Jump to content
IGNORED

Kazi mi koji bi lik bio


3opge

Recommended Posts

igra je jasna:svako odabere jedan roman i kaze koji bi lik iz tog romana voleo da bude.sledeci ucesnik takodje odgovori i postavlja novu knjigu i svoj odgovor.mozete i da napisete zasto.pocinjem:Majstor i Margarita Wolandpravio je opasne zureze

Edited by BGhost
sklonjen caps lock iz naslova
Link to comment

...murakami u igraj igraj igraj...ima pare, ne radi nista, druzi se sa omladinom i starim ortacima koje opsluzuju the best chicks that money can by...a i ako mora da radi, posao mu se sastoji od posecivanja najrazlicitijih mesta i pisanje postova na now pijing i now eating....

Link to comment

bila bih jumijosi* jer ima lepo uho (mada mi se vise svidja juki, ali ona je pljunuta aenima)**džulijan barns/trojedzilijen dvojica su potaman*citala ruski prevod-ne znam kako je kod nas prevedeno njeno ime**ja ovako shvatila pravila igre

Link to comment

Lako je vama muskima... Aj' cik nadji ijedan kul zenski lik u citavoj svetskoj knjizevnosti, koji ziv doceka kraj romana! :blink: Nastasja Filipovna? Ana Karenjina? Margarita? Anika? Ciganka Rada? Ofelija? Ma, kad bolje razmislim... Titanija iz "Sna Letnje Noci". :) Zasto? Pa, kako zasto? Em kraljica, em vila, em prezive, em se zaljubi u magarca... em joj ostade Oberon, tako harizmatican jedan vilenjak...

Link to comment
Lako je vama muskima... Aj' cik nadji ijedan kul zenski lik u citavoj svetskoj knjizevnosti, koji ziv doceka kraj romana! :blink: Nastasja Filipovna? Ana Karenjina? Margarita? Anika? Ciganka Rada? Ofelija?
Galadrijela
Link to comment
voleo bi da sam tarzan, zbog razumevanja majmuna.
dobar.svejkzato sto ima zdravu zajebantsku istorijsku distancu prema zivotu & ostalim neizbeznim stvarimai zato sto je dobar, vojnik mada, za potpuniju dozivljaj, svejk bi morao da ima i neke izabel arcerovske momente, logicno -_-
Link to comment
Galadrijela
Vile(njakinje), etericna bica i polubozanstva su van konkurencije (inace bi i one bile smaknute od strane ubilacki nastrojenih pisaca! :blink: ). Mada, tu i tamo se zalomi i po neki baksuz... Kao sirota Brunhilda...
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...