Jump to content

Vuk Jeremić

Lale Gator

Prema mom dubokom uverenju,  

162 members have voted

1. 1. Vuk Jeremić je:

• Ork
      87
    • Human
      21
    • Vilenjak
      55

Recommended Posts

Filozof manijak

Nisam hteo da provociram ili slično.

Moje neko mišljenje o srpskim političarima je jako loše i negativno.

I kad neki političar ne pripada to miljeu, smatram dobrom osobinom, tj.pohvalno je ne biti svrstan u to društvo.

Elem, o Jeremiću takođe imam loše mišljenje. Dete aristokratske familije, sa unapred otvorenim vratima i pre rođenja. Jedna od onih osoba kojoj fizikus nepogrešivo pokazuje i unutrašnjost. I jedan od šrafova žute mašinerije koja je utrla put trenutnom Zlu.

• Replies 2,6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• vememah

88

• Frank Pembleton

70

• James Marshall

70

• gospa buba

70

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Nisam završila ni Kembridž ni Harvard, ali sam bila blago zapanjena koliko se Spondž frlja nekim osnovnim izrazima  a bogami i znanjima iz (nuklearne) fizike... a diplomirao je teorijsku i eksperiment

Ko se toliko izmaltretirao s tih 33 postupaka vala može i da priča o tome ako mu se priča, stvarno mu/im ne zavidim ni najmanje na parama utrošenim na tako nešto

ljudi, ne bih ja to o dobijanju dece pominjala nigde i nikad kao argument protiv. ima dovoljno tema koje se odnose na samu politiku, manimo se ličnog. p.s. imam poznanicu koja ide na veštačk

Posted Images

19 minutes ago, namenski said:

Kurac mu nedostaje politicka borba, pa jos pravatm

propustio sam da stavim tm na više mesta, pa je smisao rečenice ispao takav kakav jeste. hteo sam reći da ima sakupljeni gnev koji nema na kome da ga istrese pa je za malo voditeljka mogla da bude kao onomad joksimovićka, kad joj se drao predsednik

1 minute ago, Filozof manijak said:

Nisam hteo da provociram ili slično.

Moje neko mišljenje o srpskim političarima je jako loše i negativno.

I kad neki političar ne pripada to miljeu, smatram dobrom osobinom, tj.pohvalno je ne biti svrstan u to društvo.

Elem, o Jeremiću takođe imam loše mišljenje. Dete aristokratske familije, sa unapred otvorenim vratima i pre rođenja. Jedna od onih osoba kojoj fizikus nepogrešivo pokazuje i unutrašnjost. I jedan od šrafova žute mašinerije koja je utrla put trenutnom Zlu.

Nisam ni shvatio kao provokaciju, naprotiv.

A moje, tvoje ili bilo cije misljenje na temu kvaliteta srpskih politicara jednostavno nije mera za bilo sta.

Imamo ono sto imamo, sa sve zutim zlom kako ga ti nazivas i koje neki danas vole da proglasavaju zlatnim dobom u odnosu na ovo danas: tom nazovi logikom, mogu da ti nadjem ne malo ljudi koji to isto misle i za period vladavine milosevica, jos vise ljudi koji to misle za takozvani period vladavine mrskog Josipa Broza, ima ih koji se kunu i da je Srbija bila naj-naj za vreme Petra I Karadjordjevica...

Cara Dusana da ne pominjem.

Filozof manijak

Onaj ko se obogatio na sumnjiv način tokom devedesetih, npr?

Pa onda (sadašnji) penzosi koji žale za starom Jugom, i taj sentiment preneli na devedesete. Kod njih je zanimljivo da su potisnuli opštu bedu, nemaštinu i bezakonje. Bitno je da smo bili na pravoj strani protiv mrskog Zapada.

Čuo sam kod izvesnog broja mladih, koji nisu ni bili rođenu u tom periodu, taj neki stav žala za Slobinim vremenima. Ali njih razumem, nisu osetili taj period na sebi te ne mogu imati predstavu kako je tada bilo.

1 hour ago, James Marshall said:

Ti pričaš isto kao da ima ko da ga najuri. 

Pa, kad pukne, naci ce se.

Takozvana kriticna masa se stvori ocas posla i - vlast pocne da se - da citiram druga Lenjina - valja ulicama.

Sad, ko se sagne i pokupi je, stigne prvi, snadjetm jedno je pitanje.

Drugo je pitanje sto u galopirajucem svetskom trendu svakojakog desnicarenja, klerikarenja i ostalog, u Srbiji prakticno ne postoji (iole organizovana) politicka snaga koja bi tome mogla da se suprotstavi.

Osim ako ne racunas Tadica, Jeremica...

K'o onomad Jankovica... :isuse: 

Ili SPC koja cuti cak i na pojave poput one u NS...

Utoliko pre zulja neka vrsta nespremnosti da se prihvate pojave poput jedne M. Tepic koja je - potencijalno - ipak i mozda nesto drugo, novo i vredno paznje, pa i podrske: ta zena, nema je ni 50 kila, radi ono sto se ni jedan jedini od opozicionih politicara - дембела - kojima je tako nesto ispod casti - pojavljuje se sama, javno, sa papirima i cinjenicama.

Ovi drugi cekaju da se okupi najmanje 100,000 ljudi pada pokazu svima da sa njima nema sale...

1 hour ago, dragance said:

Aj za sve ostale i da razumem, ali ko misli i zašto da je za vreme Miloševića bilo najbolje??

Ispravio sam: rec je o starom, poznatom i tako ljudskom sindromu da je nekada sve bilo bolje...

Politicki (skoro) nista ne znaci, ali nemoj da sumnjas da u Srbiji postoji dobar, verovatno dvocifren % ljudi koji ce ti reci da se u slobino vreme ipak znao neki red :isuse: 

Da se, a to ljudi vole, znalo ko je - gazda, glavni: ne zaboravi da je vucicu mnogo, ali bas mnogo pomoglo ono 'tisina tamo!'...

• 1 month later...