Jump to content
IGNORED

B92


Musharaf

Recommended Posts

Najverovatnije će biti taj scenario, nateraće ih da sami odu, a Ivanović i Kesić ne treba da čekaju da im smanje budžet i mešaju se u uređivačku politiku, nego na prvom sastanku da to raščiste sa novim menaĐmentom ...

 

Gde mogu njih dvojica, ukoliko žele da ostanu u medijima? N1? Radio Laguna? Kolumne u Vremenu, Danasu ili NIN-u? 

 

I to je to ...

Edited by stoka
Link to comment

Koliko kakite da ne kažem serete za Kesića... Te humor mu je ovakav, te onakav... A tek copi koji priča kako oni nemaju ne znam kakav uticaj, šta to znači, da mu je emisija ok ako odmah posle nje milion ljudi izađe na ulice i izvrši revoluciju od odmah? What a bull....

 

Kesićev humor kakav god da je, nebitan je u celoj priči. Bitno je da on sere po vlasti tih 24 minuta, onako, bez ustezanja, ponekad masno, ponekad u meso, ponekad onako.. Zapamtite, to što je neko ministra vlade tj Vulina otvoreno nazivao psihopatom i pozivao na njegovo lečenje što je npr Kesić radio (a radio je svašta i sa Babićem i ostalim skotovima) - su vremena demokratije o kakvom ćemo uskoro samo sanjati. Simbolična uloga njegove emisije je ta da je postojao barem mali privid slobode bez koga ćemo uskoro, očigledno ostati, pa ćete umesto u Kesićevom glupavom humoru da uživate u brijantnim bravurama onog retardiranog degenerika Pajkića, u još jednom rijalitiju, i još nekom Sarapi. Meni uopšte ne deluje da se Kesić ikada ustezao bilo kada kada je vlast u pitanju i da je polivao sa čime je mogao. Meni je tu uvek smeh bio sporedna stvar, pomisao da neko sere po govnima koja i te kako zaslužuju da se po njima sere (i bukvalno i figurativno) je bio sav potreban nadražaj nervnog sistema od te emisije makar je samo ja gledao. Vama što je do smeha googlajte "vicovi". 


 

Link to comment

Niko ne spori da li to treba ili ne treba da radi, već nema uticaj, ništa drugo. I pogrešno si protumačio to moje "uticaj", ne mislim da njihove emisije mogu i treba da izvedu ljude na ulice (da li se to ikada desilo u istoriji?) već da im se pridaje veći značaj nego što imaju. Super je što poliva po ovima, ali to je tek malo više od onoga što se deli i piše po društvenim mrežama. I sam si lepo rekao, njegova emisija je samo mali privid slobode. Privid. A ako bude ukinuta, to nije zato što je onaj mislio da je opasna, već da njegova krhka sujeta to nije mogla da podnese i zato što mu se prosto moglo da ukine. 

 

I sve što si napisao upravo potvrđuje ono o čemu ja govorim:

 

19 minutes ago, Mil@n said:

Meni je tu uvek smeh bio sporedna stvar, pomisao da neko sere po govnima koja i te kako zaslužuju da se po njima sere (i bukvalno i figurativno) je bio sav potreban nadražaj nervnog sistema od te emisije makar je samo ja gledao. Vama što je do smeha googlajte "vicovi". 

 

Dobio si svoju dozu kenjanja po vlasti i na taj način si malo ispraznio bes koji osećaš prema njima. Ja lično ne želim da se taj bes prazni.

Link to comment

To je benigna satira, i kao takva radi posao ograničenog dometa. Nekada se za te stvari išlo na robiju a danas joj je domet toliki koliki je pa ne treba ni imati nerealna očekivanja.

 

Sad - lukav potez bi zapravo bilo ostavljanje zatečene situacije. Kesić danas ima 140 000 ljudi koji prate njegov kanal i izgrađenu reputaciju koja nije za potcenjivanje pa bi uklanjanje sigurno izazvalo neku reakciju. Ovako, ne može značajnije da naudi vlasti (niti je to namera, pretpostavljam) a sa poslovne strane je neko koga ne bi trebalo skloniti.

