Jump to content

Vuk Jeremić

Lale Gator

Prema mom dubokom uverenju,  

162 members have voted

1. 1. Vuk Jeremić je:

• Ork
      87
    • Human
      21
    • Vilenjak
      55

Recommended Posts

Molim te, ne lozi ljude jeftinim forama.

Vucic je na skoro sigurnih 2 miliona glasova. Treba da se desi ozbiljno tumbanje u drustvu da bi izlazak bio 60%+  i spreci se pobeda AV u prvom krugu. 2008. je imala daleko vecu tenziju nego ovi izbori.

Ja samo prenosim ono što čitam i čujem.

• Replies 2,6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• vememah

88

• Frank Pembleton

70

• James Marshall

70

• gospa buba

70

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Nisam završila ni Kembridž ni Harvard, ali sam bila blago zapanjena koliko se Spondž frlja nekim osnovnim izrazima  a bogami i znanjima iz (nuklearne) fizike... a diplomirao je teorijsku i eksperiment

Ko se toliko izmaltretirao s tih 33 postupaka vala može i da priča o tome ako mu se priča, stvarno mu/im ne zavidim ni najmanje na parama utrošenim na tako nešto

ljudi, ne bih ja to o dobijanju dece pominjala nigde i nikad kao argument protiv. ima dovoljno tema koje se odnose na samu politiku, manimo se ličnog. p.s. imam poznanicu koja ide na veštačk

Posted Images

Najveci problem Kostunice je u tome sto nije razumeo da mora  upravo on obracuna sa slobistickim nasledjem, to mu je bio posao. I posto on to nije uradio, onda su stranci pronasli Vucica da preko njega upregnu srpski nacionalizam za svoje potrebe ostavivsi AV unutrasnju scenu za prosipanje frustracija.

Ovo je, da ostane zabelezeno, najveca budalastina: Kostunica savrseno nije padalo na pamet da se obracunava sa bilo cime iz vremena Slobe i pre Slobe.

Njegovo mrsomudjenje o Drzavi i potrebi da se ona po svaku cenu ocuva, nije imalo nikakve veze sa pravnom drzavom i ostalim pojmovima iz moderne politicke prakse i kulture: bilo je to samo drugo odelo, sminka, za srpski nacionalizam i to u njegovom najljigavijem obliku, onom koji je jos u SFRJ vremena negovala takozvana srpska intelektualna i disidentska  :isuse: elita koja je podrzala sve bljuvotine srpske politike 90-ih i nije naucila nista iz njih.

Koja je, da skratim pricu, Milosevicu zamerala ne sto je ratovao, nego sto nije pobedio.

Kostunica je vrhunski upropastitelj tekovina 5. oktobra, ubica duha optimizma koji je sinuo u Srbiji posle tog datuma, i - u krajnjoj liniji - eksponent onih ideja i nacina razmisljanja u srpskoj politici koji su i doveli do mogucnosti da 1 Vucic postane to sto je postao.

Edit: Kostunica je 1 metiljavo djubre.

Edited by namenski

Ovo je, da ostane zabelezeno, najveca budalastina: Kostunica savrseno nije padalo na pamet da se obracunava sa bilo cime iz vremena Slobe i pre Slobe.

Njegovo mrsomudjenje o Drzavi i potrebi da se ona po svaku cenu ocuva, nije imalo nikakve veze sa pravnom drzavom i ostalim pojmovima iz moderne politicke prakse i kulture: bilo je to samo drugo odelo, sminka, za srpski nacionalizam i to u njegovom najljigavijem obliku, onom koji je jos u SFRJ vremena negovala takozvana srpska intelektualna i disidentska  :isuse: elita koja je podrzala sve bljuvotine srpske politike 90-ih i nije naucila nista iz njih.

Koja je, da skratim pricu, Milosevicu zamerala ne sto je ratovao, nego sto nije pobedio.

Kostunica je vrhunski upropastitelj tekovina 5. oktobra, ubica duha optimizma koji je sinuo u Srbiji posle tog datuma, i - u krajnjoj liniji - eksponent onih ideja i nacina razmisljanja u srpskoj politici koji su i doveli do mogucnosti da 1 Vucic postane to sto je postao.

Edit: Kostunica je 1 metiljavo djubre.

:Hail:

U čemu je razlika između ovog lika i onog što je banovan do kraja izbora osim u broju postova?

Zato sto je to Uros, koji ipak znaci nesto ovom forumu. 

Zato sto je to Uros, koji ipak znaci nesto ovom forumu. 

ne razume to answer, nije dovoljno dugo s nama. tako se isto danas cudio zasto se ikaru tolerisu ikarovi pasnjaci. 

ne razume to answer, nije dovoljno dugo s nama. tako se isto danas cudio zasto se ikaru tolerisu ikarovi pasnjaci. 

hah, to znam što se toleriše, poenta mog obraćanja ikaru je bila drugačijeg tipa. 

hah, to znam što se toleriše, poenta mog obraćanja ikaru je bila drugačijeg tipa. 

pitao sam osim u broju postova. 

iz ova dva posta se vidi da ipak ne razumes.