Jump to content
IGNORED

Veliki brat VIP All Star

Recommended Posts

• Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• Sludge Factory

118

• Buck Naked

113

• hattori

89

• Lale Gator

78

Jesu to Hantersi ili solo?
Hunters.. Jedan od najboljih postjugoslovenskih albuma. Među gostima na albumu su Radule (Atheist Rap), Saša Lokner, Šen Ignjac (Balaševićeva violina). Neverovatan album. Svaka pesma je za ne poverovati. Edited by Buck Naked
Hunters.. Jedan od najboljih postjugoslovenskih albuma. Među gostima na albumu su Radule (Atheist Rap), Saša Lokner, šen Ignjac (Balaševićeva violina). Neverovatan album. Svaka pesma je za ne poverovati.
Jebiga, nisam odslushao. I nemam gde da nadjem. Fuj.
Ovaj smrad sada imitira Mumina kako jede i svi se upišavaju od smeha.. stoka. A ja naivno mislio da će Mumin svima biti drag i da će uzeti pare i postati poznatiji.
Uh... Koliko je to bilo jadno! Ta scena (pogotovo momenat kada je Milan rekao da se unese nešto od hrane) mi je baš ostala onako kao gorak ukus.
Ali ako lepo pitaš možda ti neko može srezati ili kompresovati u mp3 i poslati... :)
pa stvarno bio mogao da okacis na rapidshare, molim lepo. :)

Ko bi sutra mogao da bude nominovan kada budu javne nominacije? Nekako mi se čini da će najviše dobiti Kalimero i Miki (Nisam siguran, ali svako ko uđe naknadno u kuću nema prava da nominuje, mislim na Milića?)

• Create New...