Jump to content
IGNORED

B92


Musharaf

Recommended Posts

Kad smo vec kod homamge topika B92, može li neko da mi razjasni ko je ovaj na poziciji No.2? Onaj Šerifovićkin ex-menadžer, okoreli radikal, ili neki njegov imenjak i prezimenjak?
Zezas se ili stvarno ne znas da je Sasa Mirkovic dugogodisnji direktor B92? <_< terazije1_2.jpg
Link to comment
Zezas se ili stvarno ne znas da je Sasa Mirkovic dugogodisnji direktor B92? <_< Ma, nemam pojma, zivota mi. Sto bi me se to ticalo? Uvek su mi u fokusu bili novinari i njihov rad, a ne direktori, vlasnici i slicna sluzbena lica.
Link to comment

Nije mi jasna ova vlasnička struktura b92. Zar nije pri dodeli frekvencija pominjano da neki stranci imaju deo vlasništva nad b92 ?

Link to comment
Ma, nemam pojma, zivota mi. Sto bi me se to ticalo? Uvek su mi u fokusu bili novinari i njihov rad, a ne direktori, vlasnici i slicna sluzbena lica.
kako. pa valjda oni uticu na rad novinara.
Link to comment
Nije mi jasna ova vlasnička struktura b92. Zar nije pri dodeli frekvencija pominjano da neki stranci imaju deo vlasništva nad b92 ?
ehm, to je musicino vidjenje vlasnicke strukture :lol::Hail:
Link to comment
ehm, to je musicino vidjenje vlasnicke strukture :lol::Hail:
:lol: nisam imao pojma. Bio sam u ubeđenju da su b92 i fox dobije frekvencije kao (delimično) strane televizije. Beše neka polemika oko toga zašto RTL nije dobio frekvenciju, pa kao nije moglo za sve tri da se nađe mesta. Ja progutao tu priču.
Link to comment
:lol: nisam imao pojma. Bio sam u ubeđenju da su b92 i fox dobije frekvencije kao (delimično) strane televizije. Beše neka polemika oko toga zašto RTL nije dobio frekvenciju, pa kao nije moglo za sve tri da se nađe mesta. Ja progutao tu priču.
pa to je tako kad cekic oce da ti objasni :lolol:
Link to comment
ehm, to je musicino vidjenje vlasnicke strukture :lol::Hail:
A sto musicino? Ja to pre par meseci pokupila sa nekog bloga /da l' B92 ili zoxter, vise se ne secam/. Posto niko nije osporio, uzela sam kao verodostojno.
Link to comment
kako. pa valjda oni uticu na rad novinara.
Tacno, ali meni su uvek bili veci krivci ili vredni hvale oni koji rade onaj kreativni deoi prodaju ili ne prodaju svoj intelekt i moral, nego oni kojima je cilj uvecanje kapitala ili licne moci.
Link to comment

Taj "trust", koliko sam čitao, a čitao sam, nema pravo da svoje akcije otuđi ili unovči, i o njihovim akcijama ne može se govoriti kao o pravom vlasništvu.

Link to comment

pa yebem mu miša, kakvo je to vlasništvo, kad ne može biti podložno prodaji?koje konkretne koristi boža podunavac ima od svog udela?

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...