Jump to content

Vuk Jeremić

Lale Gator

Prema mom dubokom uverenju,  

159 members have voted

1. 1. Vuk Jeremić je:

• Ork
      84
    • Human
      21
    • Vilenjak
      55

Recommended Posts

Prema mom dubokom uverenju, KDP mora da prati aktuelne trendove, stoga pokrećem temu o Vuku Jeremiću, koji ne mora da bude nužno o Vuku Jeremiću, već onako globalno neka saopštenja iz svakodnevnog života. Prvo, šta mislite, kojoj rasi pripada Vuk Jeremić?

• Replies 2,5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• vememah

81

• James Marshall

70

• Frank Pembleton

66

• gospa buba

64

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Nisam završila ni Kembridž ni Harvard, ali sam bila blago zapanjena koliko se Spondž frlja nekim osnovnim izrazima  a bogami i znanjima iz (nuklearne) fizike... a diplomirao je teorijsku i eksperiment

Ako neko može razumeti muke carske porodice, onda je to pripadnik domaćeg neformalnog plemstva, koji je 1999. godine, dok smo mi bezbrižno dočekivali bombe i čistili zgarišta, reskirao zdravlje i trpe

nije rekao musliman, rekao je bošnjak. i nije rekao samo da zna svoje granice, već da zna i njegove (žujovićeve). to kako ga ti vidiš boji rečenicu koju je izgovorio...   što se mene ti

Posted Images

Ork, on je ustvari onaj heroj iz Workraft 3, koji vodi orke u obecanu zemnju gde zive night elfovi i bla bla bla, to je onaj sto jase i pusta neku stuju, zaboravio sam kako se zove. Kazem da mi lici ne znam dal je on, ti orci su svi slicni.

Edited by Prlapan
Ja bih zamolio da ova epskofantazijska sranja budu proterana sa ovog cenjenog potforuma. Fala.
Molim, "epskofantazijska sranja" (wtf), covek (mislim ork) je imao viziju spasenja svog naroda, i dosla je pticurina koja se pretvarau coveka (koga je covecanstvo odbacilo i odreklo :kdp: i znas kako vec ide....) i pokazo mu pravi put spasenja... :piggy::wacko::huh::unsure::blink: Edited by Prlapan

Naravno da moram! Kad ništa ne razumeš se najbolje spotiče, to je po tarotu, to znate.Dakle, smrt, zlo, leševi i žene!

Edited by Buck Naked
  • 3 years later...