Jump to content
IGNORED

B92


Musharaf

Recommended Posts

Doslo vreme da i Karadzic zaradi platu.
Dosta je i bio (siroj javnosti) nepoznata budala i olos...
Znači vade se aduti iz dubine fioke...

.... Shiit has hit the fan!

Link to comment

Pogledao sam juče početak ovog Dnevnog reda. Koje đubre... Prvo ide uvodnik (čita Roksanda), u kojem se elaborira kako je Srbija jača nego ikad, zlatno doba itd. Onda kreće Karadžić da pita goste Kome smeta jaka Srbija? Kecmanović odgovara (parafraziram) kako postoje ljudi koji su ne svojom voljom odsrbljeni - pokatoličeni i islamizovani, pa nas zato preziru. Onda pita Ratka isto to i ja ugasim.

Link to comment

Mozda je djubre ali zato razbija sa gledanoscu...

Sundjer Bob u 10 ujutru je imao veci SHR% od cestitog Karadze :thumbd: , doduse nesrecnog Cokija verovatno i Vesna vise izbegava da pogleda

Link to comment
5 hours ago, msv said:

Pogledao sam juče početak ovog Dnevnog reda. Koje đubre... Prvo ide uvodnik (čita Roksanda), u kojem se elaborira kako je Srbija jača nego ikad, zlatno doba itd. Onda kreće Karadžić da pita goste Kome smeta jaka Srbija? Kecmanović odgovara (parafraziram) kako postoje ljudi koji su ne svojom voljom odsrbljeni - pokatoličeni i islamizovani, pa nas zato preziru. Onda pita Ratka isto to i ja ugasim.

 

Ti ili imas celicne zivce ili si previse dobronameran. Emisiju s takvim nazivom ne bih gledao ni pod pretnjom zatvorske kazne. Nekad je u novinarstvu postojalo nesto sto se zove "sugestivni naslov", kombinacija reci koja treba unapred nesto da ti sugerise i da te odredi. Ovaj naslov je iz kategorije " da l' ti mama zna da si peder". Nista suptilna sugestija koja treba da te navede na nesto, samo cekicanje u glavu nacionalistickim narativom koji u startu podrazumeva da smo okruzeni neprijateljima kojima smetamo i da moramo stalno da drzimo prst na obaracu. Gosti su, naravno, pazljivo izabrani iz fundusa notornog olosa, dokazani specijalisti za podgrevanje tog narativa.

  • +1 2
Link to comment
8 minutes ago, msv said:

Sve se slažem, mazohistička radoznalost je kriva za tih bačenih 10 minuta života :D

 

Ma, svi to radimo ali ja sam nekako prestao u poslednje vreme da pratim one sadrzaje koji su vezani za bilo sta sto ovi mafijasi iz vlasti i njihovi prilepci izjavljuju ili rade. Ne samo sto je ta prica jos od devedesetih bila cisto zlo, sada je jos uvek cisto zlo ali i njeni promoteri su gluplji i pokvareniji nego sto su ikada bili. Dakle, eticki, estetski, teleoloski, kako god okrenes, u pitanju je nesto sto treba izbegavati po svaku cenu i u svrhu sopstvenog mentalnog zdravlja. Ja vise ne mogu duze od 30 sekundi da to slusam a da potpuno ne podivljam i upropastim sebi dan, stoga gledam da ignorisem koliko god mogu.

  • +1 1
Link to comment
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...