Jump to content

Vuk Jeremić

Lale Gator

Prema mom dubokom uverenju,  

162 members have voted

1. 1. Vuk Jeremić je:

• Ork
      87
    • Human
      21
    • Vilenjak
      55

Recommended Posts

• Replies 2,6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• vememah

88

• Frank Pembleton

70

• James Marshall

70

• gospa buba

70

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Nisam završila ni Kembridž ni Harvard, ali sam bila blago zapanjena koliko se Spondž frlja nekim osnovnim izrazima  a bogami i znanjima iz (nuklearne) fizike... a diplomirao je teorijsku i eksperiment

Ko se toliko izmaltretirao s tih 33 postupaka vala može i da priča o tome ako mu se priča, stvarno mu/im ne zavidim ni najmanje na parama utrošenim na tako nešto

ljudi, ne bih ja to o dobijanju dece pominjala nigde i nikad kao argument protiv. ima dovoljno tema koje se odnose na samu politiku, manimo se ličnog. p.s. imam poznanicu koja ide na veštačk

Posted Images

Ako neko može razumeti muke carske porodice, onda je to pripadnik domaćeg neformalnog plemstva, koji je 1999. godine, dok smo mi bezbrižno dočekivali bombe i čistili zgarišta, reskirao zdravlje i trpeo strašne muke čekajući u Londonu u redu za kupovinu ulaznica. I sada mi ruka drhti a tvrda muška suza tastaturu zaliva kad se setim toga podvizništva. 

• +1 5
  • Hvala 1

Eto, ja sam ga u svojim (očigledno nepouzdanim) sećanjima još i približio puku, a on, kao prava aristokratija, gledao Шчелкуншчика