Jump to content
IGNORED

Hate lista itema, pojava, trendova i proizvoda


yolo

Recommended Posts

Kahm.. u minusu smo svi isti...tj. svi bi da greju pozadinu i ostatak tela.. te ne kapiram čemu zaziranje od untracigera. Krajnje koristan iako možda ne tako praktičan delić odeće. Ima i u svetlo plavoj boji.. za roze ne garantujem :D

Link to comment
i fajnli: buba morina stil
a margit? wink.gif ponavljam, megahejt za stiletto obucu ukoliko nosite broj veci od 38,i/ili ukoliko niste naomi campbell.i ukoliko iste nosite u "cool" kombinaciji sa "urbanim" shortsem ili bermudama :puke:
Link to comment
jao bodi! setih se jednog druga koji mi je na pitanje sta ce njegova devojka obuci za matursko vece rekao: bide :lol:
:rolf::rolf: :rolf:a hejt za muskarce koji su uvek i iskljucivo obuceni u teget, crno i evenualno krem (inspired by Butters <_< ) Edited by Mancunian
Link to comment

ok, veliki brat je mozda previse ocigledan izbor, ali:jesu li meni pogresno preneli, ili oni sto su glumili u kuci velikog brata stvarno gostuju po diskotekama?ako da, sta zaboga rade - jedu, cesu se, spavaju uzivo?

Link to comment
a hejt za muskarce koji su uvek i iskljucivo obuceni u teget, crno i evenualno krem (inspired by Butters <_< )
opet, bolje ili barem teze izaziva migrenu od:- limun zutih vindjakni (iz nekih razloga apsolutni hit u bg pre neku godinu)- srebrnih printova na crnim fejk versace bodi majicama- koznih jakni sa formula 1 (crno/belo/crveno, upadne i zuto tu i tamo) vezovima i aplikacijama- casual kombinacije nacifranih farmerki (volj' ti rupe, volj' ti print, a moze i djuture..) i oversize majica sa motivima omiljenog sportskog kluba- sve moguce srbistanske rap&gangsta kombinacije. karirane gace koje vire - NISU cool.momci, samo klasika with (not too much) a twist. pliz.
Link to comment

- obuća u bojama plemenitih metala (motiviše me na visoku amputaciju u to obuvenih extremiteta)- bunde- svaki odevni predmet sa šljokicama ispisanim rečima (sex, babe, hot i sl. - obično na osobama koje su antipod toga)- ženske trenerke sa natpisima na guzici- sve muške šuškave trenerke- "nisam ružan jer sam stvarno ružan, već jer želim da budem ružan" izgled koji neguju um'etnici i um'etnice- deltaši i ostali odelirani klonovi- već spomenuti "sad sam sa treninga, b'ate" kvazi-fuzbaleri- druženje šiparica i šiparicolikih po tržnim centrimaJoš štošta mrzim, no mi mrsko artikulisati to sad...

Link to comment
ponavljam, megahejt za stiletto obucu ukoliko nosite broj veci od 38,
ali baš je praktično kad špicom cipele možeš gasit čik na drugoj strani ceste :D kod žena: cipele špičoke, posebno u kombinaciji sa nanosonda potpeticomšminkanje za na more ili na aerobikplatinaste plavuše sa crnim izrastkomone očale za sunce, kojima sa strane zlatnim mega slovima piše Dior pa još kad se nose po skijalištuvisoko dignute tange, koje izviruju nad hlačama niskog strukakod muških:litnje nošenje bilih donjih majica (tzv. siledžijke) po gradu-II- -II- šlapa izlizanih sa medijalne straneprsten pečatnjak (osim, naravno, onoga sa šaovnicom i lentom "hrvatska bratska zajednica sidney" :s_u: )speedo kupaće dignute iznad kukova (koje opasno prite da postanu tange)nošenje parea, tangi i šlapica sa potpeticom (ko je vidija talijane kako ljetuju a jadranu, zna o čemu govorim)potpuno izbrijvanje i uglanjcavanje prsišta (osim ako nisi BG host :D )ostalo:oblačenje vrtićke populacije u dizajnersku robu, stavljanje pramenova i slične majmunarije oblačenje pasa i nošenje istih u boršama
Link to comment

najbolje mi se slosi od zenturaca u onim komplet trenerkama od plisa, jos kad su onako nasminkane, primitivne, upregnute sa puno lanaca od zlata i platine, nagabanirane, napradirane, pa sve to jos u avijonu, uffffffff njok njok

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...