Jump to content
IGNORED

B92


Musharaf

Recommended Posts

Divno zbori ovaj Djelic u Kaziprstu. Toliko divno da sam ga ukinuo pre kraja emisije i tek sad mi dolazi do svesti da DS bas briga za EU integracije. Oni ce se, kako izjavljuje Djelic, boriti sviim silama da ubede sve zemlje EU & USA koliko su pogresili priznavanjem Kosova. Nikako da da odgovor Danici Vucenic koliko ce dugo trajati ta borba? Takodje mi je doslo da ga priupitam da li je slicnu pobedu Srbija izvojevala i '99. (koju djelic nekako zaboravlja kad pominje bitku za Kosovo) protiv silnih zemalja NATO pakta?...Bednik!

Link to comment
Cosic u Poligrafu opasno nervira Jeremica! Postavlja nezgodna pitanja!
pre mi se ucinilo obratno: cosica (mene svakako) je ubedacilo kvazidiplomatsko insistiranje na konvencionalnim odgovorima i ono "licno sam razgovarao sa ovim/onim, licno sam na najvisem drzavnom nivoju....", "al sam im ga reko" fazoni nadobudnog puvala, mamemijedinstvovlade je na visini, verujte, natrljali smo im na nos.....puuuu koji kohabitantski performans!
Link to comment
pre mi se ucinilo obratno: cosica (mene svakako) je ubedacilo kvazidiplomatsko insistiranje na konvencionalnim odgovorima i ono "licno sam razgovarao sa ovim/onim, licno sam na najvisem drzavnom nivoju....", "al sam im ga reko" fazoni nadobudnog puvala, mamemijedinstvovlade je na visini, verujte, natrljali smo im na nos.....puuuu koji kohabitantski performans!
Ono sto sam zapravo hteo reci je da je, pogotovu pre reklamnog bloka, Jeremic je bio prilicno iznerviran Cosicevim pitanjima i insistiranjem na suvislim odgovorima! A od "nadobudnog puvala" nisam ni ocekivao, a verujem ni Cosic, nista vise od fraziranja i akutnog praznoslovlja!
Link to comment

B92 POD PRISMOTROM 28.02.2008.16:18 - Direktor i glavni i odgovorni urednik B92 Veran Matić rekao je da se Republička radiodifuzna agencija na prošlom sastanku "bavila izveštavanjem B92" i da je predloženo da se ta televizija drastično kazni i da joj se oduzme nacionalna frekvencija. "Teško da se može govoriti o slobodnom novinarstvu kada čitava jedna redakcija sa tri medija radi pod zaštitom policije", kazao je Matić.On je ocenio da iza napada na novinare stoje "delovi države" koji organizuju ili podržavaju one koji nastoje da izvrše najdrastičnije oblike nasilja nad novinarima i medijima. (Beta)Ponovo pritisci na medija kao u vreme kad je Vučić bio mionistar informisanja !Ko je sada za ovo zaslužan ?Ili je ovo Cekićeva osveta što ga je B92 prikazao kao notornu pijanduru u Poligrafu ?

Link to comment

Odlican Dvougao!EDIT: Nisam uspeo da postavim normalno yuotube! :( edit moderatora: ja sam uspeo :)EDIT 2: Hvala... :) ...ja stavio celu adresu izmedju tagova :(

Edited by Nesh
Link to comment

Vidjeh da ima par grupa na facebooku za spaljivanje i uništavanje B92 kao antisrpske televizije, a jedna od njih se lako da pronaći - sjedište joj je na Bulevaru Ratka Mladića. :inn:

Link to comment
  • 5 weeks later...

Jebem ti ludake, opet repriziraju Sex and the City. Da sve bude po p.s.-u upravo ide Luna Lu sa SPECIJALNOM EMISIJOM o pomenutoj seriji. Svaka čast ekipi iz SATS, ali što je mnogo mnogo je. Mada ne i neočekivano, ipak je godinu dana pauze previše. Treba obnoviti gradivo što reče ljupka i simpatična Luna Lu..

Link to comment
Jebem ti ludake, opet repriziraju Sex and the City. Da sve bude po p.s.-u upravo ide Luna Lu sa SPECIJALNOM EMISIJOM o pomenutoj seriji. Svaka čast ekipi iz SATS, ali što je mnogo mnogo je. Mada ne i neočekivano, ipak je godinu dana pauze previše. Treba obnoviti gradivo što reče ljupka i simpatična Luna Lu..
A za Sajnfelda nemaju pare! Mamu im bre *beep* u *beep*, da im *beep*. :rant:
Link to comment
Jebem ti ludake, opet repriziraju Sex and the City. Da sve bude po p.s.-u upravo ide Luna Lu sa SPECIJALNOM EMISIJOM o pomenutoj seriji. Svaka čast ekipi iz SATS, ali što je mnogo mnogo je. Mada ne i neočekivano, ipak je godinu dana pauze previše. Treba obnoviti gradivo što reče ljupka i simpatična Luna Lu..
jupiiii! baš se radujem! ponovo keri bredšo jaše... :wub:
Link to comment
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

ako ovo čita neko iz b92, bolje da emitujete sat vremena snega na ekranu nego nešto što se zove 'the edge'.

Edited by Larko
Link to comment

Kad smo vec kod homamge topika B92, može li neko da mi razjasni ko je ovaj na poziciji No.2? Onaj šerifovićkin ex-menadžer, okoreli radikal, ili neki njegov imenjak i prezimenjak? Vlasnicka struktura B92 1.Veran Matić 44.10%2.Saša Mirković 14.47%3.Tomislav Grujić 3.44%4.Vladimir Janković 3.44%5.Gordan Paunović 3.44%6.Srđan Anđelić 3.44%7.Božidar Podunavac 3.44%8.Milivoje Čalija 3.44%9.Marija Milosavljević 3.44%10.Katarina živanović 3.44%11.Antonela Riha 3.44%12.Aleksandar Timofejev 3.44%13.Sanda Savić 3.44%14.Vojkan Radoš 3.44%

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...