Jump to content
IGNORED

B92


Musharaf

Recommended Posts

Kako veze sa mozgom?

Zar nisu snimali nesto na foru one strahote Istine i lazi? Neki rimejk argentinske serije ili nesto na tu foru?

 

Izgleda da cu morati da gledam nba na o2 jer mi oni strimovi na kodiju seckaju, mada ni slika nije nesto....

 

napredna marija ce voditi jutarnji vikendom umesto natase. od ponedeljka se vracaju jovana i srdjan.

Edited by DrIlic
Link to comment
Samo Danilo je otisao... pa i njima za emisiju trebaju 2-3 reportera i toliko.
Ma ni toliko, one će da melju, lupetaju, gosti će da se smenjuju ko na traci i tako...



... Shiit has hit the fan...

Link to comment
4 hours ago, DrIlic said:

Kako veze sa mozgom?

Zar nisu snimali nesto na foru one strahote Istine i lazi? Neki rimejk argentinske serije ili nesto na tu foru?

 

Izgleda da cu morati da gledam nba na o2 jer mi oni strimovi na kodiju seckaju, mada ni slika nije nesto....

 

napredna marija ce voditi jutarnji vikendom umesto natase. od ponedeljka se vracaju jovana i srdjan.

 

nećeš se nagledati. mislim da će oni da uzimaju jednu nedeljno utakmicu od arene, verovatno neki pristupačniji termin nedeljom, subotom ko što je išlo na SK

 

mada im ne bi bila loša varijanta da recimo daju neki snimak tokom večeri u normalnom terminu neke utakmice što je igrana tu noć pre ili da puštaju hajaljte tako, to bi im moglo biti gledano

Edited by theanswer
Link to comment

"Dodaje se da će Kopernikus uložiti sredstva u izgradnju poslovnog objekta ukupne površine od preko 100.000 kvadratnih metara.

Ovaj kompleks će, kako se navodi, objediniti ne samo sve poslovne ogranke kompanije Kopernikus na jednom mestu već će u svom sklopu imati i najmoderniji opremljen televizijski studijski prostor, čija se gradnja planira za televizije u vlasništvu firme, Prvu i O2."



... Shiit has hit the fan...

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...