Jump to content
IGNORED

B92


Musharaf

Recommended Posts

nebitno, nacionalna frekvencija, ima ih svaka kuća u Srbiji. koliko god da im je mali, reprezentativniji im je uzorak

 

na N1 će da prebaci samo onaj ko ciljano traži da čuje nešto drugo osim Vučića

Link to comment
nebitno, nacionalna frekvencija, ima ih svaka kuća u Srbiji. koliko god da im je mali, reprezentativniji im je uzorak
 
na N1 će da prebaci samo onaj ko ciljano traži da čuje nešto drugo osim Vučića

Pa to...
I kad neko hoće da "provuče kintu" kroz reklamiranje, mnogo je lakše opravdati se "...pa oni imaju nacionalnu frekvenciju..."
Link to comment
1 hour ago, radisa said:

Pa koliko je njihov share?

Udeo O2 u gledanosti je desetak puta veći od N1.

 

Quote

 01.04.2016 - 31.03.2017

B92    5,44%

N1    0,42%

https://serbia.mom-rsf.org/fileadmin/Editorial/Serbia/Top_10_TV_channels_with_informative_prog__April_2016-March_2017__i_N1.xls

 

2017. godinu je O2 završio sa udelom od 4,6% (džabe su krečili s rebrandingom), a tako se kreće i u ovoj godini.

 

N1 ne verujem da je nešto posebno digao gledanost. Kad je bio spor sa RTS-om oko stavljanja N1 na 1. mesto u SBB-ovom kablu, RTS je saopštio da N1 ima 40x manju gledanost od RTS1, što bi značilo 0,5% ili nešto manje, jer se gledanost RTS1 poslednjih godina kreće negde 18-20%. U poređenju sa Hrvatskom to je još i dobro - tamo imaju negde 2 promila, dakle 2,5 puta manje.

Edited by vememah
Link to comment
  • 2 weeks later...

ne znam da li se negde drugo komentariše kesić pa ću ovde. bilo mi je pomalo vulgarno a u svakom slučaju preterano kesićevo zajebavanje na račun mučenog meha.  prvo uvod pa onda još i komentarisanje sa ilketom. doduše, i meho mi nije jasan. šta mu je trebalo ono detaljisanje u jutarnjem programu.

 

kesić mi je ionako na nizbrdici, ponekad nešto ga digne, od kako je počeo sa promocijama i humanitarnim porukama.  moždamora tako da bi opstao ali, mni se ne dopada. gledam praktično samo prvih 24 minuta.

Link to comment
  • 2 weeks later...
znači, jedino je Brakus uspeo u životu...
Malopre ga videh u Mercedesu CLS, može biti i da mu je brat blizanac. Ja nisam tako uspeo, pa sam gledao iz busa u prolazu.

Sent from my LEX820 using Tapatalk

Link to comment
  • 2 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...