Jump to content
IGNORED

Iznutrice


hoffnung

Recommended Posts

  • 1 month later...

grilovani skembici u mornaru, njihovo legendarno jelo koje stoji na meniju u nepromenjenom obliku od neke 1987. godine kada sam prvi put bio u toj kafani.

 

ko voli skembice ovo je ludilo dobro, keva kuvarica baci skuvane skembice na elektricni rostilj i pece ih dok se ne uhvati korica sa obe strane, onda ih pospe tucanom paprikom, persunom i brdascetom belog luka. super kontrast izmedju hrskave, skoro pregorele korice i unutrasnjosti. ne smrde  :lolol:

 

s obzirom da sam uzeo za poneti, sada mi cela firma bazdi na moj rucak. krastavcici su iz moje domace radinosti, doneo sam teglu na posao i super je kombinacija.

 

bizarno, ovako spremljeni najvise podsecaju na hobotnicu. kada bi se izbacila ljuta paprika, dodalo dosta mulja i soka od limuna, siguran sam da bi se neko zeznuo na slepom testu i zamenio ove skembice za hobotnicu.

 

 

c26f88a046e051aec484f26c636c70f8.jpg

707baceca710917bdb85583817d4f6a2.jpg

Edited by yolo
Link to comment

kapiram da je ribi glavna frka bila da izbegne gengbeng sa krezavom ekipom

 

izgleda da su ciklotronci tj marka zvaka malo izromansirali ceo dogadjaj, ako ovo stvarno ovako izgleda nesto me ne lozi da se cimam do tamo, bar ne na duze od sat dva

 

Link to comment

Pa s obzirom na to da ćeš se takmičiti, moraćeš da boraviš malo duže... Nemoj sad da ispališ! Ako bude smetala okolina, priglasićemo SAO PPP i staviti 4 besna kera u ćoškove

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...