Jump to content
IGNORED

Hate lista itema, pojava, trendova i proizvoda


yolo

Recommended Posts

Nije me niko ostavio nego su postali kao gejevi sa gej paradom, smaraju pojacano. A o znacenjima tetovaza bolje da ne pocinjemo, primetio sam da se mahom tetoviraju narkomani i ljudi ciji je IQ problematican, vecina to radi iz trenda i jer su glupi kao kurac:D Onako cisto sportski komentarisem, usput, nije se nista konkretno lose desilo pa da su mi odjednom zasmetali.

Link to comment
ja čekam da dobijem sedmicu, da se ošišam na nulu i istetoviram po celoj glavi, kao dule hitler. to mi je životni san i pojam slobode.
ja chekam dogadjaj koji se nece desiti.

sent from bubamoto

Link to comment
On 27.11.2019. at 11:05, kud u maglu Simoviću said:

 

na 30°, a kragna se natrlja rastopljenim detergentom

 

:) sve sto mora rukom neprakticno za moj ukus.

 

 

dobro ste me podsetili s ovim tetoviranjem da izbunarim kako se lazno tetovira. iam zelju da sa saram flomasterom. dal je to zdravo? mislim, fizicki, psihicki znam da jeste :D

 

 

 

 

Link to comment
 
[emoji4] sve sto mora rukom neprakticno za moj ukus.
 
 
dobro ste me podsetili s ovim tetoviranjem da izbunarim kako se lazno tetovira. iam zelju da sa saram flomasterom. dal je to zdravo? mislim, fizicki, psihicki znam da jeste [emoji3]
 
 
 
 
ne znam. umene dete nakupuje nalepnice tetovaze i ja sam skoro stalno izlepljena :D

sent from bubamoto

Link to comment

lili, dm, nekad i maksi. tamo gde stoje dzidzabidze i aksesoari. bude tipa ceo list motiva pa secnesh koji volish. ali cheshce ima leti. pitacu hudinija, ali ona ne sme da se tatuvira dok traju sve shkole rolf.gif

 

nanosi se tako shto pritisnesh vlaznom maramicom ozgo i preslika se. potraje oko 5 dana max, ako se kupash pazljivo hihi.gif

 

sent from bubamoto

 

 

 

 

Link to comment

ajde pitaj, zelim. kad sam bila mala, toga nije bilo. posle je bilo u zvakama, al su se preslikavale musavo, nikad nije bilo taman pljuvacke. a i ako cujes da ima neki flokis za bezbedno crtanje po telu, isto mi prenesi. fala detetu :)

 

 

meni je tetovaza ko brak, zauvek. moze i brak da se raskine, moz i tetovaza da se skine, al je sve bolno i ostaju fleke. u to ime, zivela slobodna ljubav, neformalne veze i privremene tetovaze :D

 

Edited by darling
Link to comment

imash i razne boje za body paint, pitacu ti i za to, crtale smo se pre par godina.

 

e, dok ja pitam mozesh da vidish kod arse, oni imaju tih za po telu raznih, pa moze da se desi da smarach koji prodaje ume da kaze neshto o proizvodu, manje/vishe kratkotrajno...

 

a ja raspitam.

 

sent from bubamoto

 

 

 

 

 

 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...