Jump to content
IGNORED

Hate lista itema, pojava, trendova i proizvoda


yolo

Recommended Posts

Raširilo se kao pošast. Mlado, staro, muško, žensko, uz odelo, uz golo telo... Gay zajednica još nekako odoleva, ali pitanje je koliko ćemo. Najslabiji među nama su već pokošeni. Veći deo još hrabro odoleva na barikadama. Jedno jutro će se cela Severna Amerika probuditi s tim zlom na nogama. :unsure:
jako su popularne u nemačkoj međ medicinskom osobljem jerbo se... dobro luftiraju. Ali su sad zabranjene zbog toga što može npr da padne špric sa iglom, dovoljno su velike rupe da može da se ubode. (to je verovatno izgovor)
Link to comment
jako su popularne u nemačkoj međ medicinskom osobljem jerbo se... dobro luftiraju. Ali su sad zabranjene zbog toga što može npr da padne špric sa iglom, dovoljno su velike rupe da može da se ubode. (to je verovatno izgovor)
Svasta.Pa jel sada nose radnu obucu sa steel toe. Ipak moze i kroz klasicne doktorske bele klompe da probije igla.
Link to comment

Nego, aj' da kazem nesto i na temu.Ultimativni, super, mega, giga hejt ide na zensku obucu na platformama. :wacko: Pocelo u 70tima i, 'falabogu, proslo. Ali, ne lezi vraze, vraca se s' vremena na vreme da me podseti koliko to mrzim i kako bi, bez trunke milosti, sekao stopala sa tom gadosti na njima. angry.pngangry.png Naravno, ni filmovi 'za odrasle' nisu izuzetak. Kada vidim tu gadost od obuce, veoma zastupljenu u tom zanru, nista me vise od modnih i prirodno-vestackih detalja ne zanima. Ne volim platforme i nije mi jasno cemu sluze. platforme = :puke:

Link to comment
Ovo zlo hara ovim kontinentom već dva leta.
I ovde. :ph34r: Totalno neobjasnjivo.I jel se vec neko zenskog pola izjasniola za tange? (Izvinjavam se, nisam pratila.) Ja voleti tange. Ja voleti svoje dupe i biti svesna istog. ^_^
Link to comment

dupe is good. svest o dupetu je jоš bolja. lepo dupe je još ponajbolje. samo mi jedno nije jasno, ako voliš svoje dupe, što ga mučiš tangama? :Dima toliko dobro dizajniranog veša, koji je em sexy, em ističe lepotu dupeta, a ne proizvodi hemoroide :)no za tange.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...