Jump to content
IGNORED

Vas odnos prema domovini ...


cyberwor/L/d

Recommended Posts

verujem da bih morao ili puno gluposti da gutam od obolelih kao ovaj nesretni damjanovic i od onih koji me mrze sto sam uspeo da odem i da ostanem. onih koji me mrze sto nisam istomisljenik ne bih verovatno puno ni sretao, sa vecinom sam po-odavno raskrstio.
Очигледно је колико ти се представа зауставила у времену па нас све стављаш у ту једину, одавно непостојећу визуру и према њој, таквој непостојећој, доносиш закључке. Видећеш то када будеш дошао. Проблем је што је гомила вас одавде отишла у једном, историјски гледано, секунду, са потпуно погрешним закључком да је тај историјски секунд, цела историја.
Link to comment
Очигледно је колико ти се представа зауставила у времену па нас све стављаш у ту једину, одавно непостојећу визуру и према њој, таквој непостојећој, доносиш закључке. Видећеш то када будеш дошао. Проблем је што је гомила вас одавде отишла у једном, историјски гледано, секунду, са потпуно погрешним закључком да је тај историјски секунд, цела историја.
izvini, prvo koga "sve vas"? ne podmeci mi takve gluposti, nisu svi u Srbiji kao ti. drugo, nisam ja tamo ziveo mesec dana. trece, nije srbija na mesecu pa da i ovo vreme koje nisam ziveo tamo nisam u toku sta i kako izgleda.
Link to comment
izvini, prvo koga "sve vas"? ne podmeci mi takve gluposti, nisu svi u Srbiji kao ti. drugo, nisam ja tamo ziveo mesec dana. trece, nije srbija na mesecu pa da i ovo vreme koje nisam ziveo tamo nisam u toku sta i kako izgleda.
Па, по овоме што пишеш, ниси баш у току. Пишеш као да је 1991.
Link to comment
Uopšte nije neophodno postati klon "domaćih" da bi se čovek uklopio. Sve što treba je dobra volja, koja se uvek jako dobro oseti, a kada je dobra volja očigledna, sve ti je dozvoljeno.
Ovo je jako lepo recheno. Chak bih rekao "potpisujem", al' se za to ovde dobija warn, pa ne smem. wink.gif
Link to comment
Па, по овоме што пишеш, ниси баш у току. Пишеш као да је 1991.
idi procitaj opet, ako ti je problem prevescu ti na cirilicu. pisem o 1991. poslednji pasus pocinje sa "ne znam. verujem".ajde ponovo, ovog puta polako.
Link to comment
idi procitaj opet, poslednji pasus pocinje sa "ne znam. verujem".
Да, "не знам. Верујем" и онда се наставља да верујеш да би све било исто као 1991.
Link to comment
Vas odnos prema domovini ... moj prilog:Lijepa n?ša domov??noOj jun??čka zemljo m??la!! Nigdje nema toliko algi kao u uvali mog djetinjstvaNigdje toliko sokolova sivihA ima i nešto kvalitetnih orlovaZemljo tisućljetna na vjernost ti se kunemJedna si jedina moja domovinaBosna i HercegovinaMožda nije baš nešto, ali od srca je. :heart:
Nije li to himna druge države koja se zove Hrvatska ?
Link to comment
Да, "не знам. Верујем" и онда се наставља да верујеш да би све било исто као 1991.
tebi stvarno tesko pada latinica. onda se nastavlja opis cega se bojim da bi se mozda desilo. pre toga ide recenica da bih se mozda lepo proveo. i molim te nemoj vise da interpretiras moje misli.
Link to comment
Велика је Русија, а мали је Миле. :lol:
Nije mali, nije mali - triput ratovaaaaliiii!Moj odnos prema domovini:Volim zemlju, mrzim srpsku drzavu. Mrzim svaku a srpsku najvise jer je mene i sve koje volim najvise terorisala, ponizila i sjebala. Zelim da se jednom zauvek okonca projekat srpske drzave. Nakazne, antiljudske, ruzne paradrzavne tvorevine. Radujem se svakom cinu koji ide u tom pravcu. Ovako lepa zemlja koju siluje ovakva drzava -tuzno!
Link to comment
Nije mali, nije mali - triput ratovaaaaliiii!Moj odnos prema domovini:Volim zemlju, mrzim srpsku drzavu. Mrzim svaku a srpsku najvise jer je mene i sve koje volim najvise terorisala, ponizila i sjebala. Zelim da se jednom zauvek okonca projekat srpske drzave. Nakazne, antiljudske, ruzne paradrzavne tvorevine. Radujem se svakom cinu koji ide u tom pravcu. Ovako lepa zemlja koju siluje ovakva drzava -tuzno!
a da nije lepa ne bi bilo tuzno?(ko sto i nije bas) <_<
Link to comment
a da nije lepa ne bi bilo tuzno?(ko sto i nije bas) <_<
bilo bi ali je ovako tuznije. Nemoj sad da potegnem etno momente! Ono kad se popnem na Zlatibor pa mi lepo ili kad se najedem na salashu pa mi jos lepse... pa mi zao sto je sve u Srbiji...
Link to comment
  • James Marshall locked this topic
  • James Marshall unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...