Jump to content
IGNORED

Hate lista itema, pojava, trendova i proizvoda


yolo

Recommended Posts

Uf, bravo za Ugs. Nešto ružnije ne videh.Dodala bih na listu i trend od koga mi se bljuje svaki put kada ga vidim na ulicama. Devojke koje umesto tašne nose onu fancy papirnu kesu, koja mora biti iz neke viđenije prodavnice. :yucky:

Edited by Linda Lee
Link to comment
Devojke koje umesto tašne nose onu fancy papirnu kesu, koja mora biti iz neke viđenije prodavnice. :yucky:
hejt za eko snobizam.a sad odoh sa topika. Edited by morgana
Link to comment

da sam fashion policeman zabranio bih sledeće: *uvlačenje pantalona u čizme *čizme sa kićankama *čizme kojima viri krznena postava *špicastu obuću, uglavnom *baletanke i espadrile *mokasine (naročito one sa amblemima i kićankama) *obuću bez pertli (čizme i japanke excluded) *kombinaciju štikle-pantalone (naročito široke) *otkrivene prste (japanke excluded) *čarape boje kože, kao i one braon boje (izuzev u slučaju uklapanja sa braon suknjom ili sl.) *sve patike sa tankim đonom (puma crvene su najružnije) *patike čiji je đon isečen na sredini (ukoliko nisu sportske aktivnosti u pitanju) *dočekivanje gostiju i odlazak u prodavnicu u kombinaciji trenerka-klompe *pederuše *frulica 3/4 džins za muške *džins koji ima više od jedne nijanse plave (ili bilo koje boje) po artiklu *onaj braon puder (užas!) *rumenilo u većim količinama *jake parfeme *sve lakovano *košulje tipa azzaro *kravate (jedna od besmislenih tekovina čovečanstva)i kvadratiće nakon fast edita.

Edited by Malkmus
Link to comment
Zatim metroseksualna postarka, kad vec ne mogu da nadjem sliku one pederuse-za-pod-misku....edit: evo je :heart: malo :wub:dscf0047.jpg
Peratonica. Kako ovo zna da iziritira. Anyhow,Farmerice - iscepane, izbledele na raznim mestimaMajice sa zmajevima, tribalima, skorpijama i kineskim slovimatetovi zmajeva, tribala, skorpija i kineskih slovaPjadjoti patike/cipele...Need for Speed sub kultura:Vozaci koju su se pobrinuli da svi u radijsu od 100m znaju sta oni slusaju (posebno problematicno na semaforima)Aplikacije zmajeva, tribala i kineskih slova na automobilimaSpoljeri i ostala nadogradnja automobila (specijalan bonus ako je na golfu 1&2, twingu ili yugu) Edited by Maltese
Link to comment

spicaste cipele koje su zene doskora furale masovnohlace sa 'sexy baby' i slicnim natpisima na, uglavnom, vrecastim straznjicamakozne papuce za 'u grad'plave neonke na kolima

Link to comment
Domaća varijanta geto (?) bendova.
mada bih iz ove price izuzeo beat street ako su se tako zvali oni maloletni ganferi predvodjeni zalizanim matorim menadzerom u odelu na pruge. oni su bili mnogo jaki, bas bih voleo da nadjem njihove nastupe u jutarnjoj hronici i nedeljnom popodnevu.dodao bih ovoj listi jos 2 ajtema koja koliko vidim vladaju srpskim bizMisom a i politikom.prvi su muske cipele koje se na svom vrhu izduzuju u nesto u obliku kvadrata. cuo sam ali nisam siguran da im je ime pingvinke, imaju bar 5cm posle vrha prstiju normalnog muskog stopala da bi taj kvadratni deo mogao da se istakne. nema cipele koja je vizuelno kraca od 48 sa time. ne vidim nikakav smisao sem za ubijanje buba svaba uz zid ili u cosku.drugi su muski sakoi koji se kopcaju na vise od 3 dugmeta i kod kojih su reveri ili transformisani u neke besmisleno kratke trouglice, ili ih cak sta vise i nema (tzv. ruska kragna). uvek pomislim da je covek krenuo da obuce mantiju pa se predomislio u zadnji cas. Edited by gazza
Link to comment
mada bih iz ove price izuzeo beat street ako su se tako zvali oni maloletni ganferi predvodjeni zalizanim matorim menadzerom u odelu na pruge. oni su bili mnogo jaki, bas bih voleo da nadjem njihove nastupe u jutarnjoj hronici i nedeljnom popodnevu.
Ne, oni su onaj klasičan ganci dens bend. Ja mislim na one kajblo stajl, što tripuju da je podjednako zajebano odrasti u blokovima i u Bronksu, i ponosni su na to.
Link to comment

hate za sve vas koji ne volite:lakovane cipelicelakovane velike tasnestiletto cipelicecizme u koje su uvucene pantalonekvadraticeshiny detaljekravatevisok struknizak struklakovanu odecukoznu pantalonesljokicei jos milion drugih stvari...:gundj:

Link to comment

Hate za zmijska koža motive na svemu i svačemu nosivom; cirkone na farmerkama, kaiševima, jaknama, cvikerima; crni brus ispod belog čipkanog ili mat body-ja :puke:Poseban hate ne za stiletto cipele, već za one koje nabadaju i ne umeju da hodaju u istima. Stiletto nije za svako stopalo ^_^

Link to comment
Uf, bravo za Ugs. Nešto ružnije ne videh.Dodala bih na listu i trend od koga mi se bljuje svaki put kada ga vidim na ulicama. Devojke koje umesto tašne nose onu fancy papirnu kesu, koja mora biti iz neke viđenije prodavnice. :yucky:
pri cemu je vidjenija prodavnica obavezno Zara ili Woman's secret ili Mango :lol::lol::lol:
Hate za zmijska koža motive na svemu i svačemu nosivom; cirkone na farmerkama, kaiševima, jaknama, cvikerima; crni brus ispod belog čipkanog ili mat body-ja :puke:Poseban hate ne za stiletto cipele, već za one koje nabadaju i ne umeju da hodaju u istima. Stiletto nije za svako stopalo ^_^
posto nemam vremena trenutno da kucam svoju listu, dodajem hejt za kako-tigar-tako-lav-kako-zmija-tako-zmaj motive na odeci a i svemu ostalom.. ali ultimativni hejt za cice koje nabadaju na stiklama kao da su im noge izlomili na jedno pet mesta, to TAKO odvratno izgleda da ne mogu da verujem da to neko hoce da seta (((((((: ali dobro, ljubav je slepa (((((((:
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...