Jump to content
IGNORED

Trazim prevod...


Molder

Recommended Posts

Svaki plejer ima komandu da se to ručno podesi, ja uglavnom tako uradim kad me mrzi da tražim drugi titl, pošto obično nisu velike razlike.

 

Options > Hotkeys, pa tu vidiš.

Link to comment
  • 5 months later...

Trazim sprski prevod za Falling Down za jedan fajl. Nasla sam neki koji nije los, moralo bi se popraviti malo vreme u TimeAdjuster-u, medjutim prevod je u dva fajla, za dva diska a ne znam kako da se izborim sa tim, jer obicno spajanje u jedan fajl u komandnoj liniji ne pomaze - timestamp ostane isti kao da su dva diska u pitanju.

Link to comment

Ima ih ovde nekoliko, ako na ovaj film mislis ...

 

https://rs.titlovi.com/prevodi/?prevod=tt0106856

 

Inace kad je prevod podeljen na dva dela, ja ga ubacim u Subtitle Edit, mali programcic, lak za upotrebu, za drugi deo prevoda pogledam na samom filmu gde tacno pocinje (npr. 01:04:23), ubacim ga u Subtitle Edit, ispomeram ceo prevod tako da prva linija pocinje na tom timestamp-u koji sam pogledala na filmu, snimim, pa ih onda oba otvorim kao tekst fajl i samo dodam drugi deo tamo gde se prvi zavrsava. I to sigurno moze jednostavnije ali ja to tako ...

 

Link to comment

Hvala, poslao mi je drugi forumas prevod koji sam sredila u tom TimeAdjuster-u (to je prastari program koji imam na starom kompu, sigurno da ima neceg boljeg danas, i u njemu sam znala da se snadjem na brzinu)

  • +1 1
Link to comment
  • 1 year later...
  • 7 months later...
  • 2 months later...
  • 1 month later...
59 minutes ago, jms_uk said:

Ako imas titl, mozes da ga podelis u (nekom subtitle) editoru?

 

Ili da spojis film u jedan fajl?

 

Imam ruski titl koji je dosao sa filmom, nedovoljno ga razumem da bih uzivala u filmu.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...