Jump to content
IGNORED

Novi zakon


Grunf

Vaše mišljenje o novom zakonu  

38 members have voted

  1. 1. Vaše mišljenje o novom zakonu

    • Odličan je!
    • Mogao bi biti i bolji
    • Ma to je samo uzimanje para i ništa više


Recommended Posts

Mene su prosle nedelje vratili sa tehnickog, "zato sto u kolima nisu bili sajla za vuču i fluo prsluk".

Otisao po auto - u svakim vratima ima po jedan fluo prsluk (u EU ne smes ni da izadjes iz auta bez prsluka). Kazu, gledali su samo u prtljazniku.

Otvorim prtljaznik, podignem tapacirung, sajla pored rezervnog tocka... 

  • +1 1
Link to comment

Ovo dvoje policajaca nisu pisali pravilnik, zaduzeni su da ga sprovode. Alvirovic, kao i otac mu, silji na sluzbenicima nizeg ranga, a u vreme izborne kampanje ce sasvim slucajno da dovede u emisiju pomocnika ministra za infrastrukturu u kojoj ce zajednicki da istaknu napore ministarstva da se putna infrastruktura dalje unapredjuje. 

  • +1 8
Link to comment

Tasta prekjuce vratili sa tehnickog ne radi mu zadnja prskalica stakla, evo 2 dana juri delove i majstora, a postoji valjda rok 3 dana pa onda mora sve ponovo. 

A druga mi juce u bg vratili 2 puta, ne mogu da otvore gepek, slao mi je snimak sa parkinga ispred tehnickog kako 5 puta otvara i zatvara. Ni njemu ne radi zadnja prskalica, sad kad ga vrate i treci put :D

Link to comment

Dijagnostika bi trebala biti u dva dijela , prvi dio , po nekoj logici, bi trebao biti isključujući iz saobraćaja uz asistenciju policije -neispravne kočnice ,signalizacija, gume i trap.
Drugi , neispravnost ali uz dozvoljenu vožnju unuttar odredjenog perioda za ispravke , a to su brisači, rđa, limarija , sjedišta .
Ove stvari , prskalice , brave, plastika , pohabano auto, plastika može biti samo sugestivna uputa za opravku ali nikako nešto što ne dozvoljava vožnju.
Inače elegantno se to može sve odraditi, ispod euro tri norme nema registracije al jbg glasovi .

Nisam shvatio kako je u Srbiji ,ali u Bosni ako su neispravne kočnice, auto je u inf.sistemu neispravno i treba ga popraviti unutar 14dana ali opet vozilo je neispravno i kao takvo može na cestu što je suludo .


Послато са Redmi Note 5 помоћу Тапатока

Link to comment
  • 3 weeks later...

Planiram da ovih dana pišem svima e da bi se prekinulo sa praksom ukidanja zelenog trepćućeg signala. 

Vozio sam 50 km/h i jedva sam uspeo da usporim i da se zaustavim bez prekršaja i bez da mi se neko ne zapikne u zadnji deo:

 

 

Link to comment

To je jedna od vecih gluposti uradjenih za saobracaj u Beogradu - ukidanje trepcuceg zelenog svetla.

 

Onaj Okanovic se hvalio tom odlukom.

 

 

Edited by Friend
  • +1 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...