Jump to content
IGNORED

Vas odnos prema domovini ...


cyberwor/L/d

Recommended Posts

3 minutes ago, Leia said:


Naravno da jesi nudila, jer ovo je diskusioni forum a ne tvoj privatni blog. Mada, za ovaj topik vise ne mogu da garantujem :D

Ti si fino kad ti ponestane argumenata nonsalantno ubacivala nove elemente u diskusiju, takodje i nekoliko puta sama sebi skakala u usta - vec su neki kvotovali tvoje postove koji su u kontradikciji jedan s drugim.
Preko svega toga ti si samo presla i nastavila da zasipas novim besmislicama. 


Na ovom forumu se banuje samo kad neko zivotinjski psuje i otvoreno vredja sto je u principu ok, jedini glitch je sto to ostavlja prostora i za ovakva kolosalna smaranja. Ali izdrzacemo, nema nam druge izgleda :lolol:

 

 

 

Meni nikada nije ponestalo argumenata jer su moji argumenti činjenice. Od početka tvrdim da onakav stan košta barem 10,000$.

Link to comment
1 minute ago, Leia said:

 

Na ovom forumu se banuje samo kad neko zivotinjski psuje i otvoreno vredja sto je u principu ok, jedini glitch je sto to ostavlja prostora i za ovakva kolosalna smaranja. Ali izdrzacemo, nema nam druge izgleda :lolol:

 

 

Ova bar ne propagira kopanje po kontejnerima i uzgajanje paradajiza na terasi da bi se uštedelo... :fantom:

Link to comment
41 minutes ago, Budja said:

 

A sto se ne vratite u Montreal?

 

Pa možda se i vratimo, ne znam, videćemo. :) Došli smo ovde jer smo želeli da ostvarujemo neke ciljeve u karijeri. Istovremeno, nismo znali kako tačno izgleda život u Njujorku. Sad to znamo, neki ciljevi su ostvareni, vremena su se promenila, mi revidiramo i gledamo šta želimo da radimo dalje. Kao što su ovde neki rekli, svako želi nešto drugo i svako radi ono što želi.

 

Mislim, ako me pitaš lično pitanje, dajem ti ličan odgovor. :)

 

A možda rešimo i da ostanemo u Njujorku i pošaljemo našu average Jovanku (ili pak telentovano dete, nikad nećete saznati) u privatnu osnovnu školu u koje se, prema Leia upisuju "talentovana deca putem stipendija ili deca ozbiljno bogatih". Odakle joj podatak da se u privatne škole u Njujorku upisuju talentovana deca putem stipendija - ne znam? Ja jedino mogu da kažem da to nije slučaj. A na Leia ostaje da nam kaže odakle joj taj podatak i eventualno da objasni kako se procenjuje njihov talenat i koje to stipendije dobijaju, ukoliko želi.

 

Edit: Takodje, šta je to "ozbiljno bogatstvo" i kako Leia ima uvid ko se upisuje u privatne škole na Menhetnu?

Edited by trustno1
Link to comment

Izvinjavam se, isteklo mi je vreme za edit.

 

53 minutes ago, Leia said:

Ne vidim zaista zasto bi uopste average Jovan morao da pohadja privatnu osnovnu skolu za koju roditelji od usta odvajaju, gde se upisuju ili talentovana deca putem stipendija ili deca ozbiljno bogatih?

 

Odakle ti ovaj podatak?

 

Edit: Naravno, Leia se pojavila samo da meni kaže da lažem i da iznese potpuno netačnu stvar. Naravno, ko misli da bi trebalo da objasni odakle joj potpuno netačan "podatak", taj je paćenik i treba ga banovati.

 

Edited by trustno1
Link to comment

Nikol Kidman znači kupila dvosoban stan dok je potpuno normalno da srednja klasa može da priušti trosoban stan na Menhetnu. 

Ovo ja zovem silovanje logike.

Link to comment
29 minutes ago, trustno1 said:

 

Meni nikada nije ponestalo argumenata jer su moji argumenti činjenice. Od početka tvrdim da onakav stan košta barem 10,000$.


Ti zaista tvrdis da se ovde neko raspravlja oko toga da li neki odredjeni stan ili tip stana kosta koliko kosta? :lolol:


Receno ti je da takav stan o kom ti pricas nije neophodan prosecnom coveku za normalan zivot, prezivese toliki i u jeftinijim stanovima pa evo neki i podelise sa nama ovde svoja iskustva.


