
Nije da branim policiju..i necu ih braniti nikada kada naprave ovakvu svinjariju..Ali zamisli cime i kako drzava moze da te kazni u slucaju neke sitnije kradje,koja dopire do famoznih 150 eura. Ako je i postojao neki zent od batina dobijenih u stanici,posle ovoga ga verovatno nece biti. Otprilike,strah od toga batinanja je bila jedina pretnja za nekoga ko pretenduje da makne nesto sitno. Opet,ne podrzavam kljunove u batinanju,ne vidim ni jedan ugao iz kog bih nekako mogao to da opravdam. Cinjenica je da je zakon strahovito i tragicno los i ne moze na pravi nacin da zastiti moj akumulator u kolima,tvoje felne ili komsijin Tv. Snimljeni plavci su,na potpuno pogresan nacin,pokusali da sami,svojerucno i svojenozno,sprece visestruke povratnike kradjama da ponove delo. I eto,nisu uspeli..a sada se jos tragicnije blamiraju pokusajima da nekako opravdaju ucinjeno.Nekih 90 dana robije za onoga ko ukrade makar orbit ili cunga-lungu bi mozda pokrenulo resavanje problema oko masovnih sitnih kradja.Neko vreme vec razmisljam sta bi mi se desilo da odem na pumpu,natankam auto dizelom do cepa,zatvorim rezervoar i odem bez placanja..kada odstranim dovoljno skrupula da zaboravim na obraz,mozda i probam pa vam javim iz prve ruke.
Ne znam kako zastiti cungu lungu ali akumulator i felne ce biti sigurniji kad neko pandure istera iz kafana i natera ih da patroliraju. To moze da uradi cak i deseti zamenik sefa stanice ali ocigledno da postoje razlozi zasto se, gledano iz ugla gradjana, stanje ne sredi.
Link to comment
nema ali, ne sme da bude nikakvog zentanja od batina u stanici zato sto to ne sme da se dogadja. tacka.
fino prozboreno i potpuno tacno. truizam - kerovi su svugde vise na strani kriminala neg' red&poretka koji bi trebali da stite.. kapiram ja sve to - ljudi su skloni transgresijama, panduri su ljudi.. al' mi je ipak njihova gresnost gadnija od uobicajenih..nesto slicno osecam spram lekara.
Link to comment

Najgora stvar u celoj prici je ta sto pandure u principu boli qrac za sve, osim za ono sto im kazu da rade. Pa ce tako kao najgore pizde da se povinuju sili, kad nalete, ali ce da se izdrkavaju na nekom za koga znaju da ne moze da im se suprotstavi. Pizde.

Link to comment

srećom dačkela je suštinski savladao i usvojio svest o značenju ljudskih prava.

Dačić: Niko ne sme da vas bijeDačić, koji je i predsednik Socijalističke partije Srbije, u šaljivom tonu juče je dodao:- I meni dođe ponekad da svoje političke protivnike (...), ali ne verbalno. Ko ne može da se suzdrži, nek ne radi u policiji - rekao je ministar. On je ponovi da policija nikog ne sme da zlostavlja i muči bez obzira šta je neko uradio.
ovome se nema šta dodati. makar bio i silovatelj i ubica, policija ne sme da zlostavlja, zato je i izmišljen taj organ. ako nam se ne sviđa, nek se vigilantizam ozvaniči, nemam ništa protiv da sam gonim one koji mi stanu na žulj, al onda da znamo da više ne slivamo silne poreske novce u pandurski budžet.
Link to comment
Neko vreme vec razmisljam sta bi mi se desilo da odem na pumpu,natankam auto dizelom do cepa,zatvorim rezervoar i odem bez placanja..kada odstranim dovoljno skrupula da zaboravim na obraz,mozda i probam pa vam javim iz prve ruke.
Pa jedino može da ti se desi nešto ako je pumpadžija neki dinarski tip od 130 kila, a nije debeo. U svakom drugom slučaju mogu da ti ga duvaju.
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...