Jump to content
IGNORED

Kazi mi koji bi lik bio


3opge

Recommended Posts

ja sam dosta dugo zelela da budem maja. posto je maja bila sve. volela je mamu i tatu, batu, zivotinje, isla je na skijanje, bila je maja mala domacica, razvaljivala matematiku, ronila i plivala ko ajkula, nije se bas mnogo lozila na lutke, vise onako, da zadovolji one koji bi joj ih poklonili.jos kao mala, shvatila je znacaj mira u svetu i jednakosti medju ljudima. uvek je ucila iz gresaka, na lose reci reagovala duhovitostima, bila je vickasta, umela je da peva (joj, koliko sam joj na tome zavidela), da crta, uvek je smisljala neke super igre, umela je da pravi kolace ali i sebi sije garderobu, i tako. savrsena. i dan danas me zanima sta je bilo sa njom kad je porasla ali, francuzi ko francuzi, nije im palo na pamet da ima onih koji zele da znaju sta je s majom kad naidju akne, pms, momci, posao i sve te gluposti.a onda sam htela da budem laura higins. jedina ljubav doka holideja. pokerasica sa srebrnim brauningom zadenutim za podvezicu. mogla je da popije koliko i luk sort, dobrocudni teksasanin i zastitnik doka holideja. neprijatelje sredjivala britkim doskocicama i snaznom sakom. sama putovala po wild wild westu. doku spasila zivot nekoliko puta, negovala ga tokom napada tuberkuloze da bi povremeno skoknula da namakne neku kintu u partiji pokera.posle sam saznala da se laura nije zvala laura nego "big nose" kejt i da nije bila samostalna, odresita pokerasica nego nesto drugo, ali nema veze.i danas bih cesto volela da sam laura higins.

Link to comment
ja sam dosta dugo zelela da budem maja. posto je maja bila sve....a onda sam htela da budem laura higins. jedina ljubav doka holideja. pokerasica sa srebrnim brauningom zadenutim za podvezicu...i danas bih cesto volela da sam laura higins.
Svaka čast! Da sam "momak veseljak" (a nisam wink.gif ), potrudio bih se da te upoznam na svaki način...Ovo gore, je svakako dobitna kombinacija za svakog iole pametnog muškarca... :blush: :inn:Edit: Evo vidim i Indy te stavio na Minijature. (i sadržaj i stil i rečenica i malo slovo i još puno toga...) :rolleyes: Edited by dare...
Link to comment
poslednjih nedelja [znam da sam pateticna...], Zizela iz "Zlatne krvi" Lucijusa Separda (Giselle, The Golden by Lucius Shepard)....
da te onda zovemo "ziza"? :lol: aurelijano buendija (pukovnik), odavno
Link to comment

ivona od patricije hajsmit. zapravo, nije to odgovor na pitanje iz naslova, to je prosto tako.

Aj smisli ko/sta bi volela da budes, pa da napravimo jedan lik po meri.
ma po meri je svaki autobiograf (ili Kreator) koji uspe da se ogoli, a ne patetise, pokaze se u celosti, a ne preplavljuje. svaki onaj koji se, tako pubertetski, ne hvali manama, a stidi vrlina, koji smireno prica pricu. uvek su me zapravo okupirali pisci koji ne vole svoje likove, i oni koji uspeju da uravnoteze samoprezir i samoljublje, i u cijim je knjigama apologetija rezervisana za pickaste likove. zbog svega toga, skoro svaki lik bih volela da budem, a kad malo porastem, imacu i zreliji odgovor.edit: telepatija sa angelfish, pa sam editovala. :mellow: Edited by kingmaker
Link to comment

@bghost: e jebiga, sad moram i tebe na minijature (necu, ne boj se, samo pretim iz sale).a ja bih volela da budem dobri vojnik svejk :)i da, potpuno ste me sad razbili, odoh da citam misterije i placem kad ludi nagel umre od ljubavi.

Link to comment
i da, potpuno ste me sad razbili, odoh da citam misterije i placem kad ludi nagel umre od ljubavi.
samo nemoj srednjevekovne, da ne pozelis da budes catherine levendeur. jer to je moj izbor (al ko to jos cita).
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...