Jump to content
IGNORED

pozitivizam vs postmodernizam


bus

Recommended Posts

  • Replies 76
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Otto Katz

    19

  • bus

    16

  • mioba

    9

  • Schmeling

    9

Top Posters In This Topic

Ne verujem, shta ako Miralem voli oba pola, zimi jedan, a leti lepshi?
Za dokazivanje slobode izbora dovoljan je jedan, ostali je samo potvrđuju. Novi izbor nije dokaz da prethodnog nije ni bilo. Nego, cedo, retko te viđam sa devojkama, a viđam te svaki dan. Glasine se brzo šire, a kad puknu tu je kraj. Da nisi i ti za slobodnu mušku ljubav? Ako, cedo, ako.
Link to comment
Naprotiv dapače (da gušče) Miralemov dokazani izbor bi ga skinuo s dnevnog reda.
ok pusti sad milerama. nego reci, šta su osnovni preduslovi za slobodu izbora?edit, manjak spejsova -_-(ovo nije očekivani odgovor) Edited by mioba
Link to comment
Za dokazivanje slobode izbora dovoljan je jedan, ostali je samo potvrđuju. Novi izbor nije dokaz da prethodnog nije ni bilo. Nego, cedo, retko te viđam sa devojkama, a viđam te svaki dan. Glasine se brzo šire, a kad puknu tu je kraj. Da nisi i ti za slobodnu mušku ljubav? Ako, cedo, ako.
Nije istina. To mozhe da znachi da Miralem (izvini Miraleme) misli da je strejt/homo. A mozhe da voli oba.Na kraju krajeva i da jeste stvar izbora, zakon/drushtvo mora da shtiti i one koji izaberu homo. Ne mislish?I, dokle vishe sa sa ad hominem argumentima.Ja bih pre rekao da preterana homofobichnost ukazuje na latentnu homoseksualnost.
Link to comment
šta su osnovni preduslovi za slobodu izbora?
Transcendentalno-konstitutivni il' 'nako? Ko da ga zna. Ali vrti mi se po glavi ideja nesvjesnih, neinformiranih, nekvalificiranih izbora.

Every one of us must choose himself? (EH 29)?Choice and consciousness are one and the same thing? (BN 462)But ?the question here is not of a deliberate choice? (BN 461):- for ?what is usually called my will is a manifestation of an original spontaneouschoice? (EH 29) - the ?original choice? of a ?fundamental project?.This is inherently problematic

Nije istina. To mozhe da znachi da Miralem (izvini Miraleme) misli da je strejt/homo. A mozhe da voli oba.
Pa to je RedBus davno regul'so. Taxonomija brajko, jebeš dušu.
Na kraju krajeva i da jeste stvar izbora, zakon/drushtvo mora da shtiti i one koji izaberu homo. Ne mislish?
Naravno, napisao sam to više puta. Pa ti ništa ne čitaš, a zajebavaš.
Ja bih pre rekao da preterana homofobichnost ukazuje na latentnu homoseksualnost.
Eto ti nisi homofobičan, nema razloga za strah. ;)
Link to comment
Naravno, napisao sam to više puta. Pa ti ništa ne čitaš, a zajebavaš.
Sorry, u moru postova teshko je bash sve prochitati, a sa zajebancijama si poceo ti, zato te verovatno i slabije chitam.
Eto ti nisi homofobičan, nema razloga za strah. ;)
;)
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...