Jump to content
IGNORED

B92


Musharaf

Recommended Posts

On 10.12.2018. at 20:11, theanswer said:

 

ne znam koji je procenat ljudi koji gleda tv redovno a da ima manje od 40 godina ali znam da ogromna većina tih ljudi ne gleda ništa što iole veze ima sa politikom a u pravu je zakintos, mislim da bi ti svako istraživanje to pokazalo. 

Ja imam dosta manje od 40, gledam AJB i N1. Vesti često odslušam, kada radim, nekada i ona jutarnja gostovanja na N1.

Gledaju i današnji klinci tv, doduše mnogo manje nego ranije generacije.

Vraćanje unazad je pun pogodak za gledanje filmova na Cinestar Premieru. Šteta što češće nemam vremena za filmove.

Link to comment
  • 1 month later...

gledam vesti danas u 16 na b92. definitivno, ovo je režimska TV. potvrdaočekivanog.

 

prva vest je hapšenje nosača vešala sa naglaskom na vezu sa dverima i SzS. dugo obrađanje slinavog, manje kao ministra više kao SNSovca. dalje izjava onogkoji liči uztvrdnju da je u nemačkoj i pominjanje đilasa i Co. posle toga, kratko o 2. smrti u vrhunskom kliničkom centru u nišu. govna.

Link to comment

Ja videh vest: Sramota, Djilasovi doneli vesala na terazije.

 

Bas mi tuzno bilo.. jbga, oduvek mi taj b92 imao neku simboliku. Cini mi se kao da je ovo poslednji dokaz njihove pobede.

Link to comment
6 hours ago, Fakundo Sava said:

B92 i Prva ubacili u fool sns mode

 

Pre neki dan u šaltanju kanala naletim na dnevnik Prve.

Jedna od udarnih vesti bila je "skandalozne pretnje Šešelju" od strane navijača OKK Novi Pazar.

:kecman:

Link to comment

Ako na prvoj ima još novinara sa integritetom, treba da odu što pre. Tu mislimo na Jovanu, Predoja i onu Čavićevu sestru, koji koliko-toliko još drže jutarnji program na nekom nivou ...

Link to comment
4 hours ago, stoka said:

Ako na prvoj ima još novinara sa integritetom, treba da odu što pre. Tu mislimo na Jovanu, Predoja i onu Čavićevu sestru, koji koliko-toliko još drže jutarnji program na nekom nivou ...

Ajoj brate...

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...