Jump to content
IGNORED

Kazi mi koji bi lik bio


3opge

Recommended Posts

Ligija iz "Quo vadis".Nedavno pročitah knjigu, pa sam još pod dojmom, I guess.Zanimljivo da sam na na praforumskoj Literaturi knjigu okarakterizirala kao nedovoljno zanimljivo štivo :mellow: , da bih kasnije samu sebe itekako demantirala.@ChivoLigija je, sirota, preživjela. Jedva.edit/ slovo

Edited by Hannah
Link to comment

stiven dedalus. :blush: ranije sam bila nalik simpaticnom zanesenjaku iz portreta, al? kako me vreme kruni, cini mi se da polako pocinjem da licim na rezigniranog i malkice ozlojedjenog estetu iz ulisa. a volela bih da sam hak fin. :s_d: sirok osmeh, nahereno sesirce i veliko :heart:

Link to comment

poslednjih nedelja [znam da sam pateticna...], Zizela iz "Zlatne krvi" Lucijusa Separda (Giselle, The Golden by Lucius Shepard).da ne moram uopste da se trudim, jer bas nista ne zavisi od mene <_< mislim da cu jos jednom procitati taj sjajan roman.uopste su mi razni vampirski likovi bili i ostali bliski srcu, mada je Zizela covek.edit: zapravo, da zamenim pantalone suknjom i malo odmorim -_-

Edited by Cruella De Ville
Link to comment

Онај писац из It Стивена Кинга. Бил Незнаммупрезиме. Знам само да сам хтео да будем као он пре петнаестак година.

Link to comment

kad bih bila, kad bih bila... dvocvet iz "boje magije". kako se problemi divno resavaju prostim neprimecivanjem :heart: a ima i kovceg sa sadrzajem koji nije za zanemarivanje.a jesam, ili volim da mislim da sam sabina iz nlp (nepodnosljive...). smrt kicu!poz

Link to comment
Volis li da nosis cilindar? O:-)diva is my middle name :D Na davnasnjoj temi o omiljenim likovima sam napisao da mi je Sabina all-time fav zenski lik. Majostorska dihotomija Tereza-Sabina, u jednom delu sazeti muski snovi o arhi(pozeljnoj i nepozeljnoj) zenskinji.uh, tereza ne bih bila, pa da mi je jedina alternativa karenjin.
inace, ne slazem se s nekim ko rece da je nama zenskinjama teze jer nas femicidni pisci najcesce poubijaju do kraja balade. my second favourite is mme chauchat wink.gif poz
Link to comment

Huan Pablo Kastel iz Sabatovog "tunela", pomalo knez Mishkin i Najstariji Buendija iz "100 godina samoce" ... to bih voleo.edit: :blush: uh, nisam procitao pravila - nisam znao da smem da budem samo jedan. Jbni shizofrenik <_<

Edited by CowBoy
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...