Jump to content

Vuk Jeremić

Lale Gator

Prema mom dubokom uverenju,  

162 members have voted

1. 1. Vuk Jeremić je:

• Ork
      87
    • Human
      21
    • Vilenjak
      55

Recommended Posts

:0.6:  za ove diplomatske uniforme koje je mudro i dalekovido (ponovo) uveo najbolji prijatelj diplomata, drug Јосиф Висарионович Сталин  :fantom:

• Replies 2,6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• vememah

88

• Frank Pembleton

70

• James Marshall

70

• gospa buba

70

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Nisam završila ni Kembridž ni Harvard, ali sam bila blago zapanjena koliko se Spondž frlja nekim osnovnim izrazima  a bogami i znanjima iz (nuklearne) fizike... a diplomirao je teorijsku i eksperiment

Ko se toliko izmaltretirao s tih 33 postupaka vala može i da priča o tome ako mu se priča, stvarno mu/im ne zavidim ni najmanje na parama utrošenim na tako nešto

ljudi, ne bih ja to o dobijanju dece pominjala nigde i nikad kao argument protiv. ima dovoljno tema koje se odnose na samu politiku, manimo se ličnog. p.s. imam poznanicu koja ide na veštačk

Posted Images

pa ne moram ja da drugima govorim kakvu meni poruku šalju, nek svako shvati kako hoće. možda nema nikakve poruke.

Jedina prava, pozeljna i za Srbiju koliko-toliko spasavajuca poruka bi bila ledeni pogledi srpskih zvanicnika koji po sluzbenoj duznosti prisustvuju ovakvim dogadjajima i pod moranje razgovaraju sa uniformisanim ruskim ambasadorima koji - sa svoje strane - zaziru od tih istih srpskih politicara i love svaku njihovu rec i njena moguca znacenja.

I mere srpsku politiku i odnos prema Rusiji duzinom ostanka pod moranje prisutnih srpskih zvanicnika na prijemu.

15 minuta uobicajeno.

20 minuta izuzetno povoljno, dobro je, nisu ljuti.

5 minuta - Srbija je nezadovoljna, trk u sifrantsku sobu, jebes zvanice, tolkuj telegram Moskvi  :fantom:

0 minuta (Nikolic)

U Srbiji koju sam ja imao na umu, Nikolic bi kao radnik Gradskog zelenila brinuo o pejsaznoj arhitekturi okoline ruske ambasade i naravno povremeno obavestavao odgovarajucu srpsku sluzbu o svemu sto je eventualno cuo, a sto bi sluzbu moglo da zanima. :fantom:

Edit: i zezao si ljude da nemas poruku postovanjem fotografija, trebalo je odmah da kazes da se radi o odsustvu Nikolica  :P

Edited by namenski

U Srbiji koju sam ja imao na umu, Nikolic bi kao radnik Gradskog zelenila brinuo o pejsaznoj arhitekturi okoline ruske ambasade i naravno povremeno obavestavao odgovarajucu srpsku sluzbu o svemu sto je eventualno cuo, a sto bi sluzbu moglo da zanima. :fantom:

Edit: i zezao si ljude da nemas poruku postovanjem fotografija, trebalo je odmah da kazes da se radi o odsustvu Nikolica  :P

Pa jest zanimljivo. Tu su neki poslanici, pa onda kandidati, a nema predsednika drzave...

Tribun_Populi

:0.6: za ove diplomatske uniforme koje je mudro i dalekovido (ponovo) uveo najbolji prijatelj diplomata, drug Јосиф Висарионович Сталин :fantom:

Джугашвили.

Ovo beše pruska škola? Vidim da ih nose i товарищи прокуратори, što je prilično neuobičajeno za pravosuđe, da tužioci liče na милицаjце.

genprok.jpg

via CZ-M53 TT

Naravno da je pruska skola: sve sto je moglo da se izmisli u svrhu sto boljeg uzjahivanja pojedinca od strane Drzave, poteklo je iz Pruske ili njene najbolje ucenice - Rusije.

Da je stropot cizama prava muzika za usi, a da je umreti sa parcetom granate u stomaku najveca cast za pravog muskarca podanika.

Carska Rusija imala je do apsurda razvijen sistem cinovnickih zvanja sa sve pripadajucim obelezjima/uniformama; Revolucija je tome stala na kraj, sve dok se najveci prijatelj radnika, seljaka i postene inteligencije jednog jutra nije probudio i zakljucio da nema nista lose u tome da svi drzavni cinovnici nose odgovarajuce uniforme, da nije u redu da decaci i devojcice idu u iste skole kao i da njima uniforme nista ne bi skodile.

Sad, sto mu je to palo na pamet tek posle Staljingrada, bas kao i do tada prezrene i u Revoluciji odbacene ogromne carske epolete zbog kojih se svojevremeno gubila glava - jedna je prica.

A to sto se na uniforme lozi i danas - sasvim druga  :fantom:

Ni Dačić.

Пријему су присуствовали и патријарх српски Иринеј, премијер Србије Александар Вучић, потпредседница Владе Србије Зорана Михајловић, министар одбране Зоран Ђорђевић, директор Канцеларије за КиМ Марко Ђурић, директор Центра међународну сарадњу и одрживи развој Вук Јеремић, лидер Јединствене Србије Драган Марковић Палма, лидер СРС-а Војислав Шешељ, лидер Двери Бошко Обрадовић, Санда Рашковић Ивић…

Neam pojma, ne vidim ga. 

Nema ga nabrojanog ni u tekstu. Dacic isto.

Zna li neko od kada se tacno u Srba pojavila ta crta ulizivanja Rusiji i kada je to postalo da kazem normalno podrediti interese drzave Srbije interesima Rusije? Postojao je period (SFRJ) kada je zemlja bila poprilicno neutralna ali kada je ovo patolosko ulizivanje postalo najnormalnija stvar?

Na primer, Seselju reci da je ruski placenik/spijun/agent/vatever je ovde isto kao ukazati mu neku pocast. Sto ne vazi za drugare naklonjene zapadu. Otkud to majku mu.

Edited by Caligula