Jump to content
IGNORED

Panduracija u Srbalja


Eraserhead

Recommended Posts

Novo divljanje pripadnika MUP-aPolicajac slomio vilicu učeniku!Šutirao ga po glavi - Policajac B. Z. brutalno pretukao Slobodana Zarića (16), učenika iz Futoga. Mladić tvrdi da ga je policajac krvnički šutirao po glavi. Zarić hitno operisan na Klinici za maksilofacijalnu hirurgiju jer je utvrđeno da ima dvostruki prelom vilice Slobodan Zarić (16), učenik iz Futoga, brutalno je prebijen prilikom intervencije patrole policije u ovom gradu! Zarić kaže za Press da ga je policajac B. Z. oborio na zemlju i krvnički šutirao po glavi! On je hitno operisan zbog dvostrukog preloma vilice. Iako su u policiji rekli da je Slobodan povređen prilikom pada na beton, izveštaj lekara je potvrdio da je on pretučen!Novinari Pressa posetili su teško povređenog Slobodana Zarića. On je jedva pričao, jer posle operacije ima ugrađene šine na donjoj i gornjoj vilici, dok su na njegovom licu vidljivi podlivi i masnice!Pao u nesvest od udarcaPrema Slobodanovim rečima, incident se dogodio pre nekoliko dana na igralištu osnovne škole u Futogu, gde je bio sa drugovima.- Ne krijem, malo smo popili i bili nešto bučniji. Oko ponoći verovatno smo smetali nekom od starijih komšija, pa su zvali policiju. Bilo nas je desetak. Međutim, kada se začula policijska sirena, većina se razbežala. Pored mene ostala su još dva druga. Pošto nisam video da je patrola već stigla, malo glasnije sam upitao gde je pandur. Izraz koji sam upotrebio i zbog kojeg sam se odmah izvinio bio je očigledno inicijalna kapisla za nasrtaj koji je očigledno trebalo da me „nauči pameti" - priča za Press Slobodan Zarić i dodaje:- Drugi policajac udario me je s leđa u vrat i oborio me na zemlju. Potom me je snažno šutirao po glavi! Osetio sam strašan bol i ostao bez svesti! Policajci su naredili mojim drugarima da me podignu i premeste na klupu, a potom su me priveli i pozvali moje roditelje. Inače, Hitna pomoć je stigla tek posle sat i po čekanja, uz obrazloženje da nije bilo slobodnih vozila.
http://www.pressonline.rs/sr/vesti/hronika/story/159295/Policajac+slomio+vilicu+učeniku!.htmlpogledati i komentare na vest. :isuse:
Link to comment

Ovako nešto ne sme da se dešava i pandur koji polomi vilicu detetu treba da bude momentalno suspendovan i optužen.

- Ne krijem, malo smo popili i bili nešto bučniji. Oko ponoći verovatno smo smetali nekom od starijih komšija, pa su zvali policiju. Bilo nas je desetak. Međutim, kada se začula policijska sirena, većina se razbežala. Pored mene ostala su još dva druga. Pošto nisam video da je patrola već stigla, malo glasnije sam upitao gde je pandur. Izraz koji sam upotrebio i zbog kojeg sam se odmah izvinio bio je očigledno inicijalna kapisla za nasrtaj koji je očigledno trebalo da me „nauči pameti" - priča za Press Slobodan Zarić i dodaje:
Da li je policija postavila pitanje ko je maloletnicima prodao alkohol?A dobro mu je ovo objašnjenje "malo glasnije sam upitao gde je pandur". Rekao bih da je dobio malo jače ubeđivanje da se ne treba uvek kurčiti.
Link to comment

Posao policajca nije da ubeđuje, nego da postupa po zakonu. O tome ovde treba da se priča, a ne o tome da li je kurčenje koristiti reč pandur pred policajcem. Nista manje vazno, ako su vesti preneto istinito u tekstu koji sam citirao, treba da se razgovara o tome da je policija saopstila da je dečko pao na beton i tako se povredio, negirajući premlaćivanje.

