Jump to content

Vuk Jeremić

Lale Gator

Prema mom dubokom uverenju,  

162 members have voted

1. 1. Vuk Jeremić je:

• Ork
      87
    • Human
      21
    • Vilenjak
      55

Recommended Posts

• Replies 2,6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• vememah

88

• Frank Pembleton

70

• James Marshall

70

• gospa buba

70

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Nisam završila ni Kembridž ni Harvard, ali sam bila blago zapanjena koliko se Spondž frlja nekim osnovnim izrazima  a bogami i znanjima iz (nuklearne) fizike... a diplomirao je teorijsku i eksperiment

Ko se toliko izmaltretirao s tih 33 postupaka vala može i da priča o tome ako mu se priča, stvarno mu/im ne zavidim ni najmanje na parama utrošenim na tako nešto

ljudi, ne bih ja to o dobijanju dece pominjala nigde i nikad kao argument protiv. ima dovoljno tema koje se odnose na samu politiku, manimo se ličnog. p.s. imam poznanicu koja ide na veštačk

Posted Images

Taihoskopija

Pa dobro nije da su nam samo to alternative, više je zgodna karta profesionalnih  normalizatora, nekako moraju objasniti saradnju sa radikalčinama, a i Vučić je ideološki usisao u sebe i svoju politiku  i Basaru i Lompara i Jeremića i bar tuce raznih  Šešelja i ta nakazna čorba užasa obesmišljava svako upiranje prstom u drugog kao goreg ili opasnijeg. 

• +1 1
Filozof manijak

Zaboravlja se da Jeremić, koliko god ogavan bio, nikad ne bi bio apsolutista i totalitarac kao Zvončica.

Tu sva poređenja sa Vučićem padaju u vodu. On je najgora osoba koja je na trenutnoj političkoj sceni i ponudi. Da ne pričam o psihičkom aspektu.

• +1 2
On 9.1.2021. at 21:23, djeneralche said:

Sto se mene tice slazem se sa Basarom, bolje i Vucic nego Jeremic, Lompar, Grujicic.

Grujičić je deo Vučićevog stada, a Jeremija se kalkulantski dodvorava onima koji je poštuju kao struku.

Dočim Basara pljuje svakoga ko nije 1/1 lažna opozicija. U nekom intervjuu su ga pitali da prokomentariše aktere pred izbore/bojkot i svima je našao manu. Za Ne davimo Beograd nije imao šta da smisli pa je rekao da su oni samo pokret a ne ozbiljna stranka. A ko mu je ozbiljan? Građanski demokratski forum... Naravno da mu je dobar Vučić kad su tu apanaže od Glasnika, Qrira i Bebe lično.

Edited by msv
djeneralche

Sve znam i sve si u pravu za Basaru ali Basara je matori cinicni alkoholicar a Jeremic je bukvalno u rangu najgorih pojava sto je ovo drustvo ikada dalo. U svakom slucaju hvala mu i na ovim ludacima sa kojim licitira da ce praviti neki front, sve je jos mnogo jasnije. Najavljivao je neke kolone, meni je to ok, ja sam ionako team NDB a naravno i Marinika, Grigorije, Djilas.

• +1 1
Frank Pembleton

Pa da kako da Basara opravda kako se našao u Vučićevom čmaru:
Jurili me Đilas i Jeremić po ovoj hladnoći hteli da me asimiluju, pa sam jedino toplo mesto našao u AV čmaru!

.... Shiit has hit the fan!

Božo Crveni
15 minutes ago, djeneralche said:

Jeremic je bukvalno u rangu najgorih pojava sto je ovo drustvo ikada dalo.

I to u stravičnoj konkurenciji. Vučić može da spokojno spava dok god su njegovi deklarativni oponenti Vučina, Sir Gay, mahniti Radule, Čeda i ostale perjanice pravednog bunta na koje su se prethodnih godina ložili mnogi na ovom forumu.

Niko uračunljiv neće opravdavati ovo što Vučić radi od kako je pojahao, ali takođe niko iole svestan neće sesti na šaku dok ne utrne i potom glasati da dođu ove kreature. Što je najcrnje, nema na vidiku makar naznake nečeg upotrebljivog u perspektivi.

27 minutes ago, djeneralche said:

Jeremic je bukvalno u rangu najgorih pojava sto je ovo drustvo ikada dalo. 

:laugh: Ne da nije u rangu nego je pet rangova ispod. 

• +1 1
  • Hvala 1
djeneralche
8 minutes ago, Božo Crveni said:

Što je najcrnje, nema na vidiku makar naznake nečeg upotrebljivog u perspektivi.

Nema mesta preterivanju, Djilas, Lutovac, Marinika a na kraju krajeva i NDB i Zelenovic to su top ponuda. Team Grigorije.

Hamlet Strašni

Гори је од Аркана, од Недића од Малчанског Берберина! Вук Јеремић је гори од Хитлера!

• +1 1
djeneralche

Ako sklonimo na stranu ovo poredjenje sa Hitlerom i Malcanskim berberinom kao salu ovo poredjenje sa Arkanom je naravno neumesno ali ne treba zaboraviti na cinjenicu da je Jeremic ipak privilegovano dete tog sistema koji je uradio potpunu destrukciju ovog drustva i drzave.

Božo Crveni

Čeda, Radule, Sergej, Marinika kao najnovija zabluda ovog foruma. Prirodni niz.

Nemo bidne nijesam kazo.         :fantom: