Jump to content

Vuk Jeremić

Lale Gator

Prema mom dubokom uverenju,  

161 members have voted

1. 1. Vuk Jeremić je:

• Ork
      86
    • Human
      21
    • Vilenjak
      55

Recommended Posts

• Replies 2,6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• vememah

82

• James Marshall

70

• Frank Pembleton

69

• gospa buba

67

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Nisam završila ni Kembridž ni Harvard, ali sam bila blago zapanjena koliko se Spondž frlja nekim osnovnim izrazima  a bogami i znanjima iz (nuklearne) fizike... a diplomirao je teorijsku i eksperiment

Ako neko može razumeti muke carske porodice, onda je to pripadnik domaćeg neformalnog plemstva, koji je 1999. godine, dok smo mi bezbrižno dočekivali bombe i čistili zgarišta, reskirao zdravlje i trpe

Glasaćemo brt!

Posted Images

On 12.1.2021. at 14:56, Milosh76 said:

Kome je Ceda oponent? Vucicu sigurno nije, nikad bio od 2012 do danas svakako ne.

Radulovic je poludeo jos pre 5-6 godina, bukvalno, Sergej je odglumio sefa stranke i sad coolira i verovatno trosi lovu i ganja uloge. Jeremic je jedini koji se deklarativno zalaze za nesto protiv Vucica od svih koje si nabrojao.

Ne bih rekao da je samo deklarativno. On je u kompanji gađao Vučića tamo gde ga najviše boli. Prozivao ga je za korupciju i navodio šta je Andrej kupio. Da ih je zabolelo vidi se po odgovoru, kad su mu suprugu povezali sa dilovanjem droge. 

Ne bih da ulazim u njegov lik i delo. Nije mi omiljen lik, ali je definitivno opozicija, za razliku od većine ostalih pomenutih. Mislim da je i Radule opozicija, ali on se rastao od mozga poodavno.

Facundo Orellana
On 12.1.2021. at 14:16, radisa said:

Neko ti nedostaje... :fantom:

Kako se glasači SNS/SRS nikad dne ratzoačaraju, majku mu...

Zato što im je rođo/kum/drug/brat objasnio da će i oni imati neku korist od zaokruživanja prvorođenog. Ne razume i ne zanima ga ta pederska demonkrastija i tamo neki izbori. Biće mu isto ako Džeremi dođe. Biće da se ne lažemo i meni isto, ako taj gnom prigrli vlast. Jedino što ću ga moći pljuvati gde god i kad god, bez da me maltretira npr. odeljenje za visokotehnološki kriminal.

On 13.1.2021. at 0:12, Božo Crveni said:

Čeda, Radule, Sergej, Marinika kao najnovija zabluda ovog foruma. Prirodni niz.

Nemo bidne nijesam kazo.         :fantom:

A dje odje Grigorije?

jel naucio jeremija u kojoj regiji mu je dedovina u jezevici? :fantom:

za jednog takvog patiotu bas slabo poznaje srbiju

naravno da nije vucic, niti medju najgorima koje je ova drzava dala, ali to samo po sebi ama bas nizsta ne znaci

nego @Milosh76 i @duma mani se toga kako je radulo poludeo

sve je samo ne poludeo, covek ima vrlo jasnu misiju i pravi ozbiljnu stetu

Filozof manijak

Još samo kad bi mogli da kvantifikujemo štetu koju je Jeremija naneo Svrbiji, gde bi nam kraj bio.

Lične impresije i animoziteti - stop!

2 hours ago, duma said:

Ne bih da ulazim u njegov lik i delo. Nije mi omiljen lik, ali je definitivno opozicija, za razliku od većine ostalih pomenutih. 

Jeste i bice opozicija sve dok mu Vucic ne ponudi MIP.

• 3 weeks later...
  • 3 weeks later...

fEiWAgI.png

Nije neka novost da je VJ ekstremni politički netalenat, ali ova odvaljenost od realnosti je za orden.

+ "poštovana @celava_ti_mama" :lolol:

• +1 1

Nemoguće je da je baš toliko netalentovan..nego prosto, morao na dupe da progovori i proba da ušićari neki poenčić za svoje jadno političko udruženje, verujući da su svi zaboravili od koga je sve tražio podršku kad je hteo da bude predsednik sveta.

Mučenik je toliko vodnjikav i bezbojan da smem da se kladim da će se dokopati neke funkcije ako se ikada ratosiljamo Vučića.