Jump to content

Vuk Jeremić

Lale Gator

Prema mom dubokom uverenju,  

159 members have voted

1. 1. Vuk Jeremić je:

• Ork
      84
    • Human
      21
    • Vilenjak
      55

Recommended Posts

Verujem da je to iz Bebine kuhinje,odakle je doslo i ono dno sa Vanjom Calovic.Gledam na Facebok stranu,'Antidot',vrlo mirise na gosn Bubasvabu.Jeremica dozivljavaju izgleda kao vecu opasnost i odatle napadi.

• Replies 2,5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• vememah

81

• James Marshall

70

• Frank Pembleton

66

• gospa buba

64

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Nisam završila ni Kembridž ni Harvard, ali sam bila blago zapanjena koliko se Spondž frlja nekim osnovnim izrazima  a bogami i znanjima iz (nuklearne) fizike... a diplomirao je teorijsku i eksperiment

Ako neko može razumeti muke carske porodice, onda je to pripadnik domaćeg neformalnog plemstva, koji je 1999. godine, dok smo mi bezbrižno dočekivali bombe i čistili zgarišta, reskirao zdravlje i trpe

nije rekao musliman, rekao je bošnjak. i nije rekao samo da zna svoje granice, već da zna i njegove (žujovićeve). to kako ga ti vidiš boji rečenicu koju je izgovorio...   što se mene ti

Posted Images

James Marshall

Znači da očekujemo pokušaj atentata na Vučića dan prije izbora, vrlo vjerovatno pripadnike nekog cg klana koji će biti presretnuti na granici.

A bili su spremni da izazovu haos.

© by Beba

Lezilebovich

Ali ovo je preterano, čak i za naše standarde. Nemoguće da će neko ko već nije duboko navučen na Informer da popuši ovu priču, a takvima podsticaji ne trebaju. Ili je to jednostavno nabacavanje afera, bez ikakvog smisla, samo da ih ima više i da ih AV može nabrojati u nekom uključenju iz fabrike...

Nakon ove gadosti sa ženom, shvatam da nije poenta ni u Jeremiću ni u Jankoviću ni u Stamatoviću, ovi zlotvori moraju da odu, što prije to bolje.

Lakirana bubašvaba dislikes this.

Frank Pembleton

pa Radulovicu su vec i dete provlacili...

a vec su Natasu napadali da je uzela neke pare, Jovana Gligorijevic je rekla da zna da su pare bile za lecenje, samo nije zelela da kaze cega. znaci da to zna i Vucic, i opet ih je udario po tome. dno jbt.

inace, ludaku se opasno mrda kavez kada se prebacio u turbo gadosti

Nije valjda stvarno Gligorijevićka spominjala lečenje u kontekstu Nataše Jeremić. Zaista se nadam da nije...

Sad sam video tvit, nije trebala da se uvlači u tu priču...

Jbga sad će da vuku NJ po blatu...

Mamu im jbm

Edited by Frank Pembleton
pacey defender

Nakon ove gadosti sa ženom, shvatam da nije poenta ni u Jeremiću ni u Jankoviću ni u Stamatoviću, ovi zlotvori moraju da odu, što prije to bolje.

Tako je. Apelujem da se ovde ne jedu govna pricama kako u eventualnom drugom krugu izmedju Jeremica i Vucica necemo imati za koga da glasamo. Sve sto treba da znamo o Srbiji danas stoji u ovom saopstenju. 

Edited by pacey defender

Ljudi, pa ovaj i ekipa oko njega su neuracunljivi, i kao sto Harper rece, uskoro ce ubijati neistomisljenike po ulicama!

On kao "pobedjuje u Skupstini", On se vecito bori...cak mi i Jeremic postaje simpatican u poredjenju, ako on udje u drugi krug. Ne zajebavajte se, nego svi zajedno protiv zla - prestice Slobu za 12 meseci kako je krenuo.

pacey defender

Verujem da je to iz Bebine kuhinje,odakle je doslo i ono dno sa Vanjom Calovic.Gledam na Facebok stranu,'Antidot',vrlo mirise na gosn Bubasvabu.Jeremica dozivljavaju izgleda kao vecu opasnost i odatle napadi.

novinar "Antidota" Marko Matić

http://www.informer.rs/vesti/politika/124944/SUMNJIV-MILIONSKI-KES-NATO-KANDIDATA-Vuk-zeni-privatni-racun-Americi-uplatio-DOLARA

Frank Pembleton

Mislim da psiho, beba i ekipa vide u VJ veći problem jer računaju da ove izbore svakako dobijaju, ali on im bode oči, jer već okuplja par onih poslanika u parlamentu i tu može da ih čačka...

....shit has hit the fan...

Tako je. Apelujem da se ovde ne jedu govna pricama kako u eventualnom drugom krugu izmedju Jeremica i Vucica necemo imati za koga da glasamo. Sve sto treba da znamo o Srbiji danas stoji u ovom saopstenju. 

Ekipa bi da ovo izbegne po svaku cenu, drugi krug i tesna pobeda Vučiča podrazumeva okupljanje oko protivkandidata iz drugog kruga.

Ljudi, pa ovaj i ekipa oko njega su neuracunljivi, i kao sto Harper rece, uskoro ce ubijati neistomisljenike po ulicama!

On kao "pobedjuje u Skupstini", On se vecito bori...cak mi i Jeremic postaje simpatican u poredjenju, ako on udje u drugi krug. Ne zajebavajte se, nego svi zajedno protiv zla - prestice Slobu za 12 meseci kako je krenuo.

Hoće sigurno, ali pod uslovom da ih je više i da je država na njihovoj strani.

Ali ovo je preterano, čak i za naše standarde. Nemoguće da će neko ko već nije duboko navučen na Informer da popuši ovu priču, a takvima podsticaji ne trebaju. Ili je to jednostavno nabacavanje afera, bez ikakvog smisla, samo da ih ima više i da ih AV može nabrojati u nekom uključenju iz fabrike...

Ja ne mogu da zamislim cak i da neko ko je navucen na Informer popushi ovu pricu. Valjda ima bar toliko mozga da se zapita zasto se izvesna Natasa Jeremic ne hapsi ako drzava zna da je vodja narko mafije. Ovo moze da popusi samo neko ko takodje smatra da je dobra ideja blatiti ljude izmisljenim pricama i niko drugi.

Tribun_Populi

ali pod uslovom da ih je više i da je država na njihovoj strani.

Baš danas pričam nešto o tome, teže će to u ovom slučaju ići. Niti je sad ono™ vreme sa nasleđem svemoćne države, niti pa ta država baš blagonaklono gleda na ovo kreveljenje uz bogaćenje odabranih, dok se njoj istovremeno zavlači ruka u džep.

via CZ-M53 TT

Hoće sigurno, ali pod uslovom da ih je više i da je država na njihovoj strani.

Meni je nekako tesko da u ovo poverujem. Mislim da je "država na njihovoj strani". Nekako mi nema shanse...