Ali nije problem, mogu ja i jos jednom da ti ponovim da ti sasvim ocigledno veze nemas sta je prosek a sta luksuz tu gde zivis.

Link to comment
46 minutes ago, trustno1 said:

 

Za tebe je super fensi stan stan sa dve spavaće sobe u zgradi novije izgradnje?


Pa na Menhetnu naravno da jeste.
Jebote ne zakopavaj se vise, vec mi neprijatno :lolol::ph34r:

Link to comment
1 minute ago, Leia said:


Ti zaista tvrdis da se ovde neko raspravlja oko toga da li neki odredjeni stan ili tip stana kosta koliko kosta? :lolol:


Receno ti je da takav stan o kom ti pricas nije neophodan prosecnom coveku za normalan zivot, prezivese toliki i u jeftinijim stanovima pa evo neki i podelise sa nama ovde svoja iskustva.


Ali nije problem, mogu ja i jos jednom da ti ponovim da ti sasvim ocigledno veze nemas sta je prosek a sta luksuz tu gde zivis.

Leila, ne vredi ti to, ona ne želi da priča o tome... Ona želi da pokaže da može da pljune 10k za stan i živi zajedno sa elitom... Da pokaže da njena deca treba da imaju networking od malih nogu, sa najboljima ili bar najbogatijima, jer nena deca samo to zaslužuju...

 

Jbt, imam ja to u okruženju i bežim od toga... Ima neki Sterijin komad o tome, beše...

Link to comment
5 minutes ago, keitel said:

Nikol Kidman znači kupila dvosoban stan dok je potpuno normalno da srednja klasa može da priušti trosoban stan na Menhetnu. 

Ovo ja zovem silovanje logike.

 

Ja ne, posto je to za Nikoliju vikendica u Grockoj a ne stan u kome provodi najvise vremena. Dakle, jedna od XYZ nekretnina koje poseduje.

Link to comment
2 minutes ago, Leia said:


Pa na Menhetnu naravno da jeste.
Jebote ne zakopavaj se vise, vec mi neprijatno :lolol::ph34r:

45 minutes ago, radisa said:

Pa na Menhetnu jeste... U Prćilovcima donjim nije... Ima i do pozicije malo, da odredjuje luksuznost...

:mad: Ne prepisuj...

 

 

Link to comment
4 minutes ago, Budja said:

 

Ja ne, posto je to za Nikoliju vikendica u Grockoj a ne stan u kome provodi najvise vremena. Dakle, jedna od XYZ nekretnina koje poseduje.

 

Tačnije, nije ni vikendica nego kako kažu po njenim rečima "pied a terre" - mesto da prenoći kad svrati u Njujork.

Link to comment
10 minutes ago, keitel said:

Nikol Kidman znači kupila dvosoban stan dok je potpuno normalno da srednja klasa može da priušti trosoban stan na Menhetnu. 

Ovo ja zovem silovanje logike.

 

Ne. Reci mi kako definišeš srednju klasu na Menhetnu? Kao one koji mogu da priušte trosoban stan u novijoj zgradi ili kao većinu stanovnika Menhetna?

 

Link to comment
3 minutes ago, trustno1 said:

 

Tačnije, nije ni vikendica nego kako kažu po njenim rečima "pied a terre" - mesto da prenoći kad svrati u Njujork.


Tako je! I sad sta si ti gora od Nikol Kidman?? :lolol:

Link to comment

@Leia, nisi rekla odakle ti podatak da se u privatne osnovne škole na Menhetnu upisuju "talentovana deca putem stipendija"? Kao i deca "ozbiljno bogatih". I da li se još neko osim njih upisuje?

 

Za ostale: to možda zvuči tačno, ali uopšte nije tačno.

Link to comment
8 minutes ago, radisa said:

Leila, ne vredi ti to, ona ne želi da priča o tome... Ona želi da pokaže da može da pljune 10k za stan i živi zajedno sa elitom... Da pokaže da njena deca treba da imaju networking od malih nogu, sa najboljima ili bar najbogatijima, jer nena deca samo to zaslužuju...

 

Jbt, imam ja to u okruženju i bežim od toga... Ima neki Sterijin komad o tome, beše...


Ma nije ni to, nego ne moze da pljune pa sad rantuje sto nije povoljnije pa da moze i ona. Stvarno, Sterija propo :lolol:

Link to comment
  • James Marshall locked this topic
  • James Marshall unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...