Jump to content
IGNORED

B92


Musharaf

Recommended Posts

Tacno, ali meni su uvek bili veci krivci ili vredni hvale oni koji rade onaj kreativni deoi prodaju ili ne prodaju svoj intelekt i moral, nego oni kojima je cilj uvecanje kapitala ili licne moci.
pa novinari nemaju leba da jedu pijandure su i prodace bulju kad tad.to je kao da osudjujes vojnike-izvrsioce a ne nalogodavce. mnogo je bitnije ko je vlasnik medija i koju politicku opciju podrzava.cast izuzetnim novinarima koji su drzali do morala. ima ih i mrtvih za primer :(
Link to comment
  • 4 months later...
19. septembar 2008. | Izvor: B92Wimbledon na TV B92!Zadovoljstvo nam je da vas obavestimo, da će najveći teniski turnir na planeti, Wimbledon, u sledeće četiri godine biti emitovan na TV B92.
opskurno saopštenje po drugi put na našem forumu :s_d: nego mene zanima znači li to da se nakon B92 info pokreće i njihov sportski kanal. šuška li se nešto po tom pitanju? pretpostavljam do proleća jer bi morali da poremete kompletnu programsku šemu ako wimbledon bude bio na glavnom kanalu ili da nam daju na kašičicu što je besmisleno (vispreno primećeno od strane e-novinara moram priznati).
Link to comment

Danas cekala reprizu serije "Bitange i princeze" i imam sta da vidim... Da li me to oci varaju ili na B92 krece neka hrvatska sapunica?? :unsure:O pocetku sunovrata se odavno pricalo, sada je sunovrat i dokazan.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...