Jump to content
IGNORED

Vas odnos prema domovini ...


cyberwor/L/d

Recommended Posts

2 minutes ago, Mos said:

Ne rejdžuješ jer se nekome nije dopala serija ili zato što neko ima pronoun u profilu

 

Haha. Jesi li ovo upamtio ili gledao history mog postovanja?  Ili slucajan primer?

Edited by bags
Link to comment
3 minutes ago, bags said:

 

Haha. Jesi li ovo upamtio ili gledao history mog postovanja?  Ili slucajan primer?

 

Primer iz bivanja modom na PPP. Everyone is out there to get you :D I to je sada svakodnevnica koja dobro dodje kao trening za real life odnose. Ljudi žele da se zaleću i svadjaju i raspravljaju, ali ako im ne daš mogućnost za to predju na drugog. Svakako im nećeš promeniti ukorenjeno mišljenje, a sačuvaćeš sebi nešto nerava za bitna nerviranja. 

Link to comment

Не постоји човек који нема погрешне ставове у некој животној области и који не заступа макар нешто на научно непоткован и ирационалан начин. Мени то ништа битно не говори о некоме.

 Изузев, ако се ти погрешни ставови испољавају са мржњом, вулгарношћу, неваспитањем. (Што обично није одлика широких људи, који и кад греше, не греше на примитиван начин).

Edited by Duhovnost, ljubav i med
  • +1 2
Link to comment
1 hour ago, bags said:

 

Imas li neki konkretan primer kako to uradis?

sry, ne pamtim te situacije, slabo sta mi je uopste znacajno za anegdotalno pamcenje. Samo znam da me zabave, kad ih jednom jedinom recenicom ucutkam i vidim zbunjen pogled. Meni sve to ne dotice licno, ljudi su WW uglavnom glupi po slicnom pattern-u. obicno IQ/logika pada pod nekom emocijom/frustracijom (a u ovim krajevima toga na pretek).

Link to comment

Svi ti problemi dolaze od toga sto se i dalje druzite sa zivim ljudima. Evo Indy gore, te pricao sa hiljadu profesora, dvanaest dekana. A ja tako npr skoro da vise ni nemam socijalni krug, komuniciram sa bukvalno 10 ljudi ukupno od kojih mi je pola porodica, nisam nikog uzivo cula da prica o toj kvantnoj medicini i ne bih ni znala da postoji da nije PPPa. Svako ima svoju muku.

  • +1 1
Link to comment
2 minutes ago, Indy said:

Sta cu kad mi je uza prosirena porodica 1 dekanat

 

Nemam to iskustvo, kapiram da moze da bude zabavno. Uostalom razveddrite se, ako budemo imali nuklearnu katastrofu sve ove rasprave su potpuno irelevantne.

Link to comment

PS. Naravno zajebavam nisu oni dekani, ne bas... vise se takvima doimaju, posebno kad popiju (Tek sad sam se setio kako mi je jedan objasnjavao™ kako se Srbi nisu doselili na Balkan u 5. veku n.e.  vec su tj smo "oduvek tu"... jbt.)

 

monkton.jpg

  • Haha 1
Link to comment
14 hours ago, Indy said:

suprotno svojoj svadljivoj prirodi, ja sam sve vreme bio vrlo pomirljiv sa cesto vrlo cudnim (ili jos gorim) stavovima, ali pretpostavljam da mi je neko negde napipao trigger.


Cuj trigger, pa totalno je porazavajuce da je pseudo-nauka dobila ovoliki zamah, a internet postao megafon kojekakvim vracevima i prodavcima magle.

Ja se nekako tesim da je toga uvek bilo samo nismo znali, to jest nismo imali dodira s tim svetovima. A sad smo u virtuelnom svetu svi u istoj JNA kasarni:ph34r:

  • Hvala 1
Link to comment
11 minutes ago, Indy said:

PS. Naravno zajebavam nisu oni dekani, ne bas... vise se takvima doimaju, posebno kad popiju (Tek sad sam se setio kako mi je jedan objasnjavao™ kako se Srbi nisu doselili na Balkan u 5. veku n.e.  vec su tj smo "oduvek tu"... jbt.)

 

Pa ti ni nisi bio u Beogradu, ti si bio na jednoj postenoj srpskoj slavi 90ih (plus kovid kao tema)

Link to comment

Срби су се доселили у VII веку, на позив цара Ираклија. У VI веку је први талас досељавања Словена, а Срби и Хрвати нису у том таласу. У V веку нема досељавања словенских племена. Ако гледамо строго академске чињенице.

Link to comment
4 hours ago, Indy said:

PS. Naravno zajebavam nisu oni dekani, ne bas... vise se takvima doimaju, posebno kad popiju (Tek sad sam se setio kako mi je jedan objasnjavao™ kako se Srbi nisu doselili na Balkan u 5. veku n.e.  vec su tj smo "oduvek tu"... jbt.)

 

 

 

A pa to je iz repertoara klasika, ono "Vincansko pismo" i taj rad, to sve srpski jezik bre, 8000 godina star. :lolol:

Vise nista zlatne viljuske boc kod Nemanjica, srpska kultura i pismenos' je najstarija usvijet (jos samo da se danas opismenimo i gde bi nam bio kraj...)

  • +1 2
Link to comment

kao veliki, mozda najveci problem, meni se cini suzavanje licnih svetova, odsustvo radoznalosti. skoro da vise nema drugih tema u drustvu osim ovih s marsa palih. ili, ako se pocne o drugom, ljude to ne zanima mnogo i ocas posla pocne klizanje u pad.

 

poz

Edited by le petit nicolas
  • +1 4
Link to comment
4 hours ago, Leia said:


Cuj trigger, pa totalno je porazavajuce da je pseudo-nauka dobila ovoliki zamah, a internet postao megafon kojekakvim vracevima i prodavcima magle.

Ja se nekako tesim da je toga uvek bilo samo nismo znali, to jest nismo imali dodira s tim svetovima. A sad smo u virtuelnom svetu svi u istoj JNA kasarni:ph34r:

Da nađemo i mi mesto pod Suncem.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...