Jump to content
IGNORED

Kazi mi koji bi lik bio


3opge

Recommended Posts

(obviously) Lessa iz Leta zmajeva Anne Mc Caffreyjer je ukrotila Ramothjer je skontala da se zmajem moze putovati i kroz vreme a ne samo kroz prostorjer je razbila sistem koji je zenama zabranjivao jahanje zmajevajer je spasila Pernjer je smuvala najboljeg tipamada, moze i Milchica (vidi avatar) Milchica ima mac ispod suknje, bori se protiv azdaja i nosi dzombave cipele

Link to comment
ja sam dosta dugo zelela da budem maja. posto je maja bila sve. volela je mamu i tatu, batu, zivotinje, isla je na skijanje, bila je maja mala domacica, razvaljivala matematiku, ronila i plivala ko ajkula, nije se bas mnogo lozila na lutke, vise onako, da zadovolji one koji bi joj ih poklonili.jos kao mala, shvatila je znacaj mira u svetu i jednakosti medju ljudima. uvek je ucila iz gresaka, na lose reci reagovala duhovitostima, bila je vickasta, umela je da peva (joj, koliko sam joj na tome zavidela), da crta, uvek je smisljala neke super igre, umela je da pravi kolace ali i sebi sije garderobu, i tako. savrsena. i dan danas me zanima sta je bilo sa njom kad je porasla ali, francuzi ko francuzi, nije im palo na pamet da ima onih koji zele da znaju sta je s majom kad naidju akne, pms, momci, posao i sve te gluposti.
1) Svuda je bila i svasta radila, i dalje altruisticki pomagala svakome oko sebe, dogurala do doktorata, nije se udala, slamala dobra srca, zaljubljivala se u odmetnike, jer joj je to bio izazov. Buduci savrsena, vecito samovala... Tesko nalazila prave prijatelje, a i kad bi ih nasla, oni bi morali da "udju u neki avion"...Naravoucenije: Hendikepozno je biti "savrseno" dete. Sve posle toga je strmoglav, jer, ako si savrseno, umes i da razmisljas i - eto ti udesa i pecata na sudbinici.2) Ostala je i dalje savrsena, upisala je veterinu, ima svoju privatnu praksu, vozi Citroen C3 (jer je skromna), fura firmiranu sportsku eleganciju, pridruzila se antiglobalistickom pokretu, vegetarijanac je... I zivi sa predivnim deckom, kardiohirurgom... u njegovom nasledjenom stanu, u jednoj mirnoj ulici u centralnom gradskom kvartu. Imaju irskog setera i dve persijske macke.Naravoucenije: Savrseno dete stasa u savrsenu PC figuricu.
Link to comment

Jedini lik koji bih bio je Smrt iz Disk sveta Terija Praceta. On je savrsena kombinacija mitskog arhetipa, neprikosnovenog gospodara zivota i smrti i lokalnog mrzovoljnog zajebanta. A ima i leteceg konja...

Link to comment

A ja bih bio ona Lizaveta iz "Zlocina i kazne". Secate se ko je to? Naravno da ne. I sam Dostojevski je zaboravio. Svi znamo samo za babu-lihvarku. A njena bespomocna sestra, neocekivano, kolateralno zaklana? I jos surovije zaboravljena. Precutkivana tokom celog romana i samo uzgred pominjana tokom hiljada analiza istog.Ovom identifikacijom zelim da odam pocast Lizaveti.

Edited by hijenahaha
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...