Jump to content
IGNORED

B92


Musharaf

Recommended Posts

deklamovanje miskovicevih firmi i akcentovanje starosne strukture posjetilaca novog soping mola na dan otvaranja je informacijsko i dramatsko dno. osim same cinjenice da je delta siti otvoren, nisam uspjela da uhvatim nijednu informaciju, a 10 minuta opstih mjesta smatram pasivnom agresijom usmjerenom ka auditorijumu tv b92 u posljednjih mjesec dana redovno pratim, tj onoliko redovno koliko mi je (bilo) potrebno da formiram misljenje o njenoj uredjivackoj politici. nisam imala visoka ocekivanja, naprotiv, ali sam opet sokirana izostankom bilo kakve politike, programske seme, smislenog obracanja nekoj koliko-toliko odredjenoj ciljnoj grupista znam, najvise mi lice na srednjoskolski projekat, eventualno na karice u izmaglici lijeve ideologije

Edited by morgana
Link to comment

B92 je verovatno na svetskom nivou unikatna kombinacija izrazito alternativne agresivne političke opcije i MTV/Pink zabavnog sadržaja. Sećam se kada su počeli sa radom, i kada sam video onu emisiju sa gitarskom muzikom sredom koju je vodio Pavle. Nisam mogao da verujem da ću tako nešto dočekati u Srbiji.Onda je Pavle počeo da se oblači šarenije, pustio kosicu i šiškice na koso, ušarenili su mu studio i doveli cicu koja se non stop odvratno smeje, pojavio se i lepi Ninoslav i J Ro i krenulo je sa bulumentom kvaziurbanog fensi treša. Odlične serije su zamenjene onim koje Srblji vole da gledaju, krenulo se u beskrajne reprize, reklame su bile sve asnosnije a politički deo sve agresivniji i navijačkiji.Veliki Brat, Timofejev i gomila retardiranih kvizova su samo logičan nastavak.

Link to comment
su isterali polovinu gledalaca vesti do kuhinje...
Odrodio si se od naroda. U petak se intenzivno diskutovao spisak u sredstvima javnog prevoza - izbrojao 4 prilike. Tu čast ne primetih da zasluži ni duplo veće smaranje istog medija o Velji Iliću, sa sve egzotičnim citatima.
sredom
Ponedeljkom. wink.gif I evo teče i druga strana, a niko da pomene najneuspešniji mogući segmenat - domaći serijski program (što ručno pravljeni, što hrvatski kupljeni).
Link to comment
Postoji naprava koja se naziva: DALJINSKI UPRAVLJACKome se ne svidja B92 nek gleda 48sati svadba na RTS-u :lol:
Dok 48 sati svadba ne dodje na B92! :lol: Mozda vec sledece sezone? :wicked: Edited by Nesh
Link to comment

Tema je splitovana zbog produženog offtopića. Ako Vam se još priča o Miškoviću i tajkunima, a da to nije u sklopu priče o B92, idite na Društvo, "Tajkuni pro et kontra".

Link to comment

Danas je B92 oborio rekord u njihovom patentiranom pravljenju neuspesnih fami o sebi samima!Na vestima prilog o nekom selu koje ce do kraja svemira moci da se fali da je bas tamo snimana vec kultna serija Vratice Se Rode koju ne mozemo da docekamo.Inace, sama serija deluje kao najnezanimljiviji utrosak trake ikad. Trejler koji nista ne objasnjava a jos manje vabi da se gleda. A slatko je i kako su oni smislili da je Mile Tranzicija smesan i da se svidja ljudima pa siluju i shale li shale...Jebem ti studentariju sa performansima i ko im dade kamere i kanal!

Link to comment
Koja je fora sa tim Vratiće Se Rode? šta je to?
to je neshto vrlo super, u posjedu producentskih kuca cobra i adrenalin. scenarirao onaj izbosne sto igra u svim kusturichinim i dragojevicevim filmovima, prichao o tome proshle subote na radiju. prema njegovim rechima: tragikomedija sa nostalgijom, 1 autentichni srpski zanr. pretpostavljam sa pucanjem & pevanjem, tj. sta bi drugo. a neam tv, oprichacete mi ono sto slutim :unsure:
Link to comment
B92 je verovatno na svetskom nivou unikatna kombinacija izrazito alternativne agresivne političke opcije i MTV/Pink zabavnog sadržaja. Sećam se kada su počeli sa radom, i kada sam video onu emisiju sa gitarskom muzikom sredom koju je vodio Pavle. Nisam mogao da verujem da ću tako nešto dočekati u Srbiji.Onda je Pavle počeo da se oblači šarenije, pustio kosicu i šiškice na koso, ušarenili su mu studio i doveli cicu koja se non stop odvratno smeje, pojavio se i lepi Ninoslav i J Ro i krenulo je sa bulumentom kvaziurbanog fensi treša. Odlične serije su zamenjene onim koje Srblji vole da gledaju, krenulo se u beskrajne reprize, reklame su bile sve asnosnije a politički deo sve agresivniji i navijačkiji.Veliki Brat, Timofejev i gomila retardiranih kvizova su samo logičan nastavak.
word
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...