Jump to content
IGNORED

Veliki brat VIP All Star

Recommended Posts

dragan ilic je oduvek bio jadan. konstantna doza sarakazma i hronicni nedostatak humora su njegov trademark.

• Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• Sludge Factory

118

• Buck Naked

113

• hattori

89

• Lale Gator

78

Na b92 je makar bilo kvalitetnih pijanki... ovo sve neko sedenje, blejaža, blah... Gde je sad Stari Veliki brat? :(Čanak priča Škorićkinoj prezimenjakini o Milanu Mladenoviću i EKV-oj.

Edited by Lale Gator
Na b92 je makar bilo kvalitetnih pijanki... ovo sve neko sedenje, blejaža, blah... Gde je sad Stari Veliki brat? :(Čanak priča škorićkinoj prezimenjakini o Milanu Mladenoviću i EKV-oj.
canak:"blablablabla...bio sam na prvom koncertu el. orgazma...blablabla...ali to je jedno iskustvo, ili si bio na prvom koncertu ili nisi..."ivana skoric (vidno smorena, ali se trudi da bude kurtoazna):"jao to je divno, vi ste veoma bogat covek. idem tetki da odnesem lek"

Keti Peri u pozadini... U prvom planu kukanje nad uplivom kompjutera u rokenrol... Mumin: Izgubila se umetnost, sve je izgubilo smisao...

Edited by Lale Gator

Lament nad rokenrolom i muzikom, dekonstrukcija sistema muzicke industrije, Canak o poznanstvu sa Milanom Mladenovicem, iskustva sa egzita i Mia i Ivana jedna pored druge sa dubokim deholteom, cesuci gole nadlaktice jedna o drugu. ^_^

:Hail: 1 patkometrijaGru: 1997, Kragujevac - hala Jezero, pred osam hiljada ljudi... joj kakav osećajMumin: 1997, Beograd - Trg republike, pred petsto hiljada ljudi... ne vidiš kraja masi:lolol: Edited by Lale Gator
dragan ilic je oduvek bio jadan. konstantna doza sarakazma i hronicni nedostatak humora su njegov trademark.
da, nikad nisam kontao zasto se ljudi primaju na "dizanje" ... meni je skroz neslusljivo, specijalno dragan
Pink Floyd na Pinku.... :o
i floydi...nc nc nc
ako, akomozda se i nekome svidi.mada je vec proslo 1am mogu da pustaju sta god 'oce. izgleda da to, osim nas, verovatno niko ni ne gleda. tamo se cak ni 1 topic nije primio. Edited by foto

Strasno! Ja sam do ovog sekunda verovao da su to iskreni andergraund bendovi koji se pojavljuju samo u kraljevackim fanzinima a oni nam sad ovako uterase!

• Create New...