Jump to content
IGNORED

Panduracija u Srbalja


Eraserhead

Recommended Posts

you wish :fantom:

 

Ministar unutrašnjih poslova Nebojša Stefanović rekao je danas da je naredio posebnu akciju zaustavljanja i kontrole putničkih vozila visoke klase i tom prilikom otkriveno je 19 krivičnih dela.

 

Od 10. do 15. marta zaustavljeno je 14.655 vozila u Srbiji i u 3.055 slučajeva je bilo saobraćajnih prekršaja, kao i sedam prekršaja remećenja javnog reda i mira, rekao je Stefanović na skupu Pokreta socijlsta u Nišu uz poruku da neće biti zaštićenih.

 

Tom prilikom otkriveno je 19 krivičnih dela i zaplenjeno je nekoliko komada oružja, a kod devet vozača pronađena je droga, kazao je Stefanović.

 

On je još jednom poručio da niko neće biti zaštićen i da će svako biti uhapšen ko krši zakon bez obaziranja iz koje je stranke.

 

http://www.novosti.rs/vesti/naslovna/drustvo/aktuelno.290.html:539666-Stefanovic-Akcija-zaustavljanja-vozila-visoke-klase

Link to comment

SKANDAL U BEOGRADU Pijani policajci udarili u auto sa ženom i decom

 

19.12.2015. - 09:59

 

0

 

 

 

Pijani policajac udario je službenim „golfom” vozilo u kome je bila žena sa dvoje dece, a zatim pokušao da zameni mesto sa kolegom koji je bio manje pijan.

 

Incident se dogodio u utorak uveče na uglu Bulevara patrijarha Pavla i Rakovičkog puta u Beogradu. U vozilu ispred žene u čiji automobil je udario policijski „golf” bio je njen suprug Aleksandar Sibinoski. - Ja sam vozio moj, a supruga svoj automobil. S njom su bila i naša dvojica sinova. Oni su bili iza mene, i na raskrsnici sam stao zbog tramvaja. I ona je zaustavila automobil, i tada se začuo udarac. U njen auto je otpozadi udario „golf”. Odmah sam izašao. Iz „golfa” su izašla tri momka koji nisu bili u uniformama i odmah su počeli da zamenjuju mesta. Pitao sam ih: „Šta to radite?” a oni su izvadili značke i rekli mi da se sklonim. Nisu znali da sam ja suprug žene u čiji auto su udarili. Video sam da su pijani i tražio x da se predstave, a oni su mi rekli: „Ma, od*ebi...” I onda sam zvao policiju. Došla je ekipa iz Savskog venca, posle i tužilac. Oni su svi bili vrlo korektni. Zvali su Hitnu pomoć, a od njih su tražili da duvaju. Vozaču su izmerili 1,68 promila, a suvozaču 0,7 promila alkohola u krvi. Dok je trajao uviđaj, čuo sam da su iz Pete uprave MUP-a i da rade na obezbeđenju nekog sudije - kaže Aleksandar. On navodi i da je vozač „golfa” bio toliko pijan, da je jedva razgovetno pričao. - Prvo sam mislio da čovek ima govornu manu. Tek kada sam video koliko mu je alkohola izmereno, shvatio sam da muca od pijanstva. Pritom, alko-test im je rađen tek nakon dva i po sata - kaže Aleksandar. On tvrdi i da je u sudaru njegova supruga Jovana zadobila potres mozga, a sin od sedam godina udarac u stomak. Povređena Jovana kaže da od potresa mozga ima blokadu sećanja. - Sećam se udarca, pokušaja policajaca da zamene mesta, njihove rasprave sa mojim mužem. Ali mi je sve to u magli jer sam sve vreme pokušavala da smirim decu koja su vrištala na zadnjem sedištu. U jednom momentu sam izašla iz vozila, ali se ne sećam daljih dešavanja sve do dolaska Hitne pomoći, koja me je zatekla u vozilu. Kada sam ušla, ne sećam se. U Urgentnom sam dva puta povraćala od potresa mozga, stavili su mi kragnu. Sin Andrija, koji ima sedam godina, zadobio je udarac u stomak, koji ga sve više boli i upravo sada krećemo ponovo kod lekara - kaže Jovana. MUP potvrdio incident U Ministarstvu unutrašnjih poslova Srbije su nam zvanično potvrdili da se dogodio incident na uglu Bulevara patrijarha Pavla i Rakovičkog puta u Beogradu u kome su učestvovali pijani policajci. Ipak, još ne žele da saopšte njihova imena.

 

Послато са GT-P7500 уз помоћ Тапатока

Link to comment

Zasto, pa na raskrsnici su stajali?

Živim u Srbiji, imam dodira sa pravosudnim sistemom i vrlo sam skeptičan u pravo i pravdu u ovakvim situacijama...

 

Znam par slučajeva gde su ljudi ni krivi ni dužni, ako bi ih udario neko™, bivali oni optuženi da su krivi...

Link to comment

Živim u Srbiji, imam dodira sa pravosudnim sistemom i vrlo sam skeptičan u pravo i pravdu u ovakvim situacijama...

 

Znam par slučajeva gde su ljudi ni krivi ni dužni, ako bi ih udario neko™, bivali oni optuženi da su krivi...

 

OK, makar ih policija nije egzekutirala kad je covek krenuo prema njima, ko u USA :/

Link to comment

Ma gde ce da budu optuzeni posle ovakvog teksta. Mup je potvrdio da su bili pjani.

 

Ovde ima i elemenata raznih dela protiv slutbene dužnosti i pravosuđa

 

Послато са SM-G900F уз помоћ Тапатока

Link to comment

Ma gde ce da budu optuzeni posle ovakvog teksta. Mup je potvrdio da su bili pjani.

 

Ovde ima i elemenata raznih dela protiv slutbene dužnosti i pravosuđa

 

Послато са SM-G900F уз помоћ Тапатока

u 100€ da će u najboljem slučaju biti nikom-ništa, a u najgorem da žena ide kao krivac na sud, jer je naglo usporila, deca nisu bila vezana, kurac-palac... A zapisnici o alkoholu će nestati, svedoci će se pojaviti, sve i svašta će biti...

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...