Jump to content
IGNORED

B92


Musharaf

Recommended Posts

Veci problem imam kada vidim kakvo smece od vesti citaju Dimitrijevic, Zivana i bese Roksana kako se vec zove, nego ove tzv.novinare. Sticajem okolnosri videla sam kako razgovaraju sa svojim gostima u jutarnjem programu. Jel bese slucaj Barbara bio pre prodaje njihove tv ili u vreme? Nebitno, u sred te afere, tj sutradan kad je gostovala direktorka stb... blii su mlaki, uplaseni, nisu se snasli, povili rep, trudili se da budu neutralni.

Tako da me za njih ne cudi, niti imam neko pozitivno misljenje, iako ne poznajem njihov rad, ali iz tog jednog da kazem ekstremnog gostovanja, izvela sam zakljucak. Na kraju ne postoje danas neutralni, niti je moguc stav da se svima dopadnu, novinari pogotovu. Takva su vremena.

 

 

Link to comment

Žaklina-Žak Tatalović je uspela na vreme da pobegne na N1, a šta će biti sa Jovanom, Dimitrijem, Predojem, Šapicom, Natom Miljković, kako će, šta će ... 

Edited by stoka
Link to comment

Zato i kažem, ne može N1 više da bude utočište, njima su sad alternative ograničene ... Jedino da legnu na rudu, po sistemu: kada ne možeš da ih pobediš, pridruži im se ...

Edited by stoka
Link to comment
Jos ponekad upalim B92 android aplikaciju najvise zbog komentara. Sama aplikacija je logicnija i preglednija nego N1. Ali to je to.
 
Praktikovao sam da kad ujutru upalim komp, prvo otvorim kurir pa b92, kurir je obrisan iz bookmarksa pre par dana, a od danas ce i b92.

Послато са LEX820 уз помоћ Тапатока

Link to comment
  • 2 weeks later...

Upalim tv i naletim na vesti na ovome što je nekad bila devedesetdvojka, baš u momentu kad je vest bila da je profil predsednika na Instagramu dobio plavi bedž, uz obrazloženje zašto je to bitno. :frust:

Link to comment
29 minutes ago, copkillah said:

 

Ona je tamo bila jako dugo, ali je na vreme uskočila u SNS voz 

men se cini da je ova dosla prosle godine a sada jos jedna, bila urednik informative na Kopernikusu (sic!) ma sta to znacilo

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...