Jump to content
IGNORED

Panduracija u Srbalja


Eraserhead

Recommended Posts

Ne ide mi u glavu da neko na svoj posao nosi skakavac sa namerom da ga iskoristi i da cela marica to gleda.
Sta ti ne ide u glavu? Fasisticka orkestracija sukoba pedera i navijaca Dacica i Tadica. Koliko treba da vas premlate pa da se dozovete pameti?
Link to comment
  • 2 weeks later...

Posto vise nemaju izgovor da svojim Peugeot kantama ne mogu da stignu motoriste koji jurcaju svako leto, bas me zanima koji ce izgovor sad da smisle. Mozda se konacno desi nesto groundbreaking, pa priznaju da su picke i beskorisni osim za izivljavanje na raji.

Link to comment
  • 4 weeks later...

Živo me zanima da li će i kada to vrzino kolo sa ukidanjem presuda da se završi. <_<Mehanizam je sjajan - potkupiš sudiju koji ti sudi, da te osudi strogo ali da napravi proceduralne greške, onda ti apelacioni sud obori presudu, pa u krug.Da li uopšte postoji neki limit, koliko puta nekom sudiji može da se obori presuda a da on i dalje nastavi da sudi?

Edited by gotivac
Link to comment

Nije sve tako crno, jer je optuzeni sve vreme u pritvoru. A i sada vise nije moguce beskonacno ukidati presude i vracati prvostepenom sudu, nego samo jedanput. Drugi put visi sud mora pravosnazno da presudi.

Link to comment

Sluzbena odbrana:Lik pozelio da malo dune u parkicu, kupi malu kolicinu vutre i nakon 5 minuta biva uhapsen. Okrive ga za djelo za koje se moze dobiti 2-12 godina. Kad smo zavrsili posao u policiji pitam pandura da li hvataju dilera, da li je to u sklopu neke vece akcije, tako nesto. Pandurov odgovor: " Pa ne znam, znate to rade kolege, nisam upucen" Ladno ih je bolio k. Oni su uhvatili lika koji je kupio vutru za 1000 dindzi i ostalo ih ne interesuje. :isuse:

Link to comment

A, da, imamo topic o pandurskim govnima i ubicama.PUSTITI POLICAJCA NA SLOBODUBEOGRAD, 15. decembar 2010. (FoNet) - Nezavisni policijski sindikat Srbije (NPSS) danas je pozdravio odluku Apelacionog suda u Beogradu kojom je ukinuta prvostepena presuda policajcu Interventne jedinice Miljanu Raičeviću, osuđenom na sedam godina zatvora zbog ubistva dvadesetčetvorogodišnjeg studenta Đorđa Zarića u martu 2009. godine.U saopštenju NPSS se ocenjuje da se Raičeviću treba omogućiti da se brani sa slobode do okončanja postupka, jer zbog prirode posla policajci pritvaranje doživljavaju kao ličnu degradaciju uz potpuni gubitak identiteta, gotovo uvek praćen teškim i nepovratnim psihološkim poremećajima.Najveću nepravdu Raičeviću je učinilo Ministarstvo unutrašnjih poslova, koje je saopštilo da je Zarić "prilikom izlaska iz vozila vratima zakačio Raičevića po ruci, a zatim odgurnuo pištolj, posle čega je došlo do opaljenja", saopštio je NPŠ.U saopštenju se tvrdi da se abolirala odgovornost vozača automobila koji je 19. marta 2009. u Novom Beogradu prošao kroz crveno svetlo, zbog čega su policajci intervenisali.

Link to comment
Sluzbena odbrana:Lik pozelio da malo dune u parkicu, kupi malu kolicinu vutre i nakon 5 minuta biva uhapsen. Okrive ga za djelo za koje se moze dobiti 2-12 godina. Kad smo zavrsili posao u policiji pitam pandura da li hvataju dilera, da li je to u sklopu neke vece akcije, tako nesto. Pandurov odgovor: " Pa ne znam, znate to rade kolege, nisam upucen" Ladno ih je bolio k. Oni su uhvatili lika koji je kupio vutru za 1000 dindzi i ostalo ih ne interesuje. :isuse:
Već sam rekao, čini mi se - u zgradi najnormalnije, da svi znaju, radi baja. Dođu ponekad, kad zaboravi da i njima ide deo, valjda...U parkiću preko puta politehničke pak, baja II izlazi u pravilnim turažama te se od smiraja, na svakih 2 sata isti napuni kao da je utakmica. Smehotres.Edit: Ovo drugo bilo pre 3 godine, renne će ga znati da li je i dalje tako... Edited by zorglub
Link to comment
U saopštenju se tvrdi da se abolirala odgovornost vozača automobila koji je 19. marta 2009. u Novom Beogradu prošao kroz crveno svetlo, zbog čega su policajci intervenisali.
pa normalno, standardna procedura je da se saobraćajni prekršioci zaustavljaju s uperenim repetiranim pištoljem.ne mogu više ni da besnim od neprestanih dokaza kako smo i dalje banana država gde je represivni aparat najvažnija i najzaštićenija alatka vlasti.
Link to comment
  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...