Jump to content

Vuk Jeremić

Lale Gator

Prema mom dubokom uverenju,  

162 members have voted

1. 1. Vuk Jeremić je:

• Ork
      87
    • Human
      21
    • Vilenjak
      55

Recommended Posts

21 minutes ago, Filozof manijak said:

Popovi da nas leče, njih nema manjak :fantom:

Pa to, jebote, pazi argument - nema doktora, koji ce nam kurac dom zdravlja. A popova ima i za izvoz. U Puerto de la Cruzu, na dalekom Tenerifeu, vec par godina otac Marko brine o pastvi koja se da napakovati u kombi. Sve po redu, sve po protokolu, cak im organizuje i plivanje za casni krst u Atlantiku. SPC do Tokija. (Ako moze neka malo parohija u Minas Gerais, s platicom i placenim racunima, spreman sam sutra da se prekvalifikujem i prijavim).

Al da nije ove bitne i prebitne teme nikad ne bismo saznali da postoji "sukob" SSP i NS. :frust:

• Replies 2,6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• vememah

88

• Frank Pembleton

70

• James Marshall

70

• gospa buba

70

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Nisam završila ni Kembridž ni Harvard, ali sam bila blago zapanjena koliko se Spondž frlja nekim osnovnim izrazima  a bogami i znanjima iz (nuklearne) fizike... a diplomirao je teorijsku i eksperiment

Ko se toliko izmaltretirao s tih 33 postupaka vala može i da priča o tome ako mu se priča, stvarno mu/im ne zavidim ni najmanje na parama utrošenim na tako nešto

ljudi, ne bih ja to o dobijanju dece pominjala nigde i nikad kao argument protiv. ima dovoljno tema koje se odnose na samu politiku, manimo se ličnog. p.s. imam poznanicu koja ide na veštačk

Posted Images

12 hours ago, Dzudi said:

J

Narodna stranka je podržala zidanje crkve u naselju "Stepa" a SSP predlaže da se tamo raspiše Referendum i da građani odluče šta im je sve tamo potrebno.

Sukob ove dve stranke evidentno postoji. Datira od samog formiranja SZS.

Sve se lomi oko Stepe!

Facundo Orellana

Tražite logiku kod dveraša. Naravno da im je prirodno da nataknu crkvu na svaki slobodni plac, kakva crna infrastruktura, dalje im mozak svakako ne dobacuje. 

Edited by Facundo Orellana
  • +1 5
3 hours ago, Frank Pembleton said:

Šta si u pravu? 

To što tvrdiš da u Srbiji postoji manjak lekara? 

Pa dobro, i kod mene u DZ postoji manjak lekara, pa ja ipak kad sam bolestan odem u DZ. 

Odeš u Dom zdravlja jer ti je verovatno blizu.

Na Voždovcu postoji Dom zdravlja,dva ogranka DZ i još 12-13 zdravstvenih ambulanti.

Ne razumem zašto se diže tolika prašina oko Stepe i tog DZ. 

Po čemu su stanovnici tog naselja bolji od stanovnika drugih naselja na Voždovcu?

U više navrata sam vodila ovakve diskusije na Fejsu i na Tviteru. 

Moj lekar treba da radi u svojoj ambulanti, ali kad odem u zakazani termin, kažu da nije tu..I ne samo on. Ostave jednog lekara u ambulanti.

Moj dr i ostala 3 lekara moraju da idu u Jajince, Stepu, ili u neku treću ambulantu jer tamo nema stalnog lekara.

Ovom naselju Stepa treba još jedan vrtić, za koju godinu još jedna škola. Treba im gradski prevoz, tačnije još jedna linija, jer linija 49 ide na svakih 15-30 minuta.

Ne sećam se da su se zbog toga bunili. 

Edited by Dzudi
3 hours ago, Dzudi said:

Ovom naselju Stepa treba još jedan vrtić, za koju godinu još jedna škola. Treba im gradski prevoz, tačnije još jedna linija, jer linija 49 ide na svakih 15-30 minuta.

Ne sećam se da su se zbog toga bunili. 

https://www.istinomer.rs/amnezija/peripetije-zitelja-naselja-stepa-stepanovic-timeline/

3 hours ago, Dzudi said:

U više navrata sam vodila ovakve diskusije na Fejsu i na Tviteru. 

• 2 weeks later...
1 hour ago, Apollo Creed said:

Jeziv lik.

A kako vreme ide - sve jeziviji i jeziviji...  Na kraju ce da bude neki kombo Fikreta, Hamdije i Elvisa J Kurtovica a sve sa diplomom Kembridza, onako kolateralno... 

• Haha 1

Vidi se da mu nedostaje prava politička borba u areni nekog tv studija, par puta je bio na granici da se izdere na voditeljku kao da mu je ona kriva. onda ga je snašla karma sa stolicom i smirio se.

Kurac mu nedostaje politicka borba, pa jos pravatm: taj specimen negovanog, pazenog i mazenog kasno komunistickog nedonosceta nikakvoj, a kamoli politickoj borbi u zivotu nije bio ni blizu: sve, ama bas sve u zivotu dobio je na tanjiru, uredno sazvakano i servirano, titule onog kao nazovi faktora u UN, koja mu je inace drzavnicka :isuse: referenca #1, dokopao se po kljucu i uz malo lokalnog laktanja i штребераја...

Toliko je lazan, toliko ne pripada srpskom politickom miljeu da 1 usranko Tadic u obilasku farme krava deluje u odnosu na njega kao prototip narodskog coveka, domacina, farmercine...

To treba govnanom motkom najuriti iz svakog oblika javnog zivota i to ne iz politickih, nego iz higijenskih razloga...

• +1 4
Filozof manijak
Just now, namenski said:

...toliko ne pripada srpskom politickom miljeu...

Baš bih voleo da pročitam koje su karakteristike političara iz srpskog političkog miljea, po tvom mišljenju.

Kada kažeš da Jeremić ne pripada tom miljeu, ne mogu da se odredim da li je to dobra ili loša stvar.

2 minutes ago, Filozof manijak said:

Kada kažeš da Jeremić ne pripada tom miljeu, ne mogu da se odredim da li je to dobra ili loša stvar.

Odvratna, ako je to uopste potrebno objasnjavati: u javnoj pojavi te spodobe vise nego iz pojave ma kog drugog srpskog politicara naprosto isijava odnos prema ljudima, u krajnjoj liniji potencijalnim glasacima, Gradjanima uostalom, kao prema nuznom zlu koje je, eto, prinudjen da trpi, podnese zarad takozvane politike.

Koja je za njega samo i iskljucivo sredstvo da se (ponovo) dokopa stratosferskih visina koje mu - ubedjenost u to mu se naprosto vidi u ocima, izrazu lica - po pravdi i rodjenju pripadaju.

Baš bih voleo da pročitam koje su karakteristike političara iz srpskog političkog miljea, po tvom mišljenju.

Oko odgovora na ovo pitanje ces morati sam da se pomucis, uostalom osvrni se oko sebe, pogledaj TV, novine, porazgovaraj sa ljudima, raznim, na raznim mestima...