Jump to content
IGNORED

Vas odnos prema domovini ...


cyberwor/L/d

Recommended Posts

Ja cu uskoro da se "odnosim" prema domovini na licu mesta. Nisam odavno bila. Mozda se prijatno iznenadim?
U novembru nema prijatnih iznenadjenja..Bila sam do juce i zaklela se da je necu vishe posecivati u mesecima koji sadrze slovo "R" ..U Francuskoj se dapache ostrige jedu samo u mesecima sa slovom "R".. Ali ja ne jedemostrige wink.gif Lep pozdrav
Link to comment
Mladji ljudi ( oni od 30-40) u Zagrebu stanuju jos uvek sa svojim roditeljima bez ikakve shanse da dodju do svojih i 30 qm krova nad glavom. Isto kao i u Beogradu. Usput, ovima od 30 godina ta besplatna snimanja kukova i glave nista ne znace.
Konacno su i jedni i drugi u trendu. SveCkom... Google: twixters
Link to comment
U Hr neka idila? Samo tebi poznata?Mladji ljudi ( oni od 30-40) u Zagrebu stanuju jos uvek sa svojim roditeljima bez ikakve shanse da dodju dosvojih i 30 qm krova nad glavom. Isto kao i u Beogradu. Usput, ovima od 30 godina ta besplatna snimanjakukova i glave nista ne znace.Lep pozdrav
gdja Teja .. nemojte molim vas :) pa tko je onda >posudio< od banaka tih 30.000.000.000 ? ako drzava Hrvatska kaze da duguje "samo" 7 (milijardi ?), a? Zna se, gdja teja, zna se ... da bome .. bas ti mladi ljudi (30-40) sto zive s mama i tata (al' malo morgen)*ili mislis da su kredite podizali ovi sto snimaju kukove i ostale ekstremitete? :D doduse i oni bi ... al' neda Banka.Teja .. u Hrvatskoj nije lose .... to da jednog dana moze nekom i tikva puknuti od kredita .. tja ... puca i u Njemackoj to i sama znas, pa se i dalje ---> gura.
Link to comment
isprika cyberwor/L/d*na zalost nisam u mogucnosti editirati pa ako je moderacija u prilici evo zamoljevam da se moj odgovor Teji obrise, u cijelosti.
nemoj da brigas ... crveni je rekao da moze malo da se troluje (procitao pravila?) ... wink.gif
Link to comment

***Llyoodi dragi :) , pa teme uvek normalno meandriraju i idu svojim tokom. Cyberworld može da ovu temu malo usmeri u željenom toku, ako želi, a kad počnete da pričate o kvalitetu donjeg veša u Kini, to će biti signal da se radi o masnom trolu i da treba splitovati. Ja ništa trenutno ne bih brisao ni dirao.***

Link to comment
Nije li to himna druge države koja se zove Hrvatska ?
Pa i Hrvatska je nekome domovina...
Iskreno, stvarno ne shvatam. Ali tvoj je izbor da li želiš da odgovoriš.Ovo me podseti na ''Dnevnik uvreda `93.''... "Gazda će mi dati da lepim tapete ako ne kažem da sam Srbin."Dobar film.
"Dnevnik uvreda"... Jel to ono sa Verom Cukic? Koja je to bila propaganda...
Link to comment
Ono sto meni smeta (kad odem) je to da neke svoje radosti ne mogu da podelim sa nekim dragim ljudima. Bilo bi neprilicno!
Ah. Dje me nadje.Ne samo neprilicno... Mi smo dva sveta sada. Nas vezuje davna proslost. Blisku proslost i buducnost nemamo. Oni nemaju pojma kroz sta sam prosla, i pomalo me nervira taj neki stav "vi ste otisli na zapad, vama je sve bilo lakse". Qrac moj lakse. Lakse u odnosu na sta? Ako ne znaju moje uspone i padove kako mogu da procene da je meni bilo lakse???Svakome je svoja muka najteza, ali nekako uvek oni imaju pravo na to, moja muka ni meni ni njima nije najteza.
Link to comment
U novembru nema prijatnih iznenadjenja..Bila sam do juce i zaklela se da je necu vishe posecivati u mesecima koji sadrze slovo "R" ..U Francuskoj se dapache ostrige jedu samo u mesecima sa slovom "R".. Ali ja ne jedemostrige wink.gif Lep pozdrav
To je nekada bilo radi konzervacije.Sada se mogu jesti u svim mjesecima (i dobre su) iako smo svi naviknuti da izbjegavamo ostrige u mjesecima koja sadrze slovo "R"
Link to comment
Svakome je svoja muka najteza, ali nekako uvek oni imaju pravo na to, moja muka ni meni ni njima nije najteza.
E pa oni kukaju per default i imaju tapiju na svu muku ovog sveta ...
Link to comment
Ah. Dje me nadje.Ne samo neprilicno... Mi smo dva sveta sada. Nas vezuje davna proslost. Blisku proslost i buducnost nemamo. Oni nemaju pojma kroz sta sam prosla, i pomalo me nervira taj neki stav "vi ste otisli na zapad, vama je sve bilo lakse". Qrac moj lakse. Lakse u odnosu na sta? Ako ne znaju moje uspone i padove kako mogu da procene da je meni bilo lakse???Svakome je svoja muka najteza, ali nekako uvek oni imaju pravo na to, moja muka ni meni ni njima nije najteza.
Bravo, sad sam ovo video. Bole tebe, ti si napolju, punišić, pun k'o brod i slična sranja, ne znaš ti kako je nama bilo kad: nije bilo čorbe, nije bilo 'leba, vodili u vojsku, bila inflacija, padale bombe itd itd itd. Ja uvek kažem, kako sam ja otišao, mogao si i ti (vi).Pošto je meni (nama što smo napolju) sve palo s neba u labrnju i u džep direktno, nemaš pravo ni da pisneš na njihovu muku.Samo moja žena i ja znamo kako nam je bilo na početku. Al' jebeš to, ti si napolju...
Link to comment
Bravo, sad sam ovo video. Bole tebe, ti si napolju, punišić, pun k'o brod i slična sranja, ne znaš ti kako je nama bilo kad: nije bilo čorbe, nije bilo 'leba, vodili u vojsku, bila inflacija, padale bombe itd itd itd. Ja uvek kažem, kako sam ja otišao, mogao si i ti (vi).Pošto je meni (nama što smo napolju) sve palo s neba u labrnju i u džep direktno, nemaš pravo ni da pisneš na njihovu muku.Samo moja žena i ja znamo kako nam je bilo na početku. Al' jebeš to, ti si napolju...
Samo sto zaboravljas prezir koji zasluzujes pri tome, jer su oni ipak sacuvali svoj ponos, nisu morali da idu da peru sudove kao poslednji ne-znam-ni-ja-sta.
Link to comment
Samo sto zaboravljas prezir koji zasluzujes pri tome, jer su oni ipak sacuvali svoj ponos, nisu morali da idu da peru sudove kao poslednji ne-znam-ni-ja-sta.
Ko cuva i hoce da sacuva svoj ponos taj se ne zali ... ni kad je mali ni kad je veliki, jer ko ne zna da bude mali taj ne zna da bude ni veliki. Edited by cyberwor/L/d
Link to comment
  • James Marshall locked this topic
  • James Marshall unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...