Jump to content

Vuk Jeremić

Lale Gator

Prema mom dubokom uverenju,  

157 members have voted

1. 1. Vuk Jeremić je:

• Ork
      83
    • Human
      21
    • Vilenjak
      54

Recommended Posts

Bukvalno gomile ljudi slušaju BG sindikat i lože se na to, bez udubljivanja u članove sindikata i njihovu etiku u RL. 

Meni je to ekipa većih štetočina od SNS borova. Glupani u gomili.

Sam Žujović mi liči na one što pacijentima ne persiraju, kriju viski po fiokama, urlaju kad im upadnu u ordinaciju dok hvataju laborantkinju za dupe i prepričavaju svoje ljubavne uspehe u lokalnom kafiću.

Sent from fav toy

• +1 2
  • Replies 2,4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• vememah

81

• James Marshall

69

• Frank Pembleton

66

• gospa buba

64

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Nisam završila ni Kembridž ni Harvard, ali sam bila blago zapanjena koliko se Spondž frlja nekim osnovnim izrazima  a bogami i znanjima iz (nuklearne) fizike... a diplomirao je teorijsku i eksperiment

Ako neko može razumeti muke carske porodice, onda je to pripadnik domaćeg neformalnog plemstva, koji je 1999. godine, dok smo mi bezbrižno dočekivali bombe i čistili zgarišta, reskirao zdravlje i trpe

nije rekao musliman, rekao je bošnjak. i nije rekao samo da zna svoje granice, već da zna i njegove (žujovićeve). to kako ga ti vidiš boji rečenicu koju je izgovorio...   što se mene ti

Posted Images

Kampokei

Zanimljivo je ovo forsiranje "srbijanstva" poslednjih dana, prvo Jovanovic, sada Zujovic. Verovatno koincidencija, ali taj stav je (srecom) poprilicno marginalan u ovdasnjoj politici, a sada se, makar na netu, o tome prica vise nego ikad. 

Ova Zujina izjava o granicama koje znaju i ne prelaze on i Bosnjak da udje u antologiju politickih pasivno agresivnih izjava. 

namenski
3 minutes ago, Kampokei said:

Zanimljivo je ovo forsiranje "srbijanstva" poslednjih dana

Bilo je samo pitanje vremena kada ce biti podmetnuta, bacena kao jos jedna koska, cudi me da nije pre, lebdelo je to u vazduhu prakticno od pocetka, jos od onog Mihizovog neke jos 89/90: 'jeblo vas veslo koje vas prevezlo...'

Jer, kostiju ponestaje, Hrvatska je davno resen slucaj, u Bosni se ne sme preko granica koje odredjuje neko drugi, u CG ne ide bas kako bi trebalo, a postoji i poprilican kontrateg, Makedonija ujahala u NATO, Kosovo sve dalje...

Ostaju, dakle, koske poput ove sa srbijanstvom vs ostali...

Tutankamon

Apropo Vuka, taj čovek je jebeno diplomirao na Kembridžu a master završio na Harvardu, i umalo nije postao generalni sekretar sveta...nije da imamo puno takvih ljudi...ne znam šta da kažem, ako nam je takav čovek govance onda ovi na vlasti i nisu toliko loši...mislim, olako se nipodaštava a kad treba nešto da se gradi nigde nas nema. Ne kažem da ga treba glasati ali nije se prodao iako ima "kapital" a i zajedno sa nama se bori...kako i zašto a Bože moj...dajmo čoveku šansu da pokuša nešto da napravi...daleko od toga da ne treba da smo na oprezu i da ne treba da pucamo čim vidimo gde staeri idu ali ovako apriori diskvalifikovati čoveka a da nam je politička pozornica jadna da jadnija ne može biti sa morem ludaka...

a daj jebote, i gadafijev sin je zavrsio oksford, kao i mnogo drugih nasljednika aristokratije, sve suv urodjeni talenat i perlice ribljeg ulja u djetinjstvu

da ne idemo do seljenja strucnosti iz sfere u sferu, kada bismo uopste vuka shvatili ozbiljno

Edited by morgana
  • +1 4

Nemamo puno takvih koji su 1 Miladinu Kovačeviću dali milion dolara da izbegne suđenje u Americi.

On je politički antitalenat koji je za prošle predsedničke izbore imao najskuplju kampanju posle Vučića i osvojio 5,66%.

Ala si ga sazvakala..bravo.

Pogotovu za poslednje dve recenice. 

Fale nam ljudi koji su cisti, umiveni..ali su radom isprljali ruke, grbavili ledja, budili se rano, trudili se i uspeli. 

• +1 2

bez zezanja mislim da je deo razloga za neuspeh opozicije i taj što ih vode uglavnom bivši politički gotovani i svilenbube (ljudi koji su samo dobili funkcije - i to visoke - onda kad im je partija bila na piku vlasti, pa vozili odatle, i ako umeju neku borbu da vode to su saplitanja i podmetanja kolegama da bi isplivali na vrh).

mučenog boška da ne pominjem, to nije moja zona glasačkog interesovanja, ili DJB koji su skrenuli malo s onu stranu razuma, plus ih nemilice iz opozicije šutiraju i odjebavaju iz sve snage i kad treba i kad ne treba.

:sad:

• +1 2
2 minutes ago, pt 2.0 said:

bez zezanja mislim da je deo razloga za neuspeh opozicije i taj što ih vode uglavnom bivši politički gotovani i svilenbube (ljudi koji su samo dobili funkcije - i to visoke - onda kad im je partija bila na piku vlasti, pa vozili odatle, i ako umeju neku borbu da vode to su saplitanja i podmetanja kolegama da bi isplivali na vrh).

mučenog boška da ne pominjem, to nije moja zona glasačkog interesovanja, ili DJB koji su skrenuli malo s onu stranu razuma, plus ih nemilice iz opozicije šutiraju i odjebavaju iz sve snage i kad treba i kad ne treba.

:sad:

Draga Point, vidiš li ikoga ko bi umeo da izvuče situaciju (opozicija) na bolje? 

Just now, Azdaja said:

Draga Point, vidiš li ikoga ko bi umeo da izvuče situaciju (opozicija) na bolje? 

da me ne razumeš pogrešno - glasaću i za buđavu krpu protiv vučića, ne pravim problem, i nijedan moj rant to ne dovodi u pitanje.

ali, posle godina protesta, angažovanja koliko se moglo  i loženja, sedim, gledam sve te likove i pokušavam da sebi objasnim zašto je sve tako kilavo kako jeste i - meni se čini - kilavije no što bi moralo biti.

nemam ni znanja ni bukvalno nikakvog talenta za praktičnu politiku.

gledam ovo iz ugla naroda... koji sad već jeste besan u dovoljnoj meri na vučića. a opet ove likove ne pije.

ne može da bude pojedinac (tačnije - ne sme da bude pojedinac).

mora da bude organizacija, ali da je trejdmark te organizacije bar 12 ličnosti koje su motivisane, pametne, od integriteta, od akcije, sa mrežom kanala informacija iz svih struktura društva i rešene na sve.

• +1 2
kud u maglu Simoviću

mislim da je vučina tip političara kog miletm može da svari. da pruzme izraelce kao pr, ili dovuče neke veće mamojebe i čas posla imamo opet nekoga ko sme da nas pogleda u oči

ima dvoljnu dozu konzervativizma neophodnu za izaći na crtu