Jump to content
Lale Gator

Vuk Jeremić

Prema mom dubokom uverenju,  

144 members have voted

1. 1. Vuk Jeremić je:

• Ork
      76
    • Human
      20
    • Vilenjak
      49

Recommended Posts

Eraserhead

Meni deluje da je onaj privatni stvarno on, kad ga pecnes krene ozbiljno da se prima.

Аврам Гојић
Meni deluje da je onaj privatni stvarno on, kad ga pecnes krene ozbiljno da se prima.
E jeste pravi, veruj mi na rec, da ti sad ne kopam Blicove tekstove u kojima je dodatno komentarisao svoje tvitove tokom Sendi.Slobodno uzivajte, nije fejk. Edited by Marko M. Dabovic

Roger Sanchez
0yTw.jpgMislim da bi trebali poslati baš ovu mladu gospođicu (po profilu izgleda da je riječ o 1oj CroMau) na Wookovu debatu.. -_-

gospa buba

zashto je precednik sveta, 1 krajnje ozbiljan igrach, na kdp?dajte ga makar na politiku za djecu, bice tu materijala za vishe vrtica :unsure:

palikaris
, kojoj rasi pripada Vuk Jeremić?
Harvardski junfer?

Dagmar

Ovo treba prebaciti na Politiku, u originalnoj verziji sve sa pool-om.

morgana

ako je jeremic predsjednik svijeta je li i predsjednik tvitera?

Edited by morgana

vinska musica

Sinoćnji Vukov (neoprezni) tvit.. u "ošišanoj latinici" :): a4915834be48e420f45d9f33767e1932_normal.jpeg Vuk Jeremic@jeremic_vuk Najbolje mesto za sisanje u NY - Salon Gigi na 30-oj aveniji u Queens-u! Nasi ljudi...

Turnbull

Slađe je sisati svojima. A tek Gigi...240x0_0-2.jpg

čekmeže

Vrati se Vuče da vidiš koliko berbernica ima ovde, sve naši ljudi, jebali te i Naši i Ljudi.

Turnbull

Ali Naši bi ga jebali iz ljubavi.nashi-srbija-header+.png

Edited by Syme

Joshua
Vrati se Vuče da vidiš koliko berbernica ima ovde, sve naši ljudi, jebali te i Naši i Ljudi.
:lolol:

Turnbull

Povodom odluke predsedavajućeg Generalne skupštine UN, Vuka Jeremića, da 10. aprila zakaže javnu raspravu o ulozi međunarodnih ad hok tribunala, koja će se odnositi i na rad Tribunala u Hagu – oglasio se potpredsednik Vlade Srbije Rasim Ljajić

U izjavi za „Blic“, Ljajić koji je bio šef Nacionalnog saveta za saradnju sa Tribunalom, kaže: „Srbiji samo šteti odluka Vuka Jeremića da, kao predsedavajući Generalne skupštine UN, zakaže raspravu o Haškom tribunalu. Niko ozbiljan neće doći na raspravu sem nas, Venecuele i Kube, na primer. Sutradan će sve biti zaboravljeno. Efekat će biti nula, minus. To je samo Jeremićeva lična promocija i ništa drugo".

Zbunjeni Vuk Jeremić samo je stigao da preko omiljenog tvitera poruči: "Teško mi je da poverujem da je Rasim zaista rekao to što mu se pripisuje u vezi sa raspravom o Hagu u UN... Nadam se da sam u pravu".

Edited by Syme

MayDay

On sad zaista pati. Jeremic ozbiljno pati kad neko kaze bilo sta o njemu sto nije cista ljubav i divljenje.

gospa buba

juuu :cry: