Jump to content
IGNORED

Vas odnos prema domovini ...


cyberwor/L/d

Recommended Posts

3 hours ago, trustno1 said:

 

Mene su ovde mnogi proglasili lažovom jer sam iznela činjenicu da stan sa dve ili tri spavaće sobe, novije izgradnje i zoniran za dobru školu na Menhetnu košta barem oko 10,000$ mesečno. Ispostavilo se da ne lažem. Takav stan košta barem 10,000$ mesečno.

 

 

lepo sam okacio link ka pretrazi u kojoj moze da se nadje 100ak stanova koji ispunjavaju tvoje standarde za pristojan zivot porodice na menhetnu

i ves masina je u stanu :fantom:

i opet nastavljas da nisi u krivu, pa jos glumis zrtvu

...

 

edit ... i sve to za manje od $7k mesecno

Edited by cedo
Link to comment
2 minutes ago, cedo said:

 

lepo sam okacio link ka pretrazi u kojoj moze da se nadje 100ak stanova koji ispunjavaju tvoje standarde za pristojan zivot porodice na menhetnu

i ves masina je u stanu :fantom:

i opet nastavljas da nisi u krivu, pa jos glumis zrtvu

...

 

edit ... i sve to za manje od $7k mesecno


Nema skole kakvu ona hoce! :cry:

 

Link to comment
6 minutes ago, Goranz said:

 

Da sam na tvom mestu, prvo bih razmišljao kako da dosegnem a bridge too far u vidu 20 minuta tople vode, snovi o letenju mogu i da sačekaju.


To nema u mom selu iz kog potekoh, sada zivim u svili i kadifi i mogu da se tusiram dok mi koza ne otpadne :lolol:

Link to comment
14 minutes ago, cedo said:

 

lepo sam okacio link ka pretrazi u kojoj moze da se nadje 100ak stanova koji ispunjavaju tvoje standarde za pristojan zivot porodice na menhetnu

i ves masina je u stanu :fantom:

i opet nastavljas da nisi u krivu, pa jos glumis zrtvu

...

 

 

A koliko ih je koji ispunjavaju te iste standarde, a skuplji su? Pitam jer ne znam.

 

edit: OK, uradio sam sam pretragu :D

Edited by Kampokei
Link to comment
2 hours ago, trustno1 said:

 

Obrati se Aineko i cedo. Oni su proveli verovatno sate tražeći oglase za izdavanje stanova od dve do tri spavaće sobe u novijim zgradama zoniranim za dobre škole, kako bi dokazali da ja nisam u pravu da takav stan košta barem 10,000. Jer je rasprava bila o tome koliko košta takav stan na Menhetnu.

 

 

 e vidis ... ovde si pokazala jos jednu osobinu ... onaj koji podmece seta po tavanima ... imala si krst od mene  i pre toga, sad je zacementiran :) 

cedo je na zillow proveo ukupno dva minuta ... imas lepo filtere na zillow (kao ustalom i svuda), setiras sta te interesuje i gledas ono sto ti odgovara

filteri ... jesi cula za to ... programerko :D ... jel znas cemu sluze filteri  

Edited by cedo
Link to comment
41 minutes ago, Kampokei said:

 

A koliko ih je koji ispunjavaju te iste standarde, a skuplji su? Pitam jer ne znam.

 

edit: OK, uradio sam sam pretragu :D

 

naravno da ima ... spustio sam zato sto je to bio argument Aineko koja je razlozno diskutovala, a i da izbijem argument trustno da su sada cene pale 20% (isao sam znacajno ispod toga)

Link to comment
18 minutes ago, cedo said:

 

ma ima, kako nema ... ima filter za svaki atribut koji je navela u listi zelja pacenica

ovde sam i napisao sta sam setirao

troluje, laze, podmece, kazuje ljudima kako treba da zive, ko jegulja se izvija pred svakim argumentom ... to treba preskakati kad vec moderacija ne reaguje


Eee al sad ce da ti objasni kako to nije uopste tako kako izgleda, uvek ima neko “ali” sto devojci srecu kvari.

Znaci Cedo, brace yourself, carsaf ti se nakucava as we speak :lolol:

Link to comment
1 hour ago, Goranz said:

 

Nego, jel se odazvao neko na ovaj vapaj? 

 

Pa ovaj topik je blago da se nadoveže na offtopic u prethodnih X strana :lolol:

 

Recimo

 

 

Link to comment
1 hour ago, Mos said:

 

Pa ovaj topik je blago da se nadoveže na offtopic u prethodnih X strana :lolol:

 

Recimo

 

 

 

"This huge, mid-block apartment complex at 525 West 52nd Street in the Clinton District has 392 rental apartments, of which 79 are “affordable.” "

Deo ove zgrade je affordable housing a deo regularno. Takodje, cela zgrada je zonirana za lošu školu.

 

Evo da i ja priložim dva screen shot-a sa istog topika:1279676944_Screenshot2020-07-30at18_20_28.thumb.png.eb4137d286ed4fc448e16ec2f0ca13a5.png

 

Dakle, pre 5 godina, čovek se ne bi preselio bez $250,000 u Njujork i to, koliko shvatam, sam, i to, nije rekao da li na Menhetn ili na neko jeftinije mesto u Njujorku.

1997092905_Screenshot2020-07-30at18_20_50.thumb.png.548e4e6d3c5470e476c309a2af23413f.png

Pre 3 godine, 3opge procenjuje šta možeš za 200k u Njujorku da priuštiš, pritom ne kaže isto da li na Menhetnu ili u nekom mnogo jeftinijem kraju.

 

 

Link to comment
  • James Marshall locked this topic
  • James Marshall unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...