Jump to content
IGNORED

Vaša omiljena radio emisija...


nesha taxista

Recommended Posts

Da li postoji tematska emisija koju redovno pratite? Da li neku baš onako željno iščekujete? Da li žalite za nekom koje više nema? Osamdesetih godina sam veoma voleo da slušam ''Tup - tup''. Ne sećam se više kojim je to danima išlo, jednom ili 2 puta nedeljno, ali svakako na 2. programu Radio Beograda. To je vodio Minimaks. Bilo je tu dosta viceva, razne muzike, a on je tu prvi put otkrio Brenu i kasnije Sneki. Znam, znam, ne volite narodnjake, ni ja, ali sam samo hteo da vam ilustrujem nesumnjivi značaj same emisije. Bilo je veoma zabavno.

Link to comment
  • Replies 91
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • nesha taxista

    9

  • gospa buba

    6

  • deepartment

    6

  • stoka

    6

Tup-tup je išao nedeljom od 12-14 jednom nedeljno.Posle je Minimaks prolupao.
šta ćeš, ostario, dešava se. Voleo sam da slušam nedeljnu radio kolumnu Ašlija Đuričina na 021. Ne sećam se kako se to tačno zvalo, ali razbijao je sve bez greške. Nažalost, te emisije više nema, a ni njega na radiju.
Link to comment

"Zabavnik" Djuze Stoiljkovica, subota poslepodne, mislim da je bio Radio Beograd 1, odmah pored ili u okviru same emisije je bila "Iz operske loge"... Onda je doslo vreme "Oblaka" i Vojine "Frke" na Pingvinu... "Makroi, dileri i muzicki saradnici"... "Tursko kupatilo"... "Velika RNR prevara"... i, ne mogu da se setim - kako se zvala emisija Miska Bilbije i Koste na B92 (kljucna recenica spice: dva ovna na brvnu)...

Link to comment
U jebote, zbog ovoga sam sve zapostavljao. Vodili Miško Bilbija i Srđan Anđelić. Kako je tužno bez takvih emisija.
jeste, mishko i mjehur vodili. a mishko & kosta & niksha radili shushkanje, joj sto je ta bila dobra..al ono sto mi je zaista u najlepshem secanju je zabavnik djuze stojiljkovica i operska loga odmah zatim :wub:a djuza ima iljadu godina i jedva uspeva da poubiva sve tezge koje ima :(
Link to comment

vidim da je topic nekad i sad, a ja neprekidno u nekad-modu. to valjda zato sto sam sinoc slushala radio beograd 1, prvi put od 89te na ovamo (:o), pa se setila svega od pre. bila je ponedeljkom ujutro, odmah posle "dobro jutro deco" pa do 9 sati, 1 potpuno magichna emisija, koju je vodio zoran stanojevic (danas pretpostavljam mnogo poznatiji kao persona koja je prevela tolkina), al ne mogu da se setim kako se zvala ama nikako... se seca neko?

Edited by thermal bug
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...