Jump to content
IGNORED

B92


Musharaf

Recommended Posts

18 minutes ago, theanswer said:

 

dugo su i izdržali :D

 

 

pa to :lolol:

 

trebalo je da izdrze nekoliko puta pa da se iznenade pa 4-5 nedelja pa onda.  bi bilo 1 izdrzavanje :hihi:

Link to comment

Gledam juče vesti na applikaciji, prvih pet izjava Vučića, Sline, Vesića Dačića i još nekoga, naravno, nijedna izjava nikoga iz organizacije protesta.

Znači želim im neki zalutali deo meteorita u zgradu da ih SVE JEBENE REDOM pošalje u večna lovišta smrdljivi odvratni prodani skotovi ljigavi. Ko mi kaže "treba ljudi leb da jedu" nek se jebe i on. 

Link to comment
13 hours ago, Giggsy said:

Pa, Kesic je i sam diskretno naglasio da je tu dok je tu

Iskreno ni meni nije jasno kako ta emisija traje i dalje.

i meni se učinilo, ali nisam bila sigurna o čemu govori, da nije neka parodija na nečije tuđe reči

Link to comment

Jeste ukačili Kesićevu pesmu o Jutki na Youtubeu?

 

Jel' mu nisu pustili u programu, pa je on samo izbacio na youtube i u svakoj emijiji je onako usput potegne, ili je nešto drugo u pitanju?

Link to comment
2 hours ago, radisa said:

Jeste ukačili Kesićevu pesmu o Jutki na Youtubeu?

 

Jel' mu nisu pustili u programu, pa je on samo izbacio na youtube i u svakoj emijiji je onako usput potegne, ili je nešto drugo u pitanju?

 

to je ok ali šta kaže za Gutovića?

Link to comment

Interesantan razgovor, čak i za one koji ne podnose Dareta i Mareta, veoma dobro skicirana medijska situacija od 2012. godine, sve do detalja o konkretnim pritiscima koje su imali kao autori emisije ...

 

 

Link to comment

Portal vesti B92 je tokom ovih protesta konacno napravio kompletan otklon od novinarstva i postao Informer 2. OK, bilo je pitanje dana kada ce se to desiti od trenutka kad ih je "kupio" onaj naprdnjacki krmak, samo treba konstatovati datum kada se to desilo.

Link to comment
1 hour ago, harper said:

Portal vesti B92 je tokom ovih protesta konacno napravio kompletan otklon od novinarstva i postao Informer 2. OK, bilo je pitanje dana kada ce se to desiti od trenutka kad ih je "kupio" onaj naprdnjacki krmak, samo treba konstatovati datum kada se to desilo.

 

Već sam pisao na medijima (ili ovde?) o tome. Jednu vest u toku upada u rts i sl nisu posvetili izjavi nekoga sa druge strane te sam im poželeo tomahawk u zgradu van sezone godišnjih.

 

Pet puta sam im uninstalirao aplikaciju ali ne postoji ništa što brže i frekventnije prati vesti, ispravite me, ne želim više da ih gledam ni u kom obliku...

Edited by Mil@n
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...