 

Kad smo kod medija, Dveraš je večeras tokom prvog minuta izlaganja pomenuo/izreklamirao FB kanal Dveri i prenos. 

 

 

Link to comment

baš su išli naši satiričari na robiju al za malo. ošišani jež. pa njih su držali da kažu eto kako smo tolerantni u jednopartijskom društvu. prava satira samo u modernim demokratskim društvima.

kakvi god bili ova dvojica jasno je da ih ovaj šljam ukida zbog te male ili nedovoljne kritike.

on ih ne ukida zato što bi moglo nešto loše da se izrodi po njega iz njihovih emisija pa je on u nekakvom strahu. on to čini samo da pokaže svoju moć, moć da odlučuje o svemu i svačemu. on pali i gasi svetlo svaki dan, on spašava, ubija.. sve radi pa i to. mnogo zauzet :puke:

Link to comment

A kakav je uopšte Kesićev humor, nisam gledao tu emisiju još od vazduplohova?

Koliko se sećam, tad se emisija svodila na ukazivanje ispada ovih sa vlasti, nisu snimali priloge sami, samo poneki komentar uz recimo snimak iz skupštine.

 

Ivanovićevo ponešto vidim na Tviteru...

 

Link to comment

Evo nečeg svežeg pa proceni:

 

 

Za satiričnu TV emisiju u 2018. koja ide na nacionalnoj frekvenciji - sasvim pristojno. Meni je to bezazleno pa ne gledam - samo overim na YT ko je svirao, bude ponekad nešto zanimljivo.

Link to comment
7 hours ago, copkillah said:

Dobio si svoju dozu kenjanja po vlasti i na taj način si malo ispraznio bes koji osećaš prema njima. Ja lično ne želim da se taj bes prazni.

 i šta....treba držati bes i frustraciju u sebi dok čovek ne pukne i ne iskali se na najbližim? Pošto se sigurno mali čovek ne može iskaliti na vlasti, tj,na predstavnicima iste.
Meni je tvoja logika nepojmljiva..onaj rad: treba nam biti gore da bi nam bilo bolje?

 

Kesićeva emisija ne pretenduje da bude izduvni ventil za pražnjenje besa i lečenje naaših frustracija, i to je on nekoliko puta izjavio. Siggurno se neće pokrenuti bune i protesti građanstva protiv vlasti zbog Kesićevih ili Ivanovićevih emisija, a njihovo ukidanje će nam jasno demosntrirati moć i bahatost PsihoLabuda.

Link to comment

Da baš njihovo ukidanje će nam jasno demonstrirati bahatost Psiholabuda - kao da već nije dogorelo...

TV je već prevaziđen format, jasno je da to gledaju ljudi od 40+ godina i da mladi to prate preko interneta...

Problem je što njihove emisije nemaju uticaj na potencijalne glasače vs Vučića, već imaju svoju ustaljenu publiku.

Za Ivanovića, ne znam, nisam pogledao ni jednu, ali Kesićeva emisija iz epizodu u epizodu je slična - tačno znaš šta da očekuješ i deluje monotono.

Posebno je besmisleno kad dovede gosta, i na silu ga tera svojim pošalicama da bude u istom ritmu kao i njegova emisija a gostu je to neprirodno.

 

Link to comment
Just now, Filozof manijak said:

i opet prebacuješ loptu na kvalitet Kesićeve emisije, što je apsolutno nevažno i ne bi trebalo biti predmet rasprave.

 

nego šta treba da bude predmet rasprave - da njihovo potencijalno ukidanje; će nam jasno demosntrirati moć i bahatost PsihoLabuda.

Link to comment

OK, ako ti misliš da predmet rasprave ne treba da bude kompletno preuzimanje nacionalnih frekvencija od strane naprdnjaka, i posledice toga, nego da li je Kesić smešan ili nije, onda da odmah prekinemo diskusiju.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...