Jump to content
IGNORED

Veliki brat VIP All Star

Recommended Posts

• Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• Sludge Factory

118

• Buck Naked

113

• hattori

89

• Lale Gator

78

Fali jos odgovor 5ru za Ivanu Skoric... Sestra bliznakinja Bojane Nikolic, bivse voditeljke Sportissima na Pinku. Inace, zena bivseg odbojkasa Zvezde i Vojvodine Edina Skorica.

Fali jos odgovor 5ru za Ivanu Skoric... Sestra bliznakinja Bojane Nikolic, bivse voditeljke Sportissima na Pinku. Inace, zena bivseg odbojkasa Zvezde i Vojvodine Edina Skorica.
uuuuuu he koji selebriti status. Sestra od one plave sto vodi sportsku emisiju a sto je bila sa onim odbojkasem. Izgleda da bas niko nece da udje u to chudo.
Prebacite ovo na KDP, i onako će svi učesnici garant biti njihove vedete.
True. Kao i u slucaju Beovizije (bez Ane Nikolic).Problem je u tome sto postoji znacajan broj forumasa koji bojkotuje KDP a pise na ovakvim topicima, pa ne bih da uskratim nikoga za tu mogucnost.

Ako se ovo pokaze kao tacno, onda stvarno nema granica ljudskoj gluposti u Srbiji... Ukratko...Predsednik Lige socijaldemokrata Vojvodine Nenad Čanak glavni je adut za povećanje gledanosti ?Velikog brata" koji od večeras počinje sa emitovanjem na Televiziji Pink. Kontroverzni političar u poslednjem momentu je odlučio da prihvati poziv čelnika ?Emoušna", a u toku jučerašnjeg dana trajali su pregovori oko toga da li Čanak, kao osoba sa invaliditetom, može u kuću na Košutnjaku da uvede i svoju devojku Jelenu kao pomoćnika.- Na nagovor svog prijatelja željka Mitrovića Čanak je odlučio da bude jedan od junaka ovog rijaliti-šoua, a u toku jučerašnjeg dana trajali su pregovori sa ?Emoušnom" oko toga da li lider LSV-a može da u kuću sam ili mu treba i pomoćnik. Čanak je, kao osoba sa invaliditetom, tražio da u ovaj šou uđe u pratnji svoje devojke Jelene (27) i zahtevao je da se i njoj isplati suma od dve hiljade evra nedeljno, što su čelni ljudi ?Emoušna" odbili, pa je juče još uvek bilo neizvesno da li će on ipak pristati da postane ?Veliki brat" - navodi izvor Pressa blizak organizatorima.

Problem je u tome sto postoji znacajan broj forumasa koji bojkotuje KDP a pise na ovakvim topicima, pa ne bih da uskratim nikoga za tu mogucnost.
Licemeri.
True. Kao i u slucaju Beovizije (bez Ane Nikolic).Problem je u tome sto postoji znacajan broj forumasa koji bojkotuje KDP a pise na ovakvim topicima, pa ne bih da uskratim nikoga za tu mogucnost.
Ko ih jebe! Sto se mene tice, ja sam za to da ove teme ostanu ovde, ali zato sto mislim da one nisu KDP (ili su to u jako maloj/nedovoljnoj meri). Ali najbolje drustvance za pracenje ovoga se skuplja dole na KDP-u, tako da, u principu, nemam nista protiv da se prebaci dole. :)
Ako se ovo pokaze kao tacno, onda stvarno nema granica ljudskoj gluposti u Srbiji... Ukratko...
Ako ovo bude, bice totalno ludilo! :Hail: Edited by Sludge Factory

super ko voli da gleda. nego, je l on zaposlen u skupstini, pa ce uzeti godisnji ili neplaceno, kako ce to regulisati, bas sam radoznala kao poreska obveznica...

Ja vise bojkotujem ovo mesto jer smatram da je ovome i beoviziji mesto dole, nekako mi lose da ovdi kucam ono sto bi dole vrlo rado

Stvarno su nerazumni ovi iz Emotiona, na jednu stranu se hvale idejom da je ovo all star BB, pa da ce skupiti sve glavne face iz prethodnih izdanja, a opet eto ubacuju i totalne anonimuse. :huh: Juce je u Zagrevanju gost bio Miki, zajedno sa Macom. I onih pola sata je bilo dovoljno videti razliku u klasi izmedju njih. Sto bi ljudi rekli, mozes ga voleti, ili mrzeti, ali Miki ne ostavlja ravnodusnim. ^_^

• Create New...