Jump to content
IGNORED

Veliki brat VIP All Star

Recommended Posts

• Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• Sludge Factory

118

• Buck Naked

113

• hattori

89

• Lale Gator

78

Shvatite, ljudi, recesija je! Imoušn se otvorio za Čanka, Karleušu i ostale ukućane, mislite da ova producentska kuća kenja pare pa može tako?! Zato je Imoušn i odredio još na početku da će da pobedi u stvari njihov službenik Miki, jer će tako da vrate deo para. Mislim, koji je VIP Miki?! šta je on?!Svako ko ima neke veze u Imoušnu potvrdiće vam priču da je Miki njihov čovek. Te ga ima u čak tri serijala Velikog Bigija, te se pojavljue u onom serijalu "Uzmi ili ostavi", koji takođe producira Imoušn ... I vi mislite da je sve to slučajno?! On je uposlenik Imoušna isto kao ono dvoje učesnika Velikog Bigija što sada vode "Leteći start"! Njemu su samo rekli da sve vreme serucka protiv Bigija, kako on nikada više neće da uđe, pa onda one gluposti kako je ušao zbog kockarskih dugova... Uostalom, zar se Marijana nije odala kada je u jednom trenutku finala rekla Mikiju kako je ispunio zadatak?! Ovaj serijal je zaista u početku bio spektakularan i puno je obećavao, ali se brzo sroljao izlaskom Karleuše i Čanka. A i vi treba da shvatite da je sve ovo zezanje. Ko je kriv svima vama što verujete u sve ovo i bacate pare na SMS glasanja?! Ovde je najmanje bitno ko će da pobedi. Važan je spektakl!
Tebi stvarno nije lako!Sto si bre toliko ogorcen?!Ili nisi dobro obavesten kao ni ovaj na slici koju koristis uz username :unsure:
Priglupi selja
prvo, covek uopste nije priglupcak naprotiv, prilicno je informisan a samo igra na tu prostu kartu kako bi se vise priblizio narodu, jbgi drugo, time sto ti je selja sinonim za nesto cemu se ocigledno podsmevas, otkriva koliki malogradjanin cuci u tebi. sori.ja sam navijala za grua

Ja od ovih nekako navijao da dobije crnogorac pa da pukne bruka il tako nesto, al konto sam da dobija kromanjonac, Gru mi nekako ogranicen, deluje mi kao da su mu ekseri pojeli mozak

i drugo, time sto ti je selja sinonim za nesto cemu se ocigledno podsmevas, otkriva koliki malogradjanin cuci u tebi. sori.
+ zna se sta taj malogradjanin obicno radi kad cuci.^_^

Blic ladno napisao ime i prezime osobe koja daje glas Velikom Bratu :)))?Blic? je pre nekoliko dana otkrio da se Miki zaljubio u Vesnu Gavrilović, devojku koja pozajmljuje glas Velikom bratu, a koju je slučajno video dok su ga sprovodili iz kuće u emisiju ?Mala sestra?. link

Da li je još neko osim mene osetio neprijatnost u poslednjih 30 minuta programa? usiljena neizvesnost, navučena spontanost, dizanje atmosfere neuspešnim veštačkim disanjem, uh kakvo odsustvo šoua... Saleta Popovića da dovedu da objasni kako se pravi program.

eh,a da je Micja "a, ja cu se vec nekako snaci" medj nama, Kalenic bi sa Lukom Tesanovicem jos uvek glumio sudiju na street basketu u dvoristu Osnovne skole Anton Skala.

• Create New...