Link to comment
pogledati i komentare na vest. :isuse:
Čemu ta radost ? Šta nam se koj kurac desilo pa umesto da ljudi makar pizde na pandure zbog ovoga, ako ne i protestvuju, oni se raduju i viču kako tako treba ?Ostalo su sve lepo rekli Brzi Defanzivac i Afrički Gastos, nemam šta da dodam.
Link to comment
Posao policajca nije da ubeđuje, nego da postupa po zakonu.
Citiraj zakon u kom piše da sme da se skače po lobanji maloletniku?Ili je mali pravio veće sranje od cirkanja i vike ili se pandur namerno iživljavao.
Link to comment

Kakvo god sranje da je klinac pravio,nista vise od stavljanja lisica na ruke i voznje do stanice nije posao pripadnika policije. Ja verujem da je ljudima muka obesnih tinejdzera i gubljenja autoriteta u svemu sto treba da autoritet ima ali covek u uniformi ovako prosto ne sme da reaguje,tacka kraj.Secam se kada su u okolini Vrsca pre nekoliko godina trojica policajaca iz dosade prvo pocela da zezaju nekog klinca..klinac nije pokazao neki preterani strah pa su ga ovi opako prebili. Kasnije su culi da se ovaj nije uplasio jer su mu roditelji najveci deo zivota proveli u Svedskoj i on je valjda ovde dosao prvi put,bez ikakve pomisli sta moze da ga snadje. Aktivirao se neki sluzbenik svedske ambasade,pokrenta je tuzba,pale su neke suspenzije,neki nakiceni epoletama su par dana bili beli u licu i to je sve.Licno bih svakog policajca,lekara,ucitelja i kojeg god drzavnog sluzbenika za tezi oblik rusenja discipline kaznjavao otkazom i gubljenjem prava da ikada radi u drzavnoj sluzbi..uz robiju ako mu se dosudi,naravno. Ipak,male su sanse da vidimo korumpiranog lekara kako vrti pljeskavice na vasaru ili profu koji prodaje ispite kako vuce cement. I ovde ce vuk da pojede magarca,sad ce praznik rada,prilika da se svi nazderemo i napijemo,ovo ce biti aktuelno do subote max.

Link to comment
Šta nam se koj kurac desilo
verovatno je ljudima penis prepunjen našom decom koja se po parkovima i igralištima s prvim sumrakom naloču ko krmad, pa krenu redom da lome klackalice, treskaju ljuljaške, zvekeću po penjalicama, koneskačešiptaruju, kurvobrankicaju i ubipederuju do kasno u noć, a ako im se neko od stanara usprotivi zbog buke onda ga oteraju u pizdu materinu, nalemaju ili mu razbiju prozore. inače malom ništa ne verujem, ubeđen sam da je tražio kašiku. ;)
Link to comment
Ni ako se opirao hapsenju i pokusao ili uspeo da ga udari, policajac nema pravo da mu nanosi teske telesne povrede.
I ja bih voleo da živim u Diznilendu.Naravno da nema pravo da mu nanosi teške telesne potrebe, ali je činjenica da oni (panduri) reaguju prekomernom upotrebom sile na svaki pokušaj napada na njih, i ne verujem da je to specijalnost isključivo srpskih drotova.
Link to comment

Jesi zaista siguran u to gotivac? Ne kazem da u drugim zemljama panduri ne prave sranja ali ovde pricamo o standardu da se prave sranja i za njih ne odgovara. Ja pisam u gace kad mi prilazi nas pandur, takvu reakciju nemam na recimo bocvanske.

Link to comment
reaguju prekomernom upotrebom sile na svaki pokušaj napada na njih, i ne verujem da je to specijalnost isključivo srpskih drotova.
na pokušaj fizičkog napada svakako da, no specijalnost srpskih drotova je iživljavanje na svaki mrk pogled a pogotovo na nekakve prigovore i vređanja. normalna policija je utrenirana da na gunđanja, prozivke i negodovanja ne reaguje lomljenjem lobanje.
Link to comment
Jesi zaista siguran u to gotivac? Ne kazem da u drugim zemljama panduri ne prave sranja ali ovde pricamo o standardu da se prave sranja i za njih ne odgovara. Ja pisam u gace kad mi prilazi nas pandur, takvu reakciju nemam na recimo bocvanske.
Probaj malo u Francuskoj